88 vs SS & URSSa

DeletedUser35749

Ori nu faceam parte din URSS ori nu mai tin eu minte, atunci imi cer scuze, acum va las, noapte buna.
 

DeletedUser

intr-adevar,a fost chiar atunci cand s-a destramat CIRu,si Revu a recrutat tot din k56...iar cum URSS aveau PNA cu 88,s-a ajuns la razboi URSS vs REV...apoi s-au facut schimbari de trupe pe k56,o parte din jucatorii Revului au ajuns in URSS si asa s-a rupt PNAul dintre 88 si URSS,iar imediat dupa URSS au facut aliata cu REV.

(cel putin asa imi aduc eu aminte)
 

DeletedUser

Lethale eşti varză! Numai prosti vorbeşti când recruta URSS de la aliaţi : )) şi dupaia le dădea gauthier mesaje " Haideţi la noi că aia vă prostesc să fim serioşi! " Sunt câţiva la voi în trib care merită respectul pentru felul de oamenii gen , Soulofocean şi măscărici , oricum războiul e frumos şi interesant..dacă am lua numai sate în prostie fără să te baţi e plictiseală mai pierzi mai iei ăsta e farmecul jocului..
 

DeletedUser

@ unguru89

iti amintesti bine ,cand CIR ( cavalerii imperiului roman ) si-a schimbat numele in *** ( cavalerii unificarii romane) :D si dupa 2-3 zile tribul s-a dizolvat .atunci s-au facut pe harta mutarile mentionte de tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

intr-adevar,a fost chiar atunci cand s-a destramat CIRu,si Revu a recrutat tot din k56...iar cum URSS aveau PNA cu 88,s-a ajuns la razboi URSS vs REV...apoi s-au facut schimbari de trupe pe k56,o parte din jucatorii Revului au ajuns in URSS si asa s-a rupt PNAul dintre 88 si URSS,iar imediat dupa URSS au facut aliata cu REV.

(cel putin asa imi aduc eu aminte)

CIR a fuzionat cu REV

REV avea razboi cu 88 si URSS

costy vyorel si o parte din jucatori din k 56 au mers in 88 .. defapt inainte in urss apoi in 88

iar trupa lu richard a mers in urss

si a ramas ursu intre 88 si urss cu care avea razboi :))

numai ca tradatorii nu se uita niciodata .. cei care au mers in 88 au disparut , acum mai sunt cei care au mers in urss care sunt pe cale de disparitie si ei .. mai sunt cativa care au ramas .. prazilia fiind ultimu care a disparut acum 2 zile
 

DeletedUser13059

acu 88 cu rev ce au??
rev-pdb??
rev-urss

88 - rev ( momentan PNA ) dar nu pentru mult timp ..
rev - pdb (razboi)
rev - urss (alianta) pana cand moartea ne va desparti ca la cum merg lucrurile o sa disparem si noi si urss :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eram in razboi cu REV si nu stiu eu? Am castigat vre-un razboi prin recrutari? Stiu ca despre asta se vorbea nu de recrutari in general.

daca pierzi un razboi "prin recrutari" atunci te gandesti ca tribul care pierde razboiul e varza murata ca nu sunt in stare sa-si tina membrii uniti si ar trebui sa vii pe extern ca sa iti feliciti adversarul nu sa ii scoti ochii (cel putin asa ar face un jucator cu caracter, sa nu mai vorbim de exemplele pe care ar trebui sa le dea un moderator al acstui forum, in care ar intra si acest caz, pentru ca un moderator trebuie sa fie exemlu in postari, nu doar sa dea sanctiuni si sa stearga din posturi.) ochii ii scoti conducerii celor invinsi, sa intelegi si tu care si cum greseste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

venim plini de umilinta si cerem iertare luminatiilor voastre, boierii din 88 pentru tupeul nostru neavenit si total nejustificat.
Am sa dau circulara in trib prin care toti jucatorii din cele 12 continente in care URSS domina sa faca bine sa plateasca tribut tribului de pe primul loc (in resurse, in PP) pentru indrazneala de a exista pe harta si a nega existenta celor 7 continente detinute de 88, si totodata sa goleasca satele din granita, sa revina statisticile pe fagasul lor normal.. :D
E clar, ne desfiintam si ne declaram invinsi.
Dau disband acum sau mai tarziu?

Am mai auzit chestia asta cu desfiintarea URSS aseara.. la piter. Voi v-ati vorbit ceva intre voi? Ziceti-mi, daca e sa nu mai avem sanse - asta e.. barbarizam 12 continente.

Rog sa modifice cineva aici
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=29448
sa treaca in loc de URSS - viitoare sate de barbari. Ca sa nu se mai incurce lumea..


Discutii penibile, actori sub nick-uri de imprumut.. reprezentatie jenanta. Mai uitati-va si voi din cand in cand pe harta, poate mai reveniti cu picioarele pe pamant, starea asta de euforie e trecatoare, si peste 3-4 luni iar o sa fiu plictisit cu cereri de alianta pe care de data asta o sa le ignor, nici nu mai raspund mesajelor cand vad ca vin de la 88.

Pacat, ca sunt unii jucatori pentru care am respect in 88 si care au capul pe umeri. Sunt oameni trecuti prin multe in jocul asta, au vazut destule.. faptul ca ati avut 2-3 atacuri mai reusite (si aici totul sta sub semnul indoielii, ca statisticile spun altceva) si cativa jucatori recrutati nu va da dreptul sa spuneti ca URSS se desfiinteaza. Nici macar nu aveti dreptul sa va ganditi la asa ceva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

cine a zis ca urss se desfiinteaza?:p:)


o auzit de la mine :D:D:D....oricum cat is pe harta cativa jucatori din 88 si nu vor pica nu prea mai sunt sanse de castig in fata noastra:D:D:D:D

Prea nubi astia din 88 ma....au 7 k-uri si la 30 mil diferenta de URSS care ii extins pe 12 k-uri :|...cum naiba se poate ma?????
 

DeletedUser

o auzit de la mine :D:D:D....oricum cat is pe harta cativa jucatori din 88 si nu vor pica nu prea mai sunt sanse de castig in fata noastra:D:D:D:D

Prea nubi astia din 88 ma....au 7 k-uri si la 30 mil diferenta de URSS care ii extins pe 12 k-uri :|...cum naiba se poate ma?????

Ma tu nu vezi cat esti de penibil???
Un trib care e pe duca : Are statistica varza, pierde sate pe banda, pleaca jucatori, se lasa jucatori.URSS are 500 sate in fata voastra, urss are in fiecare zi statistica pe plus.Asta e trib pe duca???
Tu stii ce inseamna DUCA>?? Poate nu intelegi cuvantul asta, cauta in dex si vezi ce sens are...
 

DeletedUser

cine a zis ca urrss se desfiinteaza?:p:)

iar in legatura cu ganditul... te cred un pic mai inteligent, cum poti spune ca eu sau oricare nu avem voie sa gandim ceva (orice, nu doar ce ai zis tu) ca gandim bine sau prost e problema noastra, nu?

daca nici sa gandim ce vrem nu mai avem voie e jale fratilor:)
 

DeletedUser523

o auzit de la mine :D:D:D....oricum cat is pe harta cativa jucatori din 88 si nu vor pica nu prea mai sunt sanse de castig in fata noastra:D:D:D:D

Prea nubi astia din 88 ma....au 7 k-uri si la 30 mil diferenta de URSS care ii extins pe 12 k-uri :|...cum naiba se poate ma?????
Oare pentru ca acele 7 k-uri sunt de centru iar cele 12 k-uri sunt de margine:confused:;):rolleyes::D:cool:
 

DeletedUser

Iarăşi un subiect plictisitor :p , pe care o să se lase cu jigniri..pitere acuma sincer îţi zic şi tu dreq tot încerci să ieşi în evidenţă cu multe laso mai moale dreq că nu se face carieră din triburile..: ))
 

DeletedUser

Oare pentru ca acele 7 k-uri sunt de centru iar cele 12 k-uri sunt de margine:confused:;):rolleyes::D:cool:

pentru ca nu stim sa vedem cum trebuie sau sa ne exprimam corect, pe cele "12" k-uri care defapt mai e de mancat multa mamaliga sa fie a familiei urss sunt 3 triburi (sper sa nu ma insel), in schimb pe cele "7" e doar unul, e greu de vazut asta?:D
 

DeletedUser30628

Ma tu nu vezi cat esti de penibil???
Un trib care e pe duca : Are statistica varza, pierde sate pe banda, pleaca jucatori, se lasa jucatori.URSS are 500 sate in fata voastra, urss are in fiecare zi statistica pe plus.Asta e trib pe duca???
Tu stii ce inseamna DUCA>?? Poate nu intelegi cuvantul asta, cauta in dex si vezi ce sens are...

ma,de cand a plecat gabycfr...nu ati mai avut o statistica zilnica pe plus ;)....si la organizatu vostru pe TiTT ati luat 10 sate mi se pare :))) mare organizat ma,ce sa zic :)))

500 de sate de la inactivi ma....cum zici tu ca noi luam de la inactivi,asa ati luat si voi :))

asa ca stai relax,**** care dintre noi ii mai penibil:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

@
tzepes,poate sa aibe 12 k-uri de margine daca nu le stiu utiliza :)...asa ca lasa-i in pace ca is batmanii de pe 21,au fost pe val 5 luni si dupa s-au dus pe apa sambetei si isi cauta scuze acum :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus