Concurs - Razboiul Iepurasului Viclean - pareri si opinii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu cred ca este experienta ...eu unul nu am putut sa citesc tot romanul ala :))
scuze daca sunt prea direct...dar ...asta e...ai multi preteni...la asta sunt ei buni:)
 

DeletedUser

motisor si letal touch - amandoi ie dintre mozii aia bunii, lasa-i in pace.
Au organizat un concurs frumos, bine-venit in perioada Pastelui.. :)
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (3 members and 1 guests)
cavalleras, alizeea, Turistu din Bora Bora

saru-mana, multumesc pentru vacanta, a fost foarte bine-primita! :D
Suntem cuminti, cuviinciosi, ne dam cu parerea si opinia despre razboiul iepura5ului cel viclean!
Foarte incrancenat razboiu', si concursu' la fel! :D
 

DeletedUser

Vai de mine ce concurs palpitant! Imi pare rau pentru ce au patit concurentii 7 si 8 :(
Poate nu e momentul potrivit, insa ce ar fi ca acum sa votati concurentul nr.6? Daca fac o aritmetica simpla... adun voturile alea, le mai scad pe alea... poate poate cu putin efort concurentul nr.1 cel cu versurile si ochii albastri nu mai conduce detasat :D
...
nu m-am gandit sa fac o copie a povestii nr.7, va rog, imi trimite si mie cineva textul? Trebuie sa mai citesc la el :* multumesc
 

DeletedUser

nu mai votati niciunul la acest concurs,sa le facem in ciuda:)))

adevaratu castigator e concurentul cu numaru 7
 

DeletedUser

Relax (Don't Do It)
Te contrazic, nu e numarul 7, pentru ca s-a ofticat :p
Castigatorul va fi cel care va rade la sfarsit
Poate vor fi 5, poate va fi tot forumul
Asa ca votati cu incredere nr.6
Nu pot ei fura cat puteti voi vota... sau era invers? am uitat
Daca dispare nr.6, votati nr.9, daca dispare si nr.9, ... inca nu am citit toate textele, sa ma scuze concurentii, dar parca si 2 si 3 mi-au placut.
Mai e timp
 

DeletedUser16039

Merita nr 7, desi am votat 9. Am oscilat intre 7 si 9.
Aiurea si regulamentul asta ...
 

DeletedUser

e ok, si eu as vota nr.9
apropos, daca va fi eliminat si nr.9 voteaza-ma pe mine :D

l.e.
pentru cei curiosi de cum a evoluat povestea mea: cand s-a anuntat concursul am scris textul, cu cat scriam cu atat iesea mai mare, am intrebat pe forum si in particular pe organizatori ce inseamna 45 de randuri, poate mai sunt posturile mele pe aici... bun deci raspunsul a fost 45 de randuri de word, am spus organizatorului respectiv ca am un text de 100 randuri, ca e un dialog, ca ii voi face grafica si am rugamintea sa il posteze in afara concursului in thead-ul final, sau daca nu, il voi posta eu evident avand rugamintea sa nu il stearga; raspunsul organizatorului a fost sa trimit textul deoarece fiind dialog va fi postat ca atare; desenele le-am facut in timp, vi le-am aratat :p, am pus totul cap la cap si am rugat iarasi pe organizator sa posteze in afara concursului variante finala pentru voi, bre, ca sa va distrati; voi nu si nu :p (daca nu ar fi fost dialog, v-as fi spus ca al meu are 45 de randuri in format A3 :p, dar daca dialog am vrut...:)))
Votati nr.6 si hai la denie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da ce are ma poezia mea?:| :))
Votati cum vreti!!!! Oricum...eu nu am stat sa fac propagande peste tot...castigatorul se va afla la sfarsit!!!
VOTATI CE VA PLACE!!! nu ce zic altii!!!
 

DeletedUser

Adica imi dati impresia...ca eu am facut ceva ca sa elimin concurentul 7...sau ceva de genul...:|
Eu nu am avut nici o tangenta cu concurentul pagubit...daca poezia nu era originala....deaia a fost descalificat...
 

DeletedUser16039

Voi inca nu v-ati prins ca la chestii de genul, cu poll la vedere castiga cel care are cele mai multe cunostinte in jos si pe forum? :D

Adica imi dati impresia...ca eu am facut ceva ca sa elimin concurentul 7...sau ceva de genul...:|
Eu nu am avut nici o tangenta cu concurentul pagubit...daca poezia nu era originala....deaia a fost descalificat...

Nu nu, la #7 a fost postat de pe o clona cica. Ala cu plagiatu era #8. :D
 

DeletedUser

of of of...ce ar mai fi sa cersim toti cate un vot...:))))faza e ca trebuie sa se voteze in functie de poezie...nu in functie de autor...:)
 

DeletedUser

Eu cu cine am votat? Ca stiu sigur ca am bagat un vot la concurs si nu ma mai vad in lista. Am facut ceva gresit si mi s-a anulat votul?
 

DeletedUser

si cati crezi tu ca au citit toate povestile inainte de a vota ? s-a votat majoritar pe mesaje in masa intre prieteni
 

DeletedUser

Pai atunci mai bine s-ar face un singur concurs de popularitate nu? Castigatorul la astfel de concursuri ar fi acelasi mereu daca e asa cum zici tu.
Eu totusi vreau sa aflu daca am gresit cu ceva atunci cand am votat cu povestioara/poezia care mi-a placut din moment ce nu imi mai apare votul. Unde sau pe cine pot intreba?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus