Discutii concurs Mister Triburile.ro

Care este catigatorul probei confruntare directa ?


  • Total votanți
    28
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acum imi pare rau ca nu s-a introdus si proba ceruta de Lady, sa vedem poze cu participantii in posturi mai dezbracate, poate asa doamnele, domnisoarele ar fi avut o preocupare pe forum.

E drept ca nici concurentiii nu aratau asa,
the-chippendales-tour-2008_002107_2_MainPicture.jpg
dar nu cred ca s-ar fi facut de rusine in fata audientei femine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

Nu incape nici o indoiala ca si concursul de miss a fost viciat, doar unii dintre cei mai mari adulatori ai prea-miss-ei noastre au fost in juriu... nihilius (aka John Milton), dieratte si nu in ultimul rand, yettishor, jucatorul caruia autointitulata "steluta a forumului" ia cedat contul de pe L3. (pentru mai multe detalii, PM la somut :D).

somut ....fiind singurul membru al juriului care trimitea pm de admiratie concurentei cu pricina...cerand o intalnire dupa terminarea concursului ...

sa nu uitam din juriu pe lamine , care ma cunostea sau pe sexy-sadik

ah...unde se incadreaza faptul ca pe dieratte l-am cunoscut abia dupa concurs? si ai fost martora la acea intalnire?
 

DeletedUser13067

miss, scuza-ma, dar crezi ca ne intereseaza pe noi mesajele de dragoste primite de la somut? sau ca ti-a cerut sa va intalniti? chiar crezi ca era fanul tau?
sau mai bine sa ne gandim la cine pe cine a "cautat" .... cred ca asa este mai corect
 

DeletedUser26904

miss, scuza-ma, dar crezi ca ne intereseaza pe noi mesajele de dragoste primite de la somut? sau ca ti-a cerut sa va intalniti? chiar crezi ca era fanul tau?
sau mai bine sa ne gandim la cine pe cine a "cautat" .... cred ca asa este mai corect

m-a cautat el pe mine...nu mesaje de dragoste..inca nu vazuse pozele...
daca ar respecta cat de cat adevarul ar spune si ca eu l-am sters din lista de mess si dat ignore...
but...who cares?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13067

deja o dam in off topic grav, dar sa iti amintesc cum ai fost curioasa sa vezi cine ti-a platit acel week-end la mare?

revenind la subiectul acestui topic.... cred ca ar trebui sa te aperi impotriva acuzelor, daca ai cum... nu sa deschizi alte subiecte care nu au nici o legatura cu acest topic... mai ales ca aspiri la un post de moderator si cunosti regulamentul.
 

DeletedUser3919

somut ....fiind singurul membru al juriului care trimitea pm de admiratie concurentei cu pricina...cerand o intalnire dupa terminarea concursului ...

sa nu uitam din juriu pe lamine , care ma cunostea sau pe sexy-sadik

ah...unde se incadreaza faptul ca pe dieratte l-am cunoscut abia dupa concurs? si ai fost martora la acea intalnire?
Cred ca stii, desi nu vrei sa arati, ca pentru a vicia un concurs, este suficient un singur membru al juriului. Si la mister a fost albertus in juriu dar si ce daca. Manevrele tu le-ai facut. La un moment dat, Falcon Lady chiar a recunoscut ca pe ea nu a interesat-o si ca te-a lasat pe tine sa te ocupi de tot. Sunt convinsa ca si i0gina a facut la fel.

In ceea ce-l priveste pe somut, ma faci sa rad. Ai uitat cat de suparata erai ca somut ti-a dat flit si nu a mai vrut sa se intalneasca cu tine si nici sa vorbeasca? (Pana si multumirile de la mare ai fost nevoita sa i le transmiti prin mine). Si doar tu si curiozitatea ta au dus la asta. Erai atat de disperata incat ai facut un lucru care nu face deloc cinste unei femei, cu atat mai putin uneia maritate. Daca erai desteapta, nu aruncai o astfel de afirmatie.
Sunt convinsa ca o sa-ti dea si somut o replica... si pun pariu ca o sa te usture rau de tot.
 

DeletedUser

Eu mi-am dat seama de ce sunt atatea discutii. Doamnele, domnisoarele sunt geloase pe baieti pentru atentia primita la mister, vor sa fie si ele in centrul atentiei noastre.

Va invit sa va folositi energia in ceva mai util decat ceea ce face-ti voi acum pe forum. Avem atatea topicuri minunate unde nu s-a mai postat, poate doriti sa le reluati :D




am si dovezile

Minti, nu esti demn de incredere, nu ai niciun fel de credibilitate dupa spusele unora. De ce te-am crede?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

Cred ca stii, desi nu vrei sa arati, ca pentru a vicia un concurs, este suficient un singur membru al juriului. Si la mister a fost albertus in juriu dar si ce daca. Manevrele tu le-ai facut. La un moment dat, Falcon Lady chiar a recunoscut ca pe ea nu a interesat-o si ca te-a lasat pe tine sa te ocupi de tot. Sunt convinsa ca si i0gina a facut la fel.

In ceea ce-l priveste pe somut, ma faci sa rad. Ai uitat cat de suparata erai ca somut ti-a dat flit si nu a mai vrut sa se intalneasca cu tine si nici sa vorbeasca? (Pana si multumirile de la mare ai fost nevoita sa i le transmiti prin mine). Si doar tu si curiozitatea ta au dus la asta. Erai atat de disperata incat ai facut un lucru care nu face deloc cinste unei femei, cu atat mai putin uneia maritate. Daca erai desteapta, nu aruncai o astfel de afirmatie.
Sunt convinsa ca o sa-ti dea si somut o replica... si pun pariu ca o sa te usture rau de tot.

nu face cinste? ce?? sa cauti pe google cine e persoana cu care vorbesti? se vede ca nu esti maritata... recunosc ca ma gandesc inainte sa ma incred in cineva. iar el nu a vrut intalnire in grup! de ce nu esti exacta....iar la mare n-aveam net...iar in bucuresti a primit ignore...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13067

De ce sa facem off-topic la alte topicuri, daca noi discutam acum , aici, problema concursului de mister?
Nu noi suntem in centrul atentiei.. Nu noi am iesit Miss ... sau mister...
noi suntem simplii utilizatori ai forumului care nu inteleg anumite lucruri....

LE:Ma duc sa imi vad de ale mele :)
Poate sa ma uit pe cer.. sa vad stelele... cazatoare.... daca or fi....
Aici oricum, ca si in ultimul timp, asa cum ne-am obisnuit, aceleasi vedete. Si daca tot suntem la rubrica vedete trebuie sa zic ceva ca sa dau motiv de barfa , spre deliciul catorva persoane...
Megara, felicitarile mele. Ma declar fana ta :)
(astept noua melodie cu catelusul, sa nu intarzie sa apara, ok?)

On topic: Nu exista nici un mister, nu stiu de ce va ambalati atat! Numai moderatorii au facut ceva util in acest concurs....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

nu face cinste? ce?? sa cauti pe google cine e persoana cu care vorbesti? se vede ca nu esti maritata... recunosc ca ma gandesc ianinte sa ma incred in cineva. iar el nu a vrut intalnire in grup! de ce nu esti exacta....iar la mare n-aveam net...
Da, nu face cinste sa te interesezi de ce fac alti barbati in viata privata. Acu ma rog, poate tu consideri moral sa faci acest lucru, eu una insa nu. Daca vrea sa imi spuna bine, daca nu, nu ma bag cu bocancii in viata lui.
Rezultatul l-ai simtit oricum singura caci somut s-a simtit atat de jignit incat nu a mai vrut sa se intalneasca cu tine.

In ceea ce priveste intalnirea cu el... stiu ca tie iti place sa fii mereu in centrul atentiei si sa ai exclusivitate, dar stii la fel de bine ca si mine ca era vorba de o intalnire in 3... eu, tu si somut.
Nu a vrut o intalnire de grup cu dieratte, aquilla, planeta, i0gina etc si e dreptul lui sa isi doreaca asta. Si mai stii foarte bine ca si ora a fost stabilita dar dupa ce te-ai bagat tu cu bocancii in viata lui, somut a refuzat sa mai vina. Personal am insistat la el pana in ultimul moment, fara sorti de izbanda insa, asa ca la ora ce fusese stabilita ne-am intalnit doar noi doua.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Deja sunt amanunte care privesc viata personala a fiecaruia.
Megara, inteleg ca ai solicitat deschiderea temei, te rugam sa ne prezinti parerea ta si atat, restul s-a discutat. Alta data programeaza-ti vacantele mai judicios.
 

DeletedUser13067

Atat e ridicat somut in slavi aici, incat cred ca el va trebui declarat Mister si Dumnezeu :D
Inseamna ca eu ar trebui sa ma simt mandra de faptul ca eu l-am cunoscut cu mult inainte de concurs si sunt printre putinele persoane cu care a stat de vorba fata in fata? Ma intreb oare de ce? Oare pentru ca noi stim sa respectam viata privata a fiecarui om? Posibil

PS: somut, la urmatorul mister sa participi! vei face valuri=))

inca o data, multimim moderatorilor care au avut grija ca acest concurs sa se sfarseasca in limitele bunului simt
 

DeletedUser3919

Deja sunt amanunte care privesc viata personala a fiecaruia.
Megara, inteleg ca ai solicitat deschiderea temei, te rugam sa ne prezinti parerea ta si atat, restul s-a discutat. Alta data programeaza-ti vacantele mai judicios.
Iti dau dreptate si asta am si prezentat. Insa Miss Piggy a raspuns primului meu mesaj cu acest post.
somut ....fiind singurul membru al juriului care trimitea pm de admiratie concurentei cu pricina...cerand o intalnire dupa terminarea concursului ...
Deci ea a deturnat discutiile spre viata privata incercad sa arunce cu noroi pe somut. Ma rog, poate scopul nu era aruncarea cu noroi ci confirmarea faptului ca ea este "steluta" cea mai si cea mai din universul forumului.
 

DeletedUser26904

da, v3rra , lipseau aplauzele fanilor.
ps.cine nu s-a intalnit cu tine?
 

DeletedUser13067

stelele.... nu pot zbura pana la ele...
dar nici nu-mi pare rau!

Insist sa ramai pe subiect si sa nu mai fii off-topic.
Spune-ne despre concursul de mister si apara-te impotriva acuzelor.
 

DeletedUser

mai fratilor daca tot va revoltati aci , ca niste copi de gradinita : refaceti concursul .

DOAR SA TRISAT !!!! doar megar are toate dovezile clare ea le stie pe toate!!!!

@ john mai am si un filmulet incare se lasa pictata pe piept , sau cat de strans ma tinea pe mine in brate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13067

dieratte, nu a zis nimeni nimic de reluat concursul.
e la fel ca in viata
cineva vine cu o parere/o acuzatie.daca miss considera ca este nevinovata , sa se apare. nu i-a luat nimeni dreptul la replica. ea a schimbat subiectul....
 

DeletedUser3919

iar daca faimoasa MEGARA care sa nu uitam la concursul de miss, Eliza , te facea cu ou si cu otet , pt faptul ca ai trisat pe fata si ..... sa nu mai redeschidem un subiect vechi .
Ma bucur ca ai adus in discutie acest fapt. Asa cum am zis, am multe de spus si ma bucur ca ma ajuti cu scoaterea ideilor la suprafata.

Acuzatia pe care i-am adus-o eu ingerasei a fost implicarea ei in moderarea thread-ului unde se purtau discutiile despre concursul de miss unde ea era concurenta. Acuzatia mi-o mentin si consider ca nu trebuia sa se bage atata timp cat era cocurenta. Cred ca si ea a constientizat greseala facuta caci am constatat ca are "frana". Pana la urma s-a oprit.
Sa nu uitam ca aceeasi acuzatia a fost sustinuta de mai multi printre care chiar Miss Piggy, rivala ingerasei in acel concurs.
Publicul poate nu stie, dar eu stiu, la fel si juriul de atunci, ca Miss Piggy a facut o reclamatie chiar in scris, reclamatie in care printre altele a cerut si scoaterea ei din acel concurs pe care il considera viciat.

Avand in vedere acest fapt, consider ca Miss Piggy trebuia sa ne ofere acum un concurs corect. Cum atunci nu i-a placut ca persoane cu "functii" sa se implice in desfasurarea concursului, ea insasi trebuia sa refuze facilitarea vreunui concurent. Din pacate, nu s-a intamplat asa, ba chiar a ajutat un concurent sa-si faca o proba de concurs, fapt ce mi se pare regretabil si de condamnat.
Asa cum spunea si somut intr-un alt post, "daca vrei sa fii luat in seama, fii corect".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus