Discutii concurs Mister Triburile.ro

Care este catigatorul probei confruntare directa ?


  • Total votanți
    28
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma tu esti cersetor sau ce ai ?
Cand o sa le dea , o sa iti apara raport , stai linistit , nu te mai alarma aici .

bai bai , ia vezi nu te lua de el , ca si eu le astept :))) in cateva zile imi expira premiumul si cuka nu mai joaca , de unde naiba crezi ca bag altu` ? :))
 

DeletedUser

Michelle sper ca stii ca meriti avertisment.nu asa se vorbeste. :D
mai du-te pe la scoala si invata sa te adresezi.nu ma cunosti,deci shht ;) :confused:
 

DeletedUser2821

Eu nu stiu sa ma adresez :)?
Nu te cunosc ? Asa , si ?
Imi pot da seama din ce "fraze" scoti de multe lucruri nu e nevoie sa te cunosc .
 

DeletedUser

Stabilisem ceva cu unul dintre moderatori,nu vorbeam asa aiurea.
nu cred ca avea vreun sens sa intri in discutie. :D
 

DeletedUser12196

pot sa mai votez o data?hai te rog nenea moderatoru,sau nenea adminu.am si clone.pot vota si ele?pierde puiul meu si zau coane fanica ma apuca pandaliile si fac revolutiune.:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

mai mult de atat,fanica?
nu pot si pace.
el astru tanar si frumos
se duce-n jos,mereu mai jos...
si sulfletelul m-i se frange...
in mine inimiara plange...
 

DeletedUser184

concursul s-a incheiat drept urmare aceasta tema nu isi mai are locul.
topic inchis


@later edit

tema redeschisa pana maine dimineata pentru a oferi sansa persoanelor care si-au luat concediu prematur sa isi dea cu parerea.

atentie ce veti posta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

DANKE :D

Ce a fost la miss, dar mister-ul a depasit orice asteptare. :)
Marturisesc ca de cand mi-am luat vacanta (meritata ce-i drept), am urmarit cu atentie desfasurarea concursului. Am atatea comentarii de facut si nu prea stiu cum sa incep.

Ba da, salut decizia moderatorilor, o decizie cat se poate de corecta avand in vedere ca tot concursul a fost viciat.
Nu incape nici o indoiala ca si concursul de miss a fost viciat, doar unii dintre cei mai mari adulatori ai prea-miss-ei noastre au fost in juriu... nihilius (aka John Milton), dieratte si nu in ultimul rand, yettishor, jucatorul caruia autointitulata "steluta a forumului" ia cedat contul de pe L3. (pentru mai multe detalii, PM la somut :D). Dar acesta a fost pe fata... sa se fi simtit oare miss-a noastra obligata sa ridice la rang de Mister pe unul din cei care au facut-o miss, titlu de care este atat de mandra?

Bun, incerc sa nu repet ceea ce s-a spus pana acum... punctajul, neafisarea notelor juriului la unele probe in timp util, descalificarea unor concurenti pe motiv ca nu au trimis raspunsul in timp util sau prelungirea unui termen fiindca mai multi concurenti nu au reusit sa se traga in chip.
Ah, dar de prelungire o sa ma leg. Din cate stiu eu, doar dieratte si "sexosul" de KingFlex au cerut prelungirea termenului, restul fiind intrebati daca sunt de acord. Nimic rau in asta dar eu sunt convinsa ca aceasta prelungire nu ar fi fost acordata daca nu era si dieratte in cauza. Sau poate ca da... caci era maaaaaare riscul ca dieratte sa alerge de unul singur dupa coronita de mister, fapt ce nu dadea pre bine mandriei sale nationale.

Cum eram de ceva timp in vacanta si degetele incepusera sa ma manance, am zis sa fac si eu niste poz(n)e... bineintele ca prelungirea de termen nu a trebuit sa o cer caci a fost acordata din officiu de lamine (meritata da, recunosc).

dieratte2.jpg


Sper ca recunoasteti toti poza cu care dieratte s-a prezentat in concurs.
Ceea ce nu ati vazut voi in aceasta poza, dar eu am vazut, este bonuletul de la Carrefour pe care Miss-a noastra la primit cand a cumparat culorile ce stau atat de mandre pe fata lui dieratte. Ah, se mai vad si paharele din al caror continut Miss-a noastra si dieratte se mai racoreau in cate o mica pauza de machiaj.
De asemenea, se mai poate simti si suflul aprobator vizavi de minunata opera de arta creata de Miss Piggy, al unui al membru marcant al juriului, iOgina celei careia trebuie sa-i multumesc pentru insistentele sale chiar din ziua de marti, 11 august, de a asista si eu la crearea minunatei capodopere. Din pacate, distanta m-a impiedicat sa asist dar nu m-a impiedicat sa-mi dau seama ce se intampla acolo. Doar nu ar fi fost pentru prima data cand as fi vazut-o pe Miss-a noastra testandu-si talentele pe fetele altora.

Daca tot o chinuiau talentele asa de tare, trebuia sa-i cheme pe toti concurentii la o sedinta de machiaj. Asa ar fi fost corect nu? Poate asa aparea si sexosu' de Flexu cu niste mustacioare deasupra buzelor... asa mai are de asteptat :D

Tre sa recunosc ca Flexu m-a pus in fund la ultima proba. Oricum erai favoritul meu si stiai si tu asta, dar m-ai dat pe spate cu prima poza. Ia la el... cica secs simbol.
Unde ma, aici? http://img198.imageshack.us/img198/4281/secs.png

Tu nu esti secs simbol in poza aia.... tu ceri acadele :D

LE: pauza de tigara si apoi mai vine ca mai sunt multeeeee de zis.
Ahhh... sa nu uit si de concursul post concurs dintre vis3z si MaSoN SpAiKeR, cel care a dovedit mai bine ca niciodata veridicitatea proverbului "doi se bat si al treilea castiga". Bravo Flex mama, mai ai o acadea de la mine pentru asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

clap-animated-animation-clap-smiley-emoticon-000340-large.gif
clap-animated-animation-clap-smiley-emoticon-000340-large.gif
clap-animated-animation-clap-smiley-emoticon-000340-large.gif


vreau acadele

LE: si totusi mai ai de spus multe? ca incepe sa imi placa concursul de mister
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e foarte frumos ce spui megara
meriti o satuie !!!!
E bine ca exista si oameni ca tine .
 

DeletedUser

nu Eliza asa confirma oftica ei pe o anumita persoana .

iar daca faimoasa MEGARA care sa nu uitam la concursul de miss, Eliza , te facea cu ou si cu otet , pt faptul ca ai trisat pe fata si ..... sa nu mai redeschidem un subiect vechi . Eu ca sa fie toata lumea impacata cu asta si varog sa mentineti nota de scandal activa pt ca domnisoara megara doreste ca forumul sa fie de scandal .
poftim
EU, dieratte ii ofer cui megara considera ( ca de acum e ridicata in slavi , iar la miss era facut cum era ) ca acastigat concursul un premiu .

as mai vrea sa multumesc si unor alte persoane care am crezut ca imi sunt dragi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

"Unele cărţi par a fi fost scrise nu pentru ca să înveţe cineva din ele, ci pentru a se şti că autorul lor a ştiut ceva." (J. W. Goethe)

si pentru ca nu era suficienta cearta "in direct" sponsarizata si intretinuta de somut..avem o urmare...
rugam publicul sa se ridice si sa ovationeze ...intra in ring...da da...e ea(am vazut fanii aplauda deja)

eu m-as intreba in locul tau , nu numai de ce l-as fi chemat pe vis3z cu noi la terasa in seara dinaintea probei ...cat si care e singurul concurent dupa care am sunat doua probe la rand sa vina sa trimita pm-ul !
ah...ma intreb si cum se face ca vede numai cererea de amanare de la king si die , cea de la pkneko sarind-o cu desavarsire (trebuie sa recunoastem ca este o experta in sarituri extrasuperformidabile si lovirea in punctul slab al adversarului)
o concurenta redutabila intr-adevar!

nu stiu inca cu cine se va lupta a aruncat manusa atatora....ah ? provocare? la offtopic? stttttttt sa nu vada moderatorii ca incalca regulile iar ...hssssssss...n-auziti? ce vreti iar sa plece in vacanta? aici e lege nu tocmeala.
 

DeletedUser13067

(am vazut fanii aplauda deja)


dar vedeta era altcineva......
au la farmacie lecitina:)


LE: Puneti putin pauza... Merg sa imi iau floricele:D
LE2: dar v-ati intrebat de ce vis3z nu a vrut sa vina?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus