Discutii concurs Mister Triburile.ro

Care este catigatorul probei confruntare directa ?


  • Total votanți
    28
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@ kimo ,
:)) aia am vrut sa zic si eu :)) si am vrut sa ii mai zic ca , contul pe care vreau punctele premium e "KinGFlex"
=))
 

DeletedUser

hop si eu ca sunt de gasca
bravo king !
nu stiu ce sa intamplat dar .....
 

DeletedUser

Sunt chiar surprins ca am luat 2 voturi :D nu eram online nu am putut sa rog pe nimeni sa voteze.

Inca o data. Se accepta initiativa mea cu runda speed ?
si primim punctele sau.. ?
:cool:
 

DeletedUser

Nimic maa ! shht :))
suntem incognito. :cool:

tre' sa le primim.Avem contract ce naiba !
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
King, nu induce lumea ... eu am respectat intelegerea, somut o va face (dar mai bine bei un suc cu el, esti mai castigat).
Pentru premiile de la concurs trimiteti pm aici cu nickurile unde vreti sa primiti PP.
 

DeletedUser

Totul a fost si va fi un haos .Nu mai sariti in sus in jos deoarece nu are nici un rost .Nu poti organiza un concurs Mister intr-un asemenea fel , fiecare ascunzandu-se in spatele unui patrat ce lumineaza , pe cand in RL sunt niste pitigaiati afemeiati --- puteam si eu intra pe google , luam poze cu Brad Pitt , le postam pe forum si agatam fetite ... mai luam o poveste cu un hipopotam , mai copiam una alta si iata she` begos eram . .Sa nu uitam circularele date prin triburi [ Votati-l pe X ] , mass-urile pe mess si toate cele ...Sa nu uitam ca 80% din voturi au fost a unor BARBATI ...pe cand un mister se voteaza de catre femei ... da trebuie sa recunosc ca se voteaza si de barbatii cu alte orientari sexuale .[Ma scuzati;)]
Nu castiga cine merita...castiga cine este mai "smecheras" .
*Oricum , dierette a fost peste toti la statul Poze .Acuma la imaginea omeneasca ( corp / fata / ... ) nu poti compara un barbat de 34-40 de ani cu unul de 22 - 25 ani sau 15-16 ani .Nu-l cunosc pe dieratte sa-l laud , si nici veri nu suntem .
 

DeletedUser6681

Totul a fost si va fi un haos .Nu mai sariti in sus in jos deoarece nu are nici un rost .Nu poti organiza un concurs Mister intr-un asemenea fel , fiecare ascunzandu-se in spatele unui patrat ce lumineaza , pe cand in RL sunt niste pitigaiati afemeiati --- puteam si eu intra pe google , luam poze cu Brad Pitt , le postam pe forum si agatam fetite ... mai luam o poveste cu un hipopotam , mai copiam una alta si iata she` begos eram . .Sa nu uitam circularele date prin triburi [ Votati-l pe X ] , mass-urile pe mess si toate cele ...Sa nu uitam ca 80% din voturi au fost a unor BARBATI ...pe cand un mister se voteaza de catre femei ... da trebuie sa recunosc ca se voteaza si de barbatii cu alte orientari sexuale .[Ma scuzati;)]
Nu castiga cine merita...castiga cine este mai "smecheras" .
*Oricum , dierette a fost peste toti la statul Poze .Acuma la imaginea omeneasca ( corp / fata / ... ) nu poti compara un barbat de 34-40 de ani cu unul de 22 - 25 ani sau 15-16 ani .Nu-l cunosc pe dieratte sa-l laud , si nici veri nu suntem .

Durerea de masea... poate ii afecteaza luciditatea ( m-au blestemta :)) anumiti sau terti )

sa incepem cu sfarsitul

- sa inteleg ca diarette este un smecheras pentru ca a castigat ?
- ce te face sa crezi.. ( noi concurenti ) am fi atat de disperati incat sa ne luam cateva poze de pe goagle.ro ( asta pt intelesul tau )
- daca cineva da sau nu mass este alegerea lui si celui ce primeste circulara.
- am auzit ca in juriul concursului " Miss Univers " sunt si femei, si cred ca sustii ca au alte orietari .. INTERESANT, unele dintre poate sunt celebre cu aventurile avute cu/langa barbati, dar tu probabil stii mai multe
- tot din auzite, se ** ca cei mai celebri barbati sunt trecuti de 30 de ani, dar tot femeile spun asta, si pun pariu ca poate nu stiai, ca tu gandesti la diferite orientari sexuale, si ca toti cei care au votat aici sunt dereglati,


Apropo, tu ai votat ?


Daca nu, ai un drept, sa taci ( adica sa nu scrii ), ai avut dreptul de a alege.



PS: Oare era mai bine sa imi iau cu POZE cu Brad Pitt ( sau cum se scrie )... cne stie poate castigam .. BORING
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

visez.. eu zic ca e dreptu oricui pentru a discuta despre aceasta tema.. tu vad ca esti comentator.. lucrezi la prosport?? de ce nu iti vezi de viata ta..? sau suferi ca ai pierdut?
 

DeletedUser6681

visez.. eu zic ca e dreptu oricui pentru a discuta despre aceasta tema.. tu vad ca esti comentator.. lucrezi la prosport?? de ce nu iti vezi de viata ta..? sau suferi ca ai pierdut?



Eu inteleg ca iti face placere sa simti atentie in jurul tau, asa ca iti repet si tie, nu am crezut niciodata ca voi castiga acest concurs..

Si eu nu am acuzat pe nimeni de nimic ( inca )
 

DeletedUser17308

atentie? nu am cautat niciodata sa fiu in centrul atentiei... dar din cate vad aici... tu incerci sa fii in centrul atentiei... o faci pe nevinovatul si pe sfantul .. nu ai avut niciodata intentia sa castigi dar tiai dat viata pentru concursu asta.. si acuma critici pe toata lumea .. chill man.. invata sa mai si pierzi.. si eu am participat.. m-am retras si gata.. nu a fost sa fie.. dar tu vad ca exagerezi ... dute si dormi.. esti de 24 ore pe forum.. mai lasa pe altii cu cap sa comenteze..
 

DeletedUser2821

Vis3z a avut intr-un loc foarte multa dreptate si anume , cand a zis " daca nu ai votat , nu ai voie sa comentezi " , parca asta era campania din america , tot cu sloganul asta :) .

Inca ceva voi nu stiti de distractie ?
Extraordinar ca nu a luat " X " sau " Y " 10 puncte premium , ca e si mare avere , ce sa zic , oricare zic eu ca isi poate permite niste puncte premium , si daca nu poate sa isi permita atunci eu ii recomand sa se duca si in loc sa piarda timpul pe aici , sa munceasca.
 

DeletedUser

Durerea de masea... poate ii afecteaza luciditatea ( m-au blestemta :)) anumiti sau terti )

sa incepem cu sfarsitul

- sa inteleg ca diarette este un smecheras pentru ca a castigat ?
- ce te face sa crezi.. ( noi concurenti ) am fi atat de disperati incat sa ne luam cateva poze de pe goagle.ro ( asta pt intelesul tau )
- daca cineva da sau nu mass este alegerea lui si celui ce primeste circulara.
- am auzit ca in juriul concursului " Miss Univers " sunt si femei, si cred ca sustii ca au alte orietari .. INTERESANT, unele dintre poate sunt celebre cu aventurile avute cu/langa barbati, dar tu probabil stii mai multe
- tot din auzite, se ** ca cei mai celebri barbati sunt trecuti de 30 de ani, dar tot femeile spun asta, si pun pariu ca poate nu stiai, ca tu gandesti la diferite orientari sexuale, si ca toti cei care au votat aici sunt dereglati,


Apropo, tu ai votat ?


Daca nu, ai un drept, sa taci ( adica sa nu scrii ), ai avut dreptul de a alege.



PS: Oare era mai bine sa imi iau cu POZE cu Brad Pitt ( sau cum se scrie )... cne stie poate castigam .. BORING


Esti trist ca nu ai primit cele 10 puncte premium ?Daca nu poti dormi noaptea din cauza asta , promit ca ti le ofer eu !
Dieratte nu era un smecheras ... dar nu cred ca poti compara efortul care l-a depus el pentru poze cu al tau .
In concursul Miss Univers ?Posibil foste Miss-uri ce au acuma in jur de 60 - 70 de ani .Ehhh ...Pentru tine daca femeia are 20 sau 70 e tot aia .Te inteleg :p


Una peste alta , inteleg situatia ta in acest topic , si totodata observ ca umbla invidia in tine ca acceleratu din gara-n gara .
[ Un asemenea concurs va mai fi si la anu ...ai rabdare :p ] ...
 

DeletedUser6681

Esti trist ca nu ai primit cele 10 puncte premium ?Daca nu poti dormi noaptea din cauza asta , promit ca ti le ofer eu !
Dieratte nu era un smecheras ... dar nu cred ca poti compara efortul care l-a depus el pentru poze cu al tau .
In concursul Miss Univers ?Posibil foste Miss-uri ce au acuma in jur de 60 - 70 de ani .Ehhh ...Pentru tine daca femeia are 20 sau 70 e tot aia .Te inteleg :p


Una peste alta , inteleg situatia ta in acest topic , si totodata observ ca umbla invidia in tine ca acceleratu din gara-n gara .
[ Un asemenea concurs va mai fi si la anu ...ai rabdare :p ] ...

Nici nu ti-ar place .... sa o atingi pe demi more ( sau cum se scrie ), am inteles... Dar totusi vad ca revii si tu ca mason, cu aceleasi tertipuri de militian, ai zis tu ceva prima data de 70 de ani ? Parca era alta cifra :)

In legatura cu punctele respective.. le-am refuzat din toate directiile :). Pentru ca nu am nevoie de ele, daca castigam le primeam asa....


atentie? nu am cautat niciodata sa fiu in centrul atentiei... dar din cate vad aici... tu incerci sa fii in centrul atentiei... o faci pe nevinovatul si pe sfantul .. nu ai avut niciodata intentia sa castigi dar tiai dat viata pentru concursu asta.. si acuma critici pe toata lumea .. chill man.. invata sa mai si pierzi.. si eu am participat.. m-am retras si gata.. nu a fost sa fie.. dar tu vad ca exagerezi ... dute si dormi.. esti de 24 ore pe forum.. mai lasa pe altii cu cap sa comenteze..

si ca sa te citez... pentru ca iti place :)

Cand am spus eu ca nu am vrut sa castig.. ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

Ma tu esti cersetor sau ce ai ?
Cand o sa le dea , o sa iti apara raport , stai linistit , nu te mai alarma aici .
din pacate nu mai primesti raport cand iti sunt transferate pp.intrati la premium,apoi la protocol si acolo veti vedea ce pp ati primit.daca vreti le activati.succes.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus