Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de radu 123456 ce parere ai ,ca il ai la PNA :)

Nu-l cunosc... nu sunt activ, nu urmaresc harta, abia imi citesc propriul forum :) Daca m-ai fi urmarit putin, ai fi vazut ca "traiesc" (mai bine zis vegetez) din innobilari interne :p [sa incercam sa nu fim offtopic].
 

DeletedUser

Un alt razboi care a aparut de curand este cel care baieti din tribul SKIN incearca sa il poarte cu noi . La ora 4 noaptea ne-au declarat razboi si apoi au lansat atacurile . In acest trib fac parte o mana de prieteni care joaca binisor , dar chiar ieri mi-am schimbar parerea despre ei . Mai multi jucatori din tribul meu care au sate la granita cu ei au primit mesaje de la conducatorul celor din SKIN ca sa plece la ei . Acesta le promite marea cu sarerea , le spune ca in tribul dusman curge laptele si mierea . Parca e campanie electorala
Jucatori din tribul skin ne dclara razboi colegilor mei si pentru ca ei aveau planuri de razboi de zile bune au reusit sa sustraga rapid 20 de sate . Un pic de pregtire facuram si noi in urmatoarele 24 de ore de la declararea razboiului si reusiram sa oprim inaintarea , pregatim contraatacul . Acum urmatoarea tactica a dusmanilor care nu imi place este cea de momire a jucatorilor nostri la ei in trib , pentru ca nu pot sa mai avanseze se incearca o aducere a altor jucatori la ei in trib ca sa poata sa ne atace .
Le doresc succes , sunt cu ochi pe ei . Cei care sunt prinsi ca dezvaluie informati la dusmani , sau care se gandesc ca vor sa shimbe tribul si sa atace ceilati colegi cu care au jucat luni bune si le-au dat sprijin vor fi inobilati intern ."


bag de seama ca ,din tot interviul, asta-l arde cel mai tare pe yusopartizan.In acest trib fac parte o mana de prieteni care joaca binisor ...Jucatori din tribul skin ne dclara razboi colegilor mei si pentru ca ei aveau planuri de razboi de zile bune au reusit sa sustraga rapid 20 de sate ...Acum urmatoarea tactica a dusmanilor care nu imi place este cea de momire a jucatorilor nostri la ei in trib.


din asta eu as desprinde increderea ca MIT sunt un trib unit, pregatit si corect.


cred ca ai omis sa pui aici..conducatorii tribului unit,pregatit si corect au fost toti incuiati de admini pentru multi-cont.pacat ca au pierdut doar 10% din sate
 

DeletedUser

mai avem de pregatit o actiune..care sper sa aduca finalul MIT'ului

tine yuso cu dintii de trib.chit ca ii iau adminii toate satele si se tavaleste in fata celor din H, dar SKIN-ului s-a jurat pe barba lui ca ii mananca ficatii.

(nu l-ai vazut si pe yumartzipan care joaca de pe lumea 18 ca zicea de ei ca "joaca binisor"?)
 

DeletedUser

acuma mai are yupartyzan sa'si inobileze contul cu ratnik72..si cat de curand va urma milogule...o sa il intreb daca vrea sa fim dusmani personali?:D
si inca ceva:
Mai multi jucatori din tribul meu care au sate la granita cu ei au primit mesaje de la conducatorul celor din SKIN ca sa plece la ei . Acesta le promite marea cu sarerea , le spune ca in tribul dusman curge laptele si mierea
o sa presupun ca aici te referi la mine..si da'mi voie sa te contrazic...la noi e whisky si sampanie!
 

DeletedUser

offf , uni fac orice ca sa castige 2 3 sate in plus .
Uni recruteaza de la dusmani ca sa inputineze nr punctelor rosii de pe harta .
Alti mamanca conturi mai mici ca sa creasca ei mari . Nici eu nu as refuza cateva sate moca daca mi s-ar oferi .
 

DeletedUser

dupa prima postare incepuse sa-mi fie teama sa nu se iste inca un scandal :p
 

DeletedUser

codrii pe copii sa nu ii lasi pe triburi , mai bine le dai bani ca sa isi cumpere droguri :D
 

DeletedUser30856

dupa prima postare incepuse sa-mi fie teama sa nu se iste inca un scandal :p

pai ar trebui sa te interesezi si tu putin de jucatori...sa nu iei interviu la orice noob:eek: ca normal ca nu e multumita lumea...ia si tu la un jucator de 100.000 de puncte dar care stie sa joace frumos si este om, are caracter si nu-si concediaza colegii ca apoi sa-i innobileze..si pune niste intrebari mai ok...

gen:esti pe locul 2...cum ai ajuns aici?
r:Am concediat ce-am prins si i-am innobilat pe toti:eek:
 

DeletedUser

Nu-l cunosc... nu sunt activ, nu urmaresc harta, abia imi citesc propriul forum :) Daca m-ai fi urmarit putin, ai fi vazut ca "traiesc" (mai bine zis vegetez) din innobilari interne :p [sa incercam sa nu fim offtopic].

probleme ovi probleme? :)
 

DeletedUser

dupa prima postare incepuse sa-mi fie teama sa nu se iste inca un scandal :p

Motisoaro vroiam sa te scot la un cico saptamana asta dar m-am razgandit cand ti-am citit interviurile. Esti fata desteapta ce e cu intrebarile alea? Sunt satula de aceleasi intrebari in cele N interviuri de pe forumul asta. Fii inventiva, get some dirt, ceva sa te atraga la un interviu, orice jucator face/ a facut ceva de ce nu e mandru, sa vedem care e in stare sa-si recunoasca obsesia pentru joc. Ca vorba aia familie avem toti, amici in joc e imposibil sa nu ai ,and so on. Kisses
 

DeletedUser

mai avem de pregatit o actiune..care sper sa aduca finalul MIT'ului

taci nimicule sa nu incerci sa deschizi gura pe forum ai stricat toata fata unui razboi frumos si nu ma refer la tn in mod special ci la toate simplitatile de oameni cu care ai aratat ca numai gura e de voi.... virgini mentali ce sunteti
 

DeletedUser

la cine te mai referi auras?

si tu scaraface ce razboi mai pregatesti:))
cica aduce finalul mit-ului si el intra in mit:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus