88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (12 members and 4 guests)
Jason Statham., adenauer, Cosmin9999, cucubaux, DubiiIubiiScubii, GabyCFR, laba-de-jaguar, n109ud, Piter 90, Portile iadului, talibanu79, tsubasa

ce audienta :))
 

DeletedUser20252

BlackK AngelS
Puncte: 134.398
Loc: 599
Inamici învinşi: 3.563.495 (21.)
Trib:


Inca un jucator dat afara ca sa nu se piarda la statistici ori sfatuit sa iasa. :D
Oricum cel mai mult mi-a placut faptul ca vine sprijin din k24 de la grupul de sus dar de la Alex Kenji sau alti mahari din grupul de jos vine canci,numai muritorii de rand isi rup trupele de aparare.


Eu chiar sunt uimit cum pot jucatorii din MoH sa stea in trib cu un specimen cum e Kenji,dar in fine,e problema lor.
Noi am pierdut 8 sate,voi ati pierdut un jucator de 36 de sate.BRAVA!!!
 

DeletedUser

ei l-au curatat , voi....ati furat ce mai avea..urat!:mad:
cum cresc unii:(
 

DeletedUser35286

hmmm...parca am un deja vu...ceva legat de niste sate de barbari ...cu unii care curatau si altu care le lua :D
 

DeletedUser

ce deja-vu ca barbarele inca mai sunt?si-asa un trib intreg n-a fost in stare sa goleasca nici macar 20 de barbari...trist:(
dar gata,n-are legatura
 

DeletedUser20252

Zii bre ca am contribuit si noi(astia mai mici) :D

Poi da nene...voi sus ...noi jos.

Side 1:
Tribes: CENT, 88
Side 2:
Tribes: MoH, MoH-A

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 4
Diferență: 27

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 282,053
Tabăra 2: 33,681
Diferență: 248,372

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai un tupeu fantastic,dupa ce ai pierdut vreo 6 sate care le-ai luat de la jucatori care ti le-au cedat,mai iesi pe extern si te bati cu pumnii in piept,cum e posibil asa ceva ? sa nu ai un pic de bun simt,dar de altfel ce ma mai mir,daca dupa ce ai fost inobilat odata pe lumea asta,mai faci si acum pe marele jucator,vai si amar...
 

DeletedUser20252

Tot o tii pe faptul ca am fost inobilat.Da mosu am fost inobilat,eram singur singurel intr-o mare rosie si jucam pe atac,m-au atacat mai multi si nu am putut face fata.Tu in locul meu sigur nu ai fi patit nimic.
Nu spun ca sunt un jucator extraordinar,dar elementele de baza le stiu ca sa pot juca jocul asta la un nivel bunicel,si nici nu spun ca sunt mai bun ca tine pentru ca nu vreau sa ma compar niciodata cu tine.

Sigfrid dupa ce a pierdut jumatate din sate si a fost dat afara de catre voi mi-a zis sa ii iau satele ca in ziua aia el ma atacase si isi rupsese foarte multe trupe pe mine,ca nu stiu cine fusese sitter din conducerea voastra si nu era in stare sa ma atace,de asta el a si hotarat sa ne dea noua satele si nu voua,pentru ca ati fost sitter la el si nu ati facut nimic.

Eu am pierdut doar 4 sate,si daca o sa te uiti atent 3 din ele au fost luate de la voi,deci voi practic nu ati facut decat sa va recuperati o mica parte din satele luate de la voi,in schimb noi luam de la voi,nu recuperam.
 

DeletedUser35298

Mai va saluta pe dusmani Malamadre,ca is curios ce mai faceti,sper la un razboi curat fara alte probleme,bafta ambelor tabere,cu un plus pt noi,si imi cer si scuze ca is subiectiv.
 

DeletedUser35286

Ai un tupeu fantastic,dupa ce ai pierdut vreo 6 sate care le-ai luat de la jucatori care ti le-au cedat,mai iesi pe extern si te bati cu pumnii in piept,cum e posibil asa ceva ? sa nu ai un pic de bun simt,dar de altfel ce ma mai mir,daca dupa ce ai fost inobilat odata pe lumea asta,mai faci si acum pe marele jucator,vai si amar...

hai ca asta e chiar culmea...cine a ajuns sa vorbeasca de bun simt si tupeu :rolleyes:
 

DeletedUser34078

00:11 AQNANA a fost concediat de către Alex Kenji.

spion pt 88
— nu crezi ca tre' sa prezinti si dovezi colegilor?!
sau daca te erijezi in sef suprem acolo nu mai conteaza?
Vezi ca paranoia e foarte destructiva. Nu ca nu m-ar fi deranjat ca-s colega cu tine, insa sunt oameni prin tribul ala cu care am impartit mai multe decat iti permit neuronii matale sa procesezi.
Ce-i mai grav e ca iti atribui autoritatea tribului, trecand peste ceilalti conducatori de drept.
Si distractiv e ca stiu si cine-i cartita acolo...dar nu cred ca tine de spionaj ci de calitatea ta de player, poate, un pic mai buna decat cea de lider... in rest cum spuneam incearca sa dormi mai mult ca face rau la bila :p
 

DeletedUser12439

daca esti un simplu jucator si esti intr-un trib inseamna ca esti de acord ce sefii pe care ii ai.daca da atunci deciziile lor nu se discuta. poti s nu fi de acord si sa-i spui dar nu comentezi decizia.

daca ai drept de conducere in trib ai tot dreptul sa ceri explicatii dar in nici-un caz pe forum.

bismaster în data de 04.10.2010 la ora 01:38
Data Eveniment
04.10.
01:38 ..... a fost concediat de către bismaster.


Inactiv




se arata o forma de respect pentru ceilati colegi cind se scrie motivul concedieri.asta in functie de ce sef ai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

daca esti un simplu jucator si esti intr-un trib inseamna ca esti de acord ce sefii pe care ii ai.daca da atunci deciziile lor nu se discuta. poti s nu fi de acord si sa-i spui dar nu comentezi decizia.

daca ai drept de conducere in trib ai tot dreptul sa ceri explicatii dar in nici-un caz pe forum.

parerea mea.

comentariul tau e acid si neavenit , daca nu stii despre ce-i vba nu te baga!
Stimabilul pseudolider m-a blocat ca ultimul las, tipic.
Asa ca daca binevoieste sa explice public ii astept comentariul.
Si ca fapt divers, sa vezi acum ca au scapat de spioana, ca 'or sa castige razboiul :D ...pacat ca o sa urmaresc statisticile de pe tusa:(
 

DeletedUser33975

lumea vrea sa spioneze pana la sfarsitul lumii,ce vrei tu? lasa-i sa se planga,acum exista varianta sa fie atacata de una din echipele acestui razboi,pana acum nu avea cum sa fie atacata ca era spion deci dusmanii fostului trib nu o atacau ca ** aia,le dadea info...daca as putea as impune o regula in acest joc..."spionajul" interzis,iar cei descoperiti sa fie sanctionati,ce farmec are acest joc daca stii totul dinainte?:confused:
 

DeletedUser30628

buna ziua :)....eu unu nici nu-i suport pe acesti zis spioni :) pentru ca din cauza lor razboiu nu mai este la fel de distractiv....pentru ca iti da vestea ca vei fii atacat sau ce stiu eu.....intr-un fel ii bine,dar in alt fel ii aiuria pentru ca nu te mai distrezi asa frumos....sa recuperezi sate,sa faci dodge si multe altele :)

Deci eu as spune No Spioni ca nu imi plac deloc :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus