Concurs - Razboiul Iepurasului Viclean - pareri si opinii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

21.gif
intarzie putin . Va rog sa lasati spamul.
Diseara se vor posta sondajul de opinie si creatiile concurentilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Poate ca nu sunt povesti ... " pot fi si ghicitori, le voi citi oricum
 

DeletedUser36071

Albert Einstein,a spus ca timpul este relativ,astfel,timpul tau si timpul meu nu este acelasi daca ne miscam diferit,'' efectul gemenilor ''. (ma refer la timpul moderatorilor)

Dupa cum vezi, inca o data a avut dreptate:)))

si ce legatura are teoria relativitatii cu ce se intampla aici? moderatorii sunt in alta galaxie? timpul s-o dilata proportional cu viteza corpului , dar se mai referea si la diferenta intre galaxii ... yoy ... daca ai chef de fizica rezolva o culegere :) eu vreau sa vad povestirile :D
 

DeletedUser

Concurent 6: Varianta pentru "vizuali" :D
razboiulfinalcopy3.jpg
CITESTE SI VOTEAZA CONCURENT 6!!!
 

DeletedUser8343

Imi cer scuze pentru intarzierea de aseara...Voiam ca organizatorii sa posteze insa au avut "probleme tehnice" ...de aceea s-a intarziat cu concursul :)
 

DeletedUser

Nu stiu cine este concurentul 1 insa a facut o alegere buna. A mai fost o poezie dar cu ceva greseli, in rest n-am reusit sa citesc nimic.
 

DeletedUser

mie nu-mi place neaparat concurentul numarul 1.
De preferabil blonda dulce, a facut un dialog frumos, si cu ilustratii, dar si ceilalti concurenti merita premiul. Si Bula se ridica la inaltimea pretentiilor..
Asta nu inseamna ca n-a compus ceva frumos, doar ca a iesit in evidenta prin faptul ca a facut versuri in loc de proza.
Daca e sa analizam compozitia, nu stiu ce ritm si masura au versurile, actiune ioc, si din loc in loc apar si "colonelii" care impestriteaza creatia.. :p

Fiecare cu stilul lui, nu trebuie sa votam poezia de dragul poeziei..
Daca tu ca supermoderator n-ai reusit sa citesti nimic, e clar pe ce criterii au fost selectionate creatiile..
 

pirates406

member
Scor reacție
0
fratilor, fara suparare, dar concurentul 1 mai are de lucrat...

rima, ritmul, masura versurilor... fratilor, ce-i asta? : ) )
combinatii?
 

DeletedUser

ah ah ah nu am timp sa citesc toate creatiile! sunt deja fana concurent nr.9, am citit si pe cea cu sultanul si concurentul 1 care iese in evidenta prin culoarea albastra aleasa cu grija :D
lol, nu conteaza, votati-ma pe mine

am un vot, oare cine m-a votat? nu pot inca sa vad :)
 

DeletedUser

Daca tu ca supermoderator n-ai reusit sa citesti nimic, e clar pe ce criterii au fost selectionate creatiile..

In primul rand nu m-am ocupat eu de selectie, nici macar nu am vrut sa citesc ce a scris fiecare concurent pana nu a aparut topicul oficial cu sondajul.
In al doilea rand nu cred ca a existat o selectie, toti cei care s-au inscris au participat :).

Mai mult, nu vad ce importanta are faptul ca sunt supermoderator, dreptul la opinie il are oricine. Si opinia mea a fost ca majoritatea compozitiilor sunt prea greu de citit, o fi si din cauza starii mele de oboseala, de asta am preferat si prefer in continuare poezia scrisa de concurentul 1.
 

DeletedUser

Multumesc tuturor pt Voturi!!! Tot ce a fost...un moment de inspiratie....si am incercat sa fiu scurt...si la obiect...cui ii convine...bine...cui nu...asta e...:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus