Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum ai inceput sa joci "Triburile" si de ce ai ales nick-ul pe care il ai?
Un prieten mi-a aratat un joc interesant de strategie (asemanator sahului) si am inceput sa joc si eu alaturi de el.
Nicku-ul reflecta pasiunea mea pentru sah: rook = turn.
Pot sa spun ca am avut confruntari si pe tabla de sah (virtuala) cu jucatori de pe triburi si doar un singur jucator a reusit sa imi tina piept si sa joace cu mine de la egal la egal ... amical, cu toate ca eu sunt amator si el e ex-profesionist.


Rook,ia vezi tu ca deformezi realitatea :D:D:D


app,as vrea si eu interviuri cu

pnenancag si mutulicaph sunt 2 jucatori destul de activi si eu cel putin i am observat pe multe lumi iesind in evidenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi plac mult interviurile , atat prin exprimarea jucatorilor ci si prin intrebarile adresate .
 

DeletedUser

Cred ca ar fi frumos sa mai apara cateva interviuri ca nu prea avem ce citi :D
 

DeletedUser

O sa mai apara si alte interviuri insa, pana atunci imi cer scuze am cateva proobleme in familie :(
 

DeletedUser

Intr-adevar!
Se pare ca astea sunt interesele.Daca nu ai gura mare pe extern nu ai sanse sa ti se ia vreun interviu.
Sunt foarte curios de ce a fost intervievat rookmaster.Omul chiar nu are nimic interesant de spus.
Povestea celor 25 de sate de pe nu stiu ce lume am mai auzit-o,si mi se pare in continuare la fel de neinteresanta ca si prima data.
In plus,oare nu intereseaza pe nimeni vreo parere din tribul care da jucatorii de rank 1 si 2 la inamici invinsi?
Poate ca intr-adevar e o lume lipsita de "mari valori",pentru ca aceste valori sunt "acoperite" de jucatori gen michelle2007(care am inteles ca joaca oricum pe un cont preluat de la altcineva) sau rookmaster.

Am revenit dintr-o vacanta (bi)nemeritata
Draga prietene amator de triburi nu cred ca are rost sa ma complic sa iti raspund la provocarile tale
Istoricul tau spune totul ... la fel cum si al meu ... lasa pe cei cu experienta sa ne judece
De latraturi de la catelusi de plus sunt satul pana peste cap
Nici nu ti-au dat dintisorii de lapte si deja vrei sa ma musti de fund

Revenind la subiect ... trebuie sa recunosc ca sunt destui jucatori ce ar fi meritat in locul meu acest mar al discordiei prin prisma realizarilor pe aceasta lume
Si unul dintre jucatorii care merita un interviu este tiany.
Nu stiu cum a facut ... dar a reusit sa devina nr. 1 la aparare si pe total si de 3 ori aparatorul zilei (ar fi reusit si de 4 ori dar i-am "furat" eu trofeul de pe un cont de sitter) ... nici la atac nu sta rau
Eu zic ca merita mai mult decat mine ... se poate face schimb? :confused:
 

DeletedUser

Nu rook nu se poate,nu ti dam noi voie sa renunti la titlu :D:D:D

silviu,daca rook nu a facut nimic care sa se vada pe lumea asta nu inseamna ca nu a facut nimic.

Si nu,nu sunt in acelasi trib cu el,eu sunt in Ceata,trib inamic.Cat despre rook,e un jucator care s a facut remarcat pe multe alte lumi,poate acum nu mai are timp/chef de joc.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Crede-ma NMircea ca rook a facut foarte multe pe lumea asta. ;) Multi de la voi au avut de-a face cu el si au vazut de ce este in stare. Cat despre interviuri as vrea sa aud unul cu Tiany, Blu33angel sau riusMa4u
 

DeletedUser

Nu rook nu se poate,nu ti dam noi voie sa renunti la titlu :D:D:D

silviu,daca rook nu a facut nimic care sa se vada pe lumea asta nu inseamna ca nu a facut nimic.

Si nu,nu sunt in acelasi trib cu el,eu sunt in Ceata,trib inamic.Cat despre rook,e un jucator care s a facut remarcat pe multe alte lumi,poate acum nu mai are timp/chef de joc.

Nu stiu daca e un titlu ... pare mai degraba o tinta de darts atarnata de gat :eek: ... ca toti noobii "invidiosi" sa te ia la tinta si sa te ciuruiasca (un fleac ...)
E adevarat ca nu m-am stresat prea tare nici de la inceput ... cu atat mai mult am fost "scarbit" de fuga "tradatorilor"... am preferat sa imi ajut colegii in special pe sitter si cine a avut ghinionul sa ma prinda pe sitter ... dar nu vreau sa ma laud iar
Ii las pe altii sa ma "laude" ... Mircea peste 2-3 zile te laud si eu pe tine sa nu bata la ochi ca ne complimentam reciproc :D
 

DeletedUser

Ok rook,vezi ca o sa ti las mesaj pe privat unde si cand sa intervii ca sa nu stie lumea ca facem asa ceva :D:D:D
 

DeletedUser

eu as propune un interviu cu...moi
dap,eu cred ca as fi cel mai interesant de interviveat :D

neah glumesc as vrea sa vad un interviu cu add73
 

DeletedUser

astept si eu pareri cu cine ati dori, de acea stagnam dar acum am :)
 

DeletedUser24374

hai sa ne cunoastem si noi dusmani
ia si tu un interviu la PercaPaul sau la Cronos ;)
 

DeletedUser

Crede-ma NMircea ca rook a facut foarte multe pe lumea asta. ;) Multi de la voi au avut de-a face cu el si au vazut de ce este in stare. Cat despre interviuri as vrea sa aud unul cu Tiany, Blu33angel sau riusMa4u

Pai normal ca a facut multe...deschide cateva taburi si se baga la somn si isi foloseste scripturile sa nu stea el on sa dea atacuri :D
 

DeletedUser

Frumos interviu hercule

Nu pot sa nu zic deoarece de cand am vazut nu imi mai trece.... :D:D:D:D:D:D
Daca observati sunt singurul caruia i sa luat interviu si a fost pupat de maru :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus