Concurs - Razboiul Iepurasului Viclean - pareri si opinii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Concurent 1 trebuia sa aibe mai multa grija la rima si ritm si totul iesea perfect. Poate as fi votat daca nu erau acele discontinuitati si intreruperi de ale ritmului.
Concurent 6 are cea mai tare creatie.
rijwave.gif
:D
 

DeletedUser33163

Concurent 1 trebuia sa aibe mai multa grija la rima si ritm si totul iesea perfect. Poate as fi votat daca nu erau acele discontinuitati si intreruperi de ale ritmului.
Concurent 6 are cea mai tare creatie.
rijwave.gif
:D

mie mi s-au parut si versurile cam simple,in afara de rima si ritm

Am votat nr.4:)
 

DeletedUser

ca sa nu ne fugareasca ingerasa pt spam, ma mut aici (cu toate ca era bine daca nu ne lasa sa postam acolo). n-am idee care sunt ceilalti concurenti, stiu doar ca eu sunt 7 si blonda 6. aia cu sultanu probabil e a lui gicu (bula)
 

DeletedUser16039

iepura5ul e 9 ca el vorbea asa ..., restul ... nu stiu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Doar n-o fi fraier sa zica ...
si 2 la mana, ar trebui descalificat ... Nu?!:confused:
 

DeletedUser

Regulile concursului :
1. Creatia trebuie sa fie originala si sa nu se mai regaseasca in alta parte.
2. Descrierea razboiului sa nu depaseasca 45 randuri
3. Puteti participa cu maxim o propunere.
4. Modalitatea de alegere a castigatorilor - poll cu vot la vedere.
corect asa e, dar sa vedem ce zic si organizatorii. plus ca mai e una care depaseste cele 45 de randuri, dar nu stiu cum le-au numarat ei si ce au luat in calcul
 

DeletedUser16039

Daca pe nr 8 il descalifica, daca pe celalalt care are prea multe randuri il descalifica ... mine o sa ai CP pt 3 luni asigurat :))
 

DeletedUser

bre, nu de CP imi e... imi doresc doar afirmare si recunoasterea muncii mele, a potentialului meu oratoric, a... bla-bla-bla... pp-uri mai am 1100, de-abia am luat 1500, asa ca teoretic pt 24 imi ajung astea :p
on: votati cu incredere, nu votati de pe conturi facute recent, nu votati dupa mai multe conturi (nu de alta, dar vreau sa castig corect)
 

DeletedUser

bre, nu de CP imi e... imi doresc doar afirmare si recunoasterea muncii mele, a potentialului meu oratoric, a... bla-bla-bla... pp-uri mai am 1100, de-abia am luat 1500, asa ca teoretic pt 24 imi ajung astea :p
on: votati cu incredere, nu votati de pe conturi facute recent, nu votati dupa mai multe conturi (nu de alta, dar vreau sa castig corect)

mucea,de castigi trimiti si la mine 100 de puncte;)
 

DeletedUser

da, bre, trimit fara probleme, ca o sa ai de dat injumatatiri la gard zilele astea :p imi ajut dusmanii, cum altfel? =))
 

DeletedUser

poate ma confunzi cu m@ny@x eu am 3 fake de la unul muc cel mic:D

sau una:)))
 

DeletedUser

peste cateva zile...tarziu mucea tarziu

pregatesc lumanarile in cazu asta:D
 

DeletedUser

ah ah ah se pare ca avem o castigatoare! sa fie talentul;)? sa fie experienta:confused:?
felicitari!:D
(inca nu am citit textul, m-am incurcat in nume:confused:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus