=FB= vs altii printre care si guns

  • Autor subiect DeletedUser18125
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cu unicatul04 si cu iatanku2 cum ramane ? ) au plecat de buna voie ca sa nu faca trib

:)) baga-ti unghia in gat dracoimic-bow. defapt eu am parasit tribul pentru ceva ce tu habar nu ai. prin chestia asta am aflat mai multe chesti despre voi si prin chestia asta jucatorii tai imi spuneau cine imi rezerva satele si ce imi pregatesti tu :))) =)))
 

DeletedUser

lui draconic i pare cel mai rau ca ai venit inapoi in FB :)) , vai nu imi spune ca au tradatori in trib :)) , :rolleyes: , ce am mai ras de Guns la faza asta :cool: , anuntatil si pe draconic ca el nu stie :))
 

DeletedUser18125

:)) baga-ti unghia in gat dracoimic-bow. defapt eu am parasit tribul pentru ceva ce tu habar nu ai. prin chestia asta am aflat mai multe chesti despre voi si prin chestia asta jucatorii tai imi spuneau cine imi rezerva satele si ce imi pregatesti tu :))) =)))

Sunt convins de chestia asta , dar parca asta nu e rasul tau .
http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=519718&pn=1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Ultimele 5 pagini sunt de fapt ceva ce eu nu stiu , nu ? tu te muti mai la nord prin nobilari interne si nu mai aveai nobili , asa ca te-ai decis sa dai sate . Noroc ca esti tinut la perfuzii , ca nici cu paiu nu mai poti sa mananci la starea in care esti . Sunt convins ca ti-au fost comunicate toate rezervarile mele , dar a aparut o problema , eu nu am rezervari .Atentie sa nu vorbesti cu vreun user pe care sunt sitter , ca dupa cum zicea unu din sefii tai , eu raspund la 50% din useri de pe sitter .
In orice caz se vede ca asta a dat rezultate informarea ta nu mai pierzi 20 de sate pe zi , ai scazut la 8 .Oricum , informat sau nu , ai mai pierdut 30 de sate , dar nu e problema la tine , taleri sa fie ca nobili se fac , si sate pe nobilare interna o sa fie mereu .


lui draconic i pare cel mai rau ca ai venit inapoi in FB :)) , vai nu imi spune ca au tradatori in trib :)) , :rolleyes: , ce am mai ras de Guns la faza asta :cool: , anuntatil si pe draconic ca el nu stie :))

Ma bucur ca spionii vostri va informeaza atat de bine si stiti fiecare miscare , pacat ca nu stiti sa folositi informatia sau e incompleta .

Ca sa dormiti linistiti mai luati o statistica
Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 2
Diferență: 14



Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 5
Diferență: 24


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 34
Diferență: 45


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 171
Tabăra 2: 116
Diferență: 55


Unde e nenea cu uri uri , sa mai ridice in slavi vedetele ? Florinele , unde esti mama , ti-a mancat pisica limba ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hahaha

Nu te mai da asa mare dracoimic ca tu fara acel trib nu insemni nimik.
Cum trimiteam un atac pe tine in secunda doi eram atacat de cativa sugari de ai tai asa ca tu nu insemni nimic dar te crezi mare. Ai uitat cate sate ai inobilat tu intern? Ai uitat ca ii faceai noobi si prosti pe toti jucatorii din vechiul S_N si nu la multa vreme i-ai adoptat pe toti, i-ai luat in brate si i-ai pupat? Acum crezi ca sunt mai buni daca tribul se numeste GUNS ? =)))) Te inseli amarnic.
Toti sunteti niste fetitze.
Apropo la atacurile care le primeam in secunda doi dupa ce te atacam...
Ori era al doilea tau cont, ori erai sitter acolo dar am fost eu prost ca nu am cerut verificari ;))
SA NU MAI SPUI LA NIMENI CA AI DOUA CONTURI SI CA AI REUSIT SA PACALESTI ADMINII PANA ACUM ;) dACA SE AFLA STI CE CONSECINTE SUPORTI ASA CA AI GRIJA MARE. RAMANE INTRE NOI DOI OK? =))))
 

DeletedUser

jocul asta e parte din viata lui , lasal :)) , laso naibi de treaba , ori joci cu un cont sa te mai relaxezi , sa te distrezi , sa comunici , sa razi de alti (Guns) , nu sa iti faci N conturi doar ca sa fi u mare in pct. , ce rezolvi ? esti mare si tare ? :)) , poate in fata la monitorul tau :D , este doar un joc , sa ne bucuram de el! , Hai FB! :cool:
 

DeletedUser18125

Nu te mai da asa mare dracoimic ca tu fara acel trib nu insemni nimik.
Cum trimiteam un atac pe tine in secunda doi eram atacat de cativa sugari de ai tai asa ca tu nu insemni nimic dar te crezi mare. Ai uitat cate sate ai inobilat tu intern? Ai uitat ca ii faceai noobi si prosti pe toti jucatorii din vechiul S_N si nu la multa vreme i-ai adoptat pe toti, i-ai luat in brate si i-ai pupat? Acum crezi ca sunt mai buni daca tribul se numeste GUNS ? =)))) Te inseli amarnic.
Toti sunteti niste fetitze.
Apropo la atacurile care le primeam in secunda doi dupa ce te atacam...
Ori era al doilea tau cont, ori erai sitter acolo dar am fost eu prost ca nu am cerut verificari ;))
SA NU MAI SPUI LA NIMENI CA AI DOUA CONTURI SI CA AI REUSIT SA PACALESTI ADMINII PANA ACUM ;) dACA SE AFLA STI CE CONSECINTE SUPORTI ASA CA AI GRIJA MARE. RAMANE INTRE NOI DOI OK? =))))


Stai linistit , daca ai omis tu sa depui tiket au facut asta altii, mai versati ca tine . In ceea ce priveste calificativele tale poate vi dintr-o zona in care lumea inca nu a fost intarcata , dar asta nu inseamna ca e ceva general .
Spre deosebire de tine nu prea am subestimat niciodata un adversar , ca i-am gasit puncte slabe ca sa diminuez pierderile mele nu inseamna ca fac un user prost . toti au puncte slabe si fac erori , important e sa ai capacitatea sa vezi unde ai gresit si sa poti recunoastea asta . E un moment mai nasol daca ai pe cineva langa tine sa speculeze asta , iar ankamaster cred ca iti poate povesti foarte bine ce pot sa insemne 3 ceasuri rele . De fapt cred ca poti sa privesti la tine si iti cam dai seama .
In ceea ce priveste raspunsul cu atacuri la atacurile voastre iti fac precizarea ca nici la cel mai vitaminizat atac al vostru cu vreo 50 sate full in 5 minute pe mine , nu am considerat necasar sa anunt tribul pentru riposta. S-a aflat decat cu vreo 10 minute inainte sa ajunga atacurile .

Numai 2 conturi am ? umbla vorba ca sunt pe 50% din conturile din guns .
Pana la urma care e contul tau de sulflet ? kratek89? iatanku2 sau white lion ? se pare ca iatanku2 ca acolo ai strans satele e la toti .
 

DeletedUser

Stai linistit , daca ai omis tu sa depui tiket au facut asta altii, mai versati ca tine . In ceea ce priveste calificativele tale poate vi dintr-o zona in care lumea inca nu a fost intarcata , dar asta nu inseamna ca e ceva general .
Spre deosebire de tine nu prea am subestimat niciodata un adversar , ca i-am gasit puncte slabe ca sa diminuez pierderile mele nu inseamna ca fac un user prost . toti au puncte slabe si fac erori , important e sa ai capacitatea sa vezi unde ai gresit si sa poti recunoastea asta . E un moment mai nasol daca ai pe cineva langa tine sa speculeze asta , iar ankamaster cred ca iti poate povesti foarte bine ce pot sa insemne 3 ceasuri rele . De fapt cred ca poti sa privesti la tine si iti cam dai seama .
In ceea ce priveste raspunsul cu atacuri la atacurile voastre iti fac precizarea ca nici la cel mai vitaminizat atac al vostru cu vreo 50 sate full in 5 minute pe mine , nu am considerat necasar sa anunt tribul pentru riposta. S-a aflat decat cu vreo 10 minute inainte sa ajunga atacurile .

Numai 2 conturi am ? umbla vorba ca sunt pe 50% din conturile din guns .
Pana la urma care e contul tau de sulflet ? kratek89? iatanku2 sau white lion ? se pare ca iatanku2 ca acolo ai strans satele e la toti .

Ai uitat sa spui de contul mihai sharky, nitusalexandrus, antropofag si au mai fost dar nu-mi mai aduc aminte ;)))
Dintre toate aceste conturi numai 3 au fost ale mele defapt noua au fost deoarece unul este actual (iatanku2)
Cu mihai sharky si cu kratek89 am jucat acum un an pe lumea 5 si inca cateva lumi dar nici o data nu am jucat cu amandoua o data.
whitelion,nitusalexandrus si a mai fost unu, mi-au dat parolele ca sa ma ocup de satele lor sau sa dau conturile cuiva. Initial am vrut sa le dau unor verisoare stiind ca au jucat si ele acest joc dar se lasase. Pana la urma nu au vrut sa se apuce iar si am dat satele. Cui? Nu e treaba ta si a nimanui. Ca am inobilat si eu din ele? Iar nu e treaba ta dar iti spun asa poate te face sa te simti mai bine.... am luat si eu din ele si care e problema? Ce te tot roade pe tine cine inobileaza intern si cine nu mai ales cand sti foarte bine ca si tu ai facut si faci asta. Oare nu e permis sa inobilezi intern? Cine a zis? Numai o minte bolnava poate spune asta. Ca e bine sau nu e treaba fiecaruia. Nu e problema ca inobilezi intern, problema este sa nu faci abuz si sa iei doar ca sa ai puncte multe dar cand ai nevoie undeva, cand ai un scop e perfect.
ALtceva te mai roade dra-coimic-bu? :))))
 

DeletedUser

draconik iti raspund asa ca sa vezi ca nu mia mancat pisica limba...

Nu va mai credeti mari vedete un razboi nu e castigat la 10 sate..deci haideti fiti realisti razboiu nu sa sfarsit inca.

Cand va ataca Fb mai ** pana atuni ciocu mic!
 

DeletedUser18125

Cu mihai sharky si cu kratek89 am jucat acum un an pe lumea 5 si inca cateva lumi dar nici o data nu am jucat cu amandoua o data.

cu kratek89 ai jucat si aici ai fost sanctionat pentru multicont si kratek89 a fost inchis .

whitelion,nitusalexandrus si a mai fost unu, mi-au dat parolele ca sa ma ocup de satele lor sau sa dau conturile cuiva. Ca am inobilat si eu din ele? Iar nu e treaba ta dar iti spun asa poate te face sa te simti mai bine.... am luat si eu din ele si care e problema?

Stiu ca nu e nici o problema si nu e treaba mea ca ti-au dat astia parolele si ai mai nobilat din ele . Oricum cred ca ai spus destul .
Ca sa zic asa ai zis destule ,doar ca esti febletea cuiva si asta e .


antropofag , chiar nu :) .. restul poate

antropofag ia lasat acces pe final era si el un mic spion in guns .
 

DeletedUser

sss

Sti multe draconic dar nu le sti pe toate chiar bine. Antropofag chiar nu a fost spion. El joaca si acum pe lumea 1,2 sau 3 nu mai stiu exact. Cand lati inobilat voi intern si a mai ramas cu vreo 100.000 puncte mi-a lasat mie sitter deoarece ma aveam foarte bine cu el de pe vremea cand guns nici nu exista si mi-a lasat ca sa fac ceva cu satele lui, poate chiar sa le iau eu. Problema este ca nu a fost spion si nici nu mi-a dat vreo informatie atata ca am vazut o groaza de mesaje care au fost folositoare. Una din ele era defapt o circulara data de tine cu un pleyer care-si vindea contul iar tu erai omul de baza :)))
 

DeletedUser

iatanku2 , sitter la antropofag da...dar parola cum am zis nu cred...pe l2 mai joaca.
 

DeletedUser18125

Antropofag nu a avut sitter pana nu a fost concediat .
In ceea ce priveste pe ala care vindea contul cu 2 euro , daca ai fi citit pana la capat ai fi vazut ca ala a fost bagat in baza si concediat.
Oribum contul ala a fost vandut pe BVB cu 35000 $ , e totul in regula , s-a platit si TVA si impozit .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Antropofag nu a avut sitter pana nu a fost concediat .
In ceea ce priveste pe ala care vindea contul cu 2 euro , daca ai fi citit pana la capat ai fi vazut ca ala a fost bagat in baza si concediat.
Oribum contul ala a fost vandut pe BVB cu 35000 $ , e totul in regula , s-a platit si TVA si impozit .


Ce sa zici si tu acum ca sa te scoti. Prea prost trebuie sa fi ca sa crezi ce spui. Probabil numai oamenii tai cred ce spui tu cu toate ca stiu si ei adevarul dar asa iai educat :))))
Dupa ce dai circulara si spui clar cine este interesat de un cont..x.. sa ia legatura cu..x..ca il vinde sau il da la schimb pentru..x..sate pe lumea..x..
Vrei sa spui ca ti-ai dat seama la timp ca nu ai voie sa faci ce ai facut tu si colegul nu? ;))
Lai ajutat ca sa nu pierzi satele bine inteles si dupa ce iati curatzat satele si aveati nobilii trimisi pe ele, lati concediat pala ca sa mai schimbati putin povestea :)))
Bai draconic, parca lumea nu stie cine esti....ti-am mai spus si iti mai spun, cand aud de tine mi se face scarba de viata ,sincer iti spun. Am ajuns sa te urasc asa de mult si sa-mi fie asa scarba de tine,de minciunile tale si de smecheriile tale....mai potolestete dreacu si trezestete la realitate ca o sa te blochezi naibi in lumea virtuala si nu mai gasesti calea de intoarcere ;))
Ia zi iubita ta este tot din lumea imaginara?:p
Sunt aproape sigur ca daca ai scula imaginara si gagicile sa fie imaginare :))):)
 

DeletedUser18125

merci pentru calificative , arata ca esti frustrat rau de tot , inca nu te-ai mutat de tot in nord , mai ai sate de dat ? cu clasa I B cu merge , ai trecut la bastonase ?
Caliyn nu a vrut sa vanda contul , ci doar sa faca un schimb de sate cu cineva din l4 , probabilitatea era infima sa se gaseasca cineva , dar daca asta a vrut am dat acea circulara sa ma bage adminii la crima organizata , constituirea de grup infractional si ce or vrea , crezi ca imi pasa ?
E admis sau nu , imi pasa foarte putin , era fix problema celor care faceau schimbul , sunt mari sunt vacctinati .
La ce minte agera ai , e normal sa-ti fie scarba , ai invatat sa te legi la sireturi ? sau tot asistat esti ?
 

DeletedUser

Nu te mai da asa mare dracoimic ca tu fara acel trib nu insemni nimik.
Cum trimiteam un atac pe tine in secunda doi eram atacat de cativa sugari de ai tai asa ca tu nu insemni nimic dar te crezi mare.

Dar tu, sau oricare alt player, fără trib, înseamnă ceva ?
Cât de mare ai fi (nu tu... în general), dacă se pun mai mulţi pe tine, te dau jos ; şi de aici se exclud dezertorii care pleacă dintr-un trib, şi sprijiniţi de duşmani, încep să ia sate goale de la tribu de unde a plecat.

Şi e normal ca atunci când un membru al tribului este atacat, ceilalţi să riposteze... doar de-aia se numeşte jocu' ăsta "Triburile" , nu ? să joci în echipă. Sau tu nu ai aflat încă ?


eu celor din ATC :))

Iar ai început cu spamu' ?
Ce treabă are ATC cu topicu' ăsta ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus