Habar? - O adunatura de "JUCATORI"

  • Autor subiect Artemis and Addy
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9837

nktm
Junior Member

Adaugă data: 11.11.2009

altul... cati va faceti conturi peste noapte?
 

DeletedUser

Michelle2007 pe L15 , pe L10 e doar contul nu mai joc de vreo 5 luni, eram in top 20 cand jucam , evident :) Poti verifica twstatsul. :)
SI pe L17 ozzy osbourne :) .

Clar !!!
Te lauzi cu ceea ce nu ai fost niciodata.
Cea mai bună clasare: 72 - 05th August 2009

Triburile.ro Profil Jucător: Addy
Cea mai bună clasare: 5 - 26th February 2009
---
Nu mai veniti cu baliverne la mine "jucatorilor" !!!
 

DeletedUser7039

Cata minte poti avea....

Dar uite ca minte poti avea tu .. Lasa-l pe DFA1, ca tipul are minte sa va imparta la tot neamul :))

sat.png


Asta e satul meu .. Cand o sa scot curtea fac 4 nobili direct .. Si facem pariu ca o sa cuceresc un membru de-al vostru la distanta de 15 ore? :D
 

DeletedUser

rhadookoo frumos satuc (mai ales corturile alea dungate)
ai auzit? cica e in trend sa ai dungi
 

DeletedUser6558

multi artisti, multe legume
iar daca nu esti leguma...si explici ceva ...esti lingau

pentru legume sunt foarte multe semne de intrebare...cum de poti avea 4 nobili...cum ataci la secunda...iar ca sa complectez lista:

cum ataci de la 40 ore distanta...ai sat de 3500pcte iar dupa ce atacul tau face pagube importante..ajungi sa fi vecin cu cel pe care l-ai atacat, iar satul tau are 116 puncte

multe intrebari...multe mistere
Jules Verne a scris ceva carti...luati-le la purecat poate gasiti ceva acolo
intre timp noi ne ocupam de tocanita de legume


Pe Jules Verne îl citeam pe la 12 ani. Calitatea lui Jules Verne este că e veridic, sau plauzibil. Având o oarecare experienţă neglijabilă în acest joc, ştiu că nu poţi face 4 nobili pe zi, la începutul lumii, adică eu nu am făcut. Îmi cer scuze faţă de elită, care face 4 sau chiar 9 nobili pe zi, nu credeam că e posibil, dar se pare că e. O să rămân cu salata şi îmi ia altul salatiera, cum zicea cineva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

raducule nu cred ca era cazul sa pui poza. oricum vor veni destui sa zica "frate e fake".

eu am o vorba pe care am fost nevoit sa o tot repet pe fiecare forum al fiecarei lumi .

sa nu te pui cu anumiti oameni pentru ca au mintea mult prea odihnita.
 

DeletedUser

deci rezumat la cele 7 pagini

eu, dfa,,rhadookoo, Illidan Stormrage, madalin manole (ai parul de foc?), karma zic ca e posibil sa faci curtea nobila, sa bati taleri si sa faci 4 nobili in 24 de ore
Carrhae si artemis zic ca e imposibil si iarasi adminii sunt vinovati

e mai interesant decat filmul pe care urma sa il vad la munca :))))
LE: si TORMENTOOR e de aceeasi parere ca noi astia multi
 

DeletedUser9103

Text original Artemis and Addy Vezi discuţiile
Nu cred ce joci de mai mult timp ca mine asa ca lasa aroganta. Daca nu te duce capul stai in banca ta. Poate imi spui si numele tau in joc "jucatorule".
Ai auzit de jucatori "favorizati" de admini si de "dublu account"? Aici este una din 2. Inca mai credeti in tot ce zboara!

Sa nu mor si eu prost cu ce te favorizearza admini? Da-mi si mie un exemplu de jucator favorizat de vreun admin ....

Recunoaste ca sunt alti mai buni decat tine :)
 

DeletedUser

Pe Jules verne îl citeam pe la 12 ani. Calitatea lui Jules Verne este că e veridic, sau plauzibil. Având o oarecare experienţă neglijabilă în acest joc, ştiu că nu poţi face 4 nobili pe zi, la începutul lumii, adică eu nu am făcut. Îmi cer scuze faţă de elită, care face 4 sau chiar 9 nobili pe zi, nu credeam că e posibil, dar se pare că e. O să rămân cu salata şi îmi ia altul salatiera, cum zicea cineva.

nimeni nu te obliga sa joci jocul asta, si e problema ta ca tie ti se pare totul imposibil, dar daca e sa calculezi chiar e foarte posibil teoretic si practic sa scoti 4 nobili, bineinteles ca cei care apoi raman stupefiati cand isi dau seama de greselile lor vin si arunca cu vesnicile atacuri de prost gust "decat sa fiu maniac ca tine" "tu n-ai viata sociala ca de aia esti rang 1" sau eu mai stiu ce...
app crezi ca illusion a beneficiat din partea adminilor de o viteza mai buna cand a scos nobilii? explica te rog frumos (uite ca vorbesc frumos cu tine) cum putea illusion sa triseze sa adune atatea resurse si sa faca atatia nobili in 24 de ore, te rog frumos adu argumente si daca vei avea vreodata argumente plauzibile eu imi dau jos caciula in fata ta
 

DeletedUser6558

Ai grija ce iti doresti ;))

Oricând.

deci rezumat la cele 7 pagini

eu, dfa,,rhadookoo, Illidan Stormrage, madalin manole (ai parul de foc?), karma zic ca e posibil sa faci curtea nobila, sa bati taleri si sa faci 4 nobili in 24 de ore
Carrhae si artemis zic ca e imposibil si iarasi adminii sunt vinovati

e mai interesant decat filmul pe care urma sa il vad la munca :))))
LE: si TORMENTOOR e de aceeasi parere ca noi astia multi

Eu am zis că. d.p.d.v. tehnic, să faci 4 nobili pe zi cu un sat la începutul unei lumi este la limita imposibilului. Nu am făcut nici o referire la nici un admin, şi nu am acuzat pe nimeni, am zis că e neverosimil. Atâta mă duce capul. Poate că pe alţii îi duce mai mult şi au ferme de zeci de mii pe zi, şi aşa mai departe, am zis că eu nu ştiu să fi avut aşa ceva. E drept că nu am alarma la ceas fixată după cavaleria uşoară, o fi posibil.
 

DeletedUser

in momentul cand spui ca e la limita imposibilului automat vina "planeaza"asupra adminilor.
sau a sfantului duh al triburilor

@ rhadookoo mergi blat. spui ca e de pe l18 ;)
 

DeletedUser6558

nimeni nu te obliga sa joci jocul asta, si e problema ta ca tie ti se pare totul imposibil, dar daca e sa calculezi chiar e foarte posibil teoretic si practic sa scoti 4 nobili, bineinteles ca cei care apoi raman stupefiati cand isi dau seama de greselile lor vin si arunca cu vesnicile atacuri de prost gust "decat sa fiu maniac ca tine" "tu n-ai viata sociala ca de aia esti rang 1" sau eu mai stiu ce...
app crezi ca illusion a beneficiat din partea adminilor de o viteza mai buna cand a scos nobilii? explica te rog frumos (uite ca vorbesc frumos cu tine) cum putea illusion sa triseze sa adune atatea resurse si sa faca atatia nobili in 24 de ore, te rog frumos adu argumente si daca vei avea vreodata argumente plauzibile eu imi dau jos caciula in fata ta

Nu îmi stă în caracter să fac afirmaţii de astea, acum un an stăteam 24-7 pe triburi. Discursul cu viaţa socială e de prost gust. Eu am zis doar că eu nu am fost niciodată nici măcar aproape de performanţa asta, şi cu toate astea ştiu la ce foloseşte cavaleria uşoară.
 

DeletedUser2821

Clar !!!
Te lauzi cu ceea ce nu ai fost niciodata.
Cea mai bună clasare: 72 - 05th August 2009

Triburile.ro Profil Jucător: Addy
Cea mai bună clasare: 5 - 26th February 2009
---
Nu mai veniti cu baliverne la mine "jucatorilor" !!!

Habar nu am de ce nu arata , dar poti sa imi intrebi colegi , sau pe cei din IMMO , sau mai stiu eu care care a vazut :)
Chiar nu inteleg de ce nu arata , cine stie , asta este :) .

Puteam sa jur ca esti din VM_EC ca aia toti sunt varza =)) .

A da ,ii poti intreba si pe ei ca ne-am si " certat " pe forum si atunci eram in top 20 :) ,
 

DeletedUser7039

Oricând.



Eu am zis că. d.p.d.v. tehnic, să faci 4 nobili pe zi cu un sat la începutul unei lumi este la limita imposibilului. Nu am făcut nici o referire la nici un admin, şi nu am acuzat pe nimeni, am zis că e neverosimil. Atâta mă duce capul. Poate că pe alţii îi duce mai mult şi au ferme de zeci de mii pe zi, şi aşa mai departe, am zis că eu nu ştiu să fi avut aşa ceva. E drept că nu am alarma la ceas fixată după cavaleria uşoară, o fi posibil.

Daca ai rabdare sa se stranga resursele de ce sa fie imposibil?
Si este o tactica al naibii de buna sa ai rabdarea asta.. Daca faci curtea si imediat dai comenzile de nobili dureaza vreo 12 ore aici parca .. in 12 ore nu se alarmeaza prea tare vecinii ca ai facut curtea .. si dupa ce iti iese trenuletul dai direct..
 

DeletedUser

Habar nu am de ce nu arata , dar poti sa imi intrebi colegi , sau pe cei din IMMO , sau mai stiu eu care care a vazut :)
Chiar nu inteleg de ce nu arata , cine stie , asta este :) .

no hai recunoaste ca minti :))
lasa vrajeala
(oare cate 5 puncte imi iau ca spamez? )
ingeraso fii blanda mamica
 

DeletedUser1198

Jumate de preţ înseamnă 280+350+325. magazie 175 + (mine de 29) 49,512=225.

Adică 55+125+100 de cules cu cavaleria. Să zicem că nu întâlneşti pe toate drumurile pradă de 100k pe zi. Dar poate că unii întâlnesc. Zeii triburilor, printre care desigur nu mă aflu. Pentru că eu, de exemplu, iau dintr-un sat de barbari ceva de genul 6.292 3.426 4.643 14361/34975, sau chiar 484 416 761 1661/25000. Dar eu nu sunt zeu.

Prietene tu nu esti in stare sa faci o simpla adunare. Ce te tot dai cu capul de pereti.

In primul rand 10 taleri + 4 nobili costa 300k 350k 325k
In al doilea rand, am zis "+ resursele pe Cladirea Principala 26+27+28+29", nu stiu ce treaba are mina 29 sau ce tot aberezi tu acolo. Ajungem undeva la..

169k 206k 130k (resursele de pe cladirile principale la care evident dau cancel)
175k 175k 175k (magazia plina)
-------------------------------(+)
344k 381k 305k

+ trupele care se vor intoarce de la farmat in momentul respectiv.

Nici nu ma obosesc sa te mai intrebi cate sate farmezi simultan. Te rog nu te mai face de ras degeaba.
 

DeletedUser

nimeni nu te obliga sa joci jocul asta, si e problema ta ca tie ti se pare totul imposibil, dar daca e sa calculezi chiar e foarte posibil teoretic si practic sa scoti 4 nobili, bineinteles ca cei care apoi raman stupefiati cand isi dau seama de greselile lor vin si arunca cu vesnicile atacuri de prost gust "decat sa fiu maniac ca tine" "tu n-ai viata sociala ca de aia esti rang 1" sau eu mai stiu ce...
app crezi ca illusion a beneficiat din partea adminilor de o viteza mai buna cand a scos nobilii? explica te rog frumos (uite ca vorbesc frumos cu tine) cum putea illusion sa triseze sa adune atatea resurse si sa faca atatia nobili in 24 de ore, te rog frumos adu argumente si daca vei avea vreodata argumente plauzibile eu imi dau jos caciula in fata ta

Si eu iti raspund la fel de frumos.
Cu mai multe accounturi te dezvolti ffff repede. Iar beneficiul din partea adminilor este ca inchid ochii la acest lucru.
Sunt prea vechi pe acest server ca sa nu stiu aceste lucruri.
 

DeletedUser7708

no hai recunoaste ca minti :))
lasa vrajeala
(oare cate 5 puncte imi iau ca spamez? )
ingeraso fii blanda mamica

Daaa, subscriu, îngeraşo, dacă unii nu ar fi sub nivelul mării noi nu am avea de ce să luăm warn. :D

Si eu iti raspund la fel de frumos.
Cu mai multe accounturi te dezvolti ffff repede. Iar beneficiul din partea adminilor este ca inchid ochii la acest lucru.
Sunt prea vechi pe acest server ca sa nu stiu aceste lucruri.

Nu mai ştiu pe unde scria, dar acuzele nefondate asupra teamului rezultă direct în banare. Plus spamu' făcut, cred că nu mai pupi indexul forumului vreo 2 luni :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus