Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cata ura exista pe jocul asta ... una e sa "ïntepi" si alta e sa va atacati in halul in care o faceti .. oricum mi-am dat seama de curand ca oamenii nu vad triburile ca pe un joc ci ca pe o mare parte din viata lor ... nu o sa le schimbe nimeni mentalitatea si d-abia astept sa se termine l7 sa ii vad atunci ce fac
 

DeletedUser35292

Morphen, daca nu iti pasa de satele virtuale, ramaneai in Heaven si mureai de gat cu ei , la fel cum a facut si altcineva. Asta inseamna onoare. Dar tu nu te incadrezi acolo, ai dat cu pupicul pe fundul lui profu, ca sa te crute si sa mergi in diablo... si tu ai ajuns sa pronunti cuvantul "onoare" ?

Adevarul este intotdeauna pe undeva pe la mijloc....este ** despre principii..pe care nu le incalc...chiar si pe un joc virtual...atunci preferam sa-mi dau contul sa joace alaturi de acea pers. un player care i-ar fi trecut cu vederea orice...nu a dorit ( ammon poate confirma)... Si mai sunt pers pe jocul asta care ar putea spune multe despre cat imi pasa mie de sate...( Andy...)

Nu m-am rugat de nimeni niciodata sa-mi crute "averea virtuala"....I-am spus si lui Andy...greseste...dar ...se pare ca o face mai putin decat altii ...asta este.

Iar pe profu...sa stii ca...chiar l-am pupat ( sac sac...mai aiurea ca era sub acoperire :p..si in niciun caz pe "fundulet" )...in schimb cu poponeata lui...nu ma bag peste tine..asa ca nu pot spune decat..sa ai spor ( banuiesc ca din proprie experienta spui ca acel loc este bun de pupat ...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu spun din proprie experienta, ca eu n-am pupat in viata mea acolo :D eu zic de tine si de restul care ati pus stampila buzelor pe partea dorsala a lui profu, iar acum n-ati mai facut treaba bine, si v-a dat eject :)))))
 

DeletedUser35292

nu spun din proprie experienta, ca eu n-am pupat in viata mea acolo :D eu zic de tine si de restul care ati pus stampila buzelor pe partea dorsala a lui profu, iar acum n-ati mai facut treaba bine, si v-a dat eject :)))))

Banuiesc ca aerul era putin rarefiat pe acolo ( unde faci tu referiri...) si asta de face sa ai opinii putin mai "zburdalinice"

1. "treaba"... cum spune domnia voastra nu am facut...am jucat doar..si destul de binisor.
2. "eject" nu am primit...am iesit
3. motivul ... ( o exprimare mai diplomatica...sunt subiectivi..cum au si recunoscut cateva pers din conducere...lucru cu care eu personal nu sunt de acord.)

P.S. Te uiti in oglinda de razi atat? te amuza rau ceea ce vezi...nu fi rau/rea...da-ne si noua o poza ...vreau sa ma bine dispun si eu pe ziua de azi...nu de alta dar vremea de afara este cam...
 

DeletedUser20252

Cine imi spune si mie ce a facut conducerea DIABLO de e acuzata de subiectivism?
Ca tare cred eu ca spuneti treaba asta doar ca sa va aflati in treaba.

Cat despre tine tibi,normal ca imi schimb imediat parerea daca vad ca gandesti cu partea dorsala.Si am incheiat discutia cu tine,nu ma mai contrez ca nu ajung nicaieri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35292

Cine imi spune si mie ce a facut conducerea DIABLO de e acuzata de subiectivism?
Ca tare cred eu ca spuneti treaba asta doar ca sa va aflati in treaba.
.

hai sa o luam cu Daymo...ce i se reproseaza lui?
1. faptul ca nu ataca cu tribul ( cati din membrii diablo atacau cu tribul?..am dat n exemple de membrii care nu miscau nimic...daca se respecta un regulament - facut de catre conducerea diablo - NORMAL era sa pateasca toti acelasi lucru - indiferent ce. Corect?
2. faptul ca nu sprijina colegi?...acelasi principiu ( desi stiu ca avea trupe sprijin la colegi..si nu numai la kalistra...
3. faptul ca lua sate de la inactivii dusmanilor...eu unul prefer un coleg ca si daymo care sa ia sate de la dusmani...indiferent ca sunt aia activi sau nu...decat sa golesc sate de la dusmani si sa nu le ia nimeni ( nici macar nu se mai oboseau sa trimita nobili..)
4. Cand am iesit la terasa ( si au venit si cei din conducerea diablo...) cineva din conducere a si spus ( de fata mai era un membru diablo...adyta aka best4him care poate confirma..) ca in diablo deciziile nu se iau in functie de regulament...ci in functie de cum ii cunosc pe membrii diablo ( Luci...unde vezi tu obiectivism in acest punct de vedere...din punctul meu de vedere..si sunt convins ca nu numai din al meu...asta-i SUBIECTIVISM curat)

ar mai fi multe de spus...oricand la dispozitie cu lamuriri ( dar preferabil pe privat..

Daca tot aveti un regulament...de ce macar acolo nu treceti si un astfel de punct "membrii de incredere ( eventual ii si enumerati...ca sa nu existe confuzii) au statut special si pot : 1..sa nu atace cu tribul..sa nu trimita sprijin...sa...nu vor pati nimic...ceilalti...cum spunea si Rian..."poate satele tale par atractive ptr trib si le luam" ( cam asa suna daca nu ma insel...

P.S. Daca eram ca tine....ma faceam ca nu vad ( cum ai facut tu atunci cand ti-au luat tribul )..plecam capul...si cum spunea coca..? :) Dar esti inca tanar si ai destul timp sa-ti creezi o "coloana vertebrala" ( poti incepe sa faci asta pe un joc...unde nu ai ce pierde...)
Ca sa te consolez...nu esti singurul...ca si tine sunt foarte multi in diablo...dau mesaje pe privat in care-si exprima punctul de vedere...dar nu au taria de caracter de a spune tuturor . Pana la urma putem numi si asta o strategie de joc a celor din conducerea diablo...se pare ca va cunosc mai bine decat oricine altcineva cum sunteti si in realitate si se bazeaza pe asta.
Bafta si un joc cat mai placut (...pff ptr mine este...ptr voi ...poate )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Ma,nu mai faceti afirmatii aiurea.

Eu am pierdut tribul pentru ca nu am fost mut ca altii si am avut tupeul sa comentez,lucru pe care altii nu il fac,asta daca este nevoie.Niciodata nu am tacut in fata nimanui indiferent de varsta,sex si grad in trib.Asa ca nu mai vorbiti despre mine ca tac ca nu e adevarat.

Am preferat intr-un final sa raman pe lumea asta pentru ca am muncit pentru contul asta,am pierdut nopti pentru contul asta si bani.Joc in continuare cu ei si pe mare parte din ei ii respect din simplul motiv ca nu sunt un om invidios sau ranchiunos.Ce a fost a fost si s-a trecut peste,dar de uitat nu s-a uitat.

Asa ca inainte sa va dati cu parerea despre mine incercati sa verificati intai daca cele spuse de voi sunt adevarate.

Nu stiu cine din conducerea DIABLO a spus ce ai spus tu acolo si nici nu ma intereseaza.Poate o fi asa sau poate nu o fi,dar sincer eu nu am avut problema asta cu privire la subiectivism si pot spune sincer ca eu nu sunt unul din cei avantajati de acest subiectivism,daca el exista.

Poate la un momentdat o sa va dati seama cat ati gresit,cat v-a tinut partea andi in fata celorlalti conducatori pana la un momentdat,eu sunt dovada vie ca m-am clantanit cu andi din cauza lui gerula,andi ii tinea partea desigur.

Dar in fine,voi daca credeti ca ceea ce ati facut a fost destept,este problema voastra.
 

DeletedUser35292

Ma,nu mai faceti afirmatii aiurea.

Am preferat intr-un final sa raman pe lumea asta pentru ca am muncit pentru contul asta,am pierdut nopti pentru contul asta si bani.

Ai facut un compromis...cum spuneam...este o diferenta intre noi. Din punctul meu de vedere...nu am sa trec peste principii ptr un joc...indiferent ca am pierdut zile...nopti...bani pe cp...Toti acelasi tratament...ori fiecare-si vede de drum...cum voi ( ca si trib...ati ales alta varianta...) eu am ales varianta 2..si ca mine destui playeri cu caracter.
 

DeletedUser17395

Side 1:
Tribes: DIABLO
Side 2:
Tribes: VIP

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 744
Tabăra 2: 89
Diferență: 655

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 315
Tabăra 2: 23
Diferență: 292

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,655,255
Tabăra 2: 923,321
Diferență: 6,731,934

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,254,032
Tabăra 2: 238,372
Diferență: 3,015,660

chart
 

DeletedUser

:))))) mamicuta mea, pai era clar ma .... si se mai batea morphen ala cu pumnu in piept ca e cine stie ce jucator :))))
 

DeletedUser20252

Mno...daca nu se banau vreo 3 statistica era mai mare.

Maxim 20 si ceva de jucatori din DIABLO ataca VIP...deci mno...
 

DeletedUser29025

e chiar slaba statistica aia ...
daca nici sate goale nu puteti innobila atunci .....
 

DeletedUser35292

e chiar slaba statistica aia ...
daca nici sate goale nu puteti innobila atunci .....

Ai subliniat lucrul cel mai evident....


:))))) mamicuta mea, pai era clar ma .... si se mai batea morphen ala cu pumnu in piept ca e cine stie ce jucator :))))

Pe unii , cand citesc postul asta al tau...incep sa-i inteleg ca anumite iluzii ale puterii ii fac sa analizeze harta putin mai anapoda...dar tu ce scuza ai???? unde ti-au citit ochisorii tai chestia aia cu batutul cu pumnul in piept....hmmmmmmmmmm...sechelele trecutului ( pe joc..) te apasa....pacat ca acest joc si-a pus in asemenea masura amprenta asupra viitorului tau.

asa ca....relax...aici se vede cat de planificata a fost iesirea..plus..ia in calcul si o chestiune mai "frumoasa"...exista notite cu satele playerilor care au iesit din trib...asta asa ca o paranteza ( cand au verificat prin sitter...) Asa ca tribul din care ai facut parte..ramane in continuare nr.1 la....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Ramane numarul 1 la Inteligenta.
Daca ne duce capul care e problema?
Oricum eu nu stiu nimic de nici o lista dar te aprob ca sa nu zica lumea ca vorbesti singur.
 

DeletedUser29025

s-a vazut la faza cu pna-ul cu tnt cum va straluceste mintea :D
nu as putea sa numesc actiunile astea ca fiind ceva inteligent,din contra e rusinos ! :D
dar e doar parerea unui looser :)
nu e nevoie sa ma jigniti, comentati doar la adresa postului daca vreti sa comentati ceva :)
 

DeletedUser20252

Nu am de gand sa iti raspund tibi...chiar nu meriti atata atentie.
Pacea domnului fiule.
 

DeletedUser30341

Quote:
Text original TIBI LTL Vezi discuţiile
e chiar slaba statistica aia ...
daca nici sate goale nu puteti innobila atunci .....
Ai subliniat lucrul cel mai evident....


sunt dezamagita de comentariile voastre! pacat ca ati ajuns sa spuneti asemenea lucruri!
Ionele astept atacurile! :)
 

DeletedUser29025

poi de ce sa fie pacat ?
nu asta e adevarul adevarat ?
daca ar fi avut si ei trupele acasa si nu pe granita atunci ar fi fost altfel , si nu ar mai fi fost loc de atatea comentarii :D
 

DeletedUser30341

poi de ce sa fie pacat ?
nu asta e adevarul adevarat ?
daca ar fi avut si ei trupele acasa si nu pe granita atunci ar fi fost altfel , si nu ar mai fi fost loc de atatea comentarii
:)) tibi as vrea sa iti dau dreptate desi mi se pare absurd sa iti postez niste rapoarte sa vezi ce armata are lordk in sate :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus