Propuneri.... concursuri

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser36541

totusi, eu acuma as putea zice multe. ca am gasit 2 greseli si tu ai zis 7, ca am gasit 10 greseli si tu ai scris numa 7...ca iepurasu are urechi...:))
oricum, super ideea, putin modificata asa:D
 

DeletedUser23722

Propun un concurs de MISS TRIBURILE.
Participantele sa puna poze de la mare, de pe unde vor ele - in costum de baie - si noi sa dam note.
Garantat va avea succes, lasati falsa pudoare si opiniile referitoare la protectia copiilor ca ne-am plictisit.. :D

stai asa!!!adica,se se faca miss, voi sa va ''clatiti'' ochii in pozele cu costume de baie si alte alea si noi fetele sa ramanem cu buza umflata???? ne ne ne ne:D sa se faca si MISTER TRIBURILE :p asa ne ''clatim'' si noi ochisorii:D
doar ca...din cate imi aduc eu aminte, a mai fost un miss si mister acum ceva timp si cred ca a iesit cu scandal,din cauza pozelor sau ceva de genu. macar,daca se va face,sa fim civilizati,nu?:)
 

DeletedUser18865

Sunt de acord cu ideea lui chevyx.
Ovidiu:pai daca si l-ar noi s-ar da 200 pp la top 10, ar insemna ca se da pp la toti membri forumului.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Propun un concurs de MISS pe forum ...evident cel care il propune (adica eu) va fi presedintele juriului :D Astept pareri pro/contra :D
 

DeletedUser

In search of the ultimate Track -idee concurs
Ideea este preluata de pe alt forum, acela fiind gladiatusul, unde a avut succes, eu fiind unul din participanti.

Jocul suna asa: Vor fi 6 utilizatori
inregistrati in concurs. Fiecare participant va propune 4 melodii, pe
care un moderator (cine se ofera) le va cauta pe youtube, apoi le va amesteca dupa cum il taie
capul.
Apoi, pe rand, fiecare participant va alege doua numere, care de fapt
reprezinta numarul pieselor, care deja sunt amestecate si facute
vraiste. In cazul in care voturile vor fi 3-3 atunci ultimul vot il va avea moderatorul
, asta in cazul in care reusim sa ne "adunam" si nu va fi nevoie
sa participe si el. Dupa prima runda, piesele care nu primesc suficiente
voturi vor fi eliminate, astfel, in a doua runda vor intra 12 de piese
si tot asa.

Cateva rugaminti:

Fara manele si muzica populara, nu intrebati de ce, pentru ca nu am sa va raspund.
Incercati sa nu trimiteti piese pe care le ascultati non-stop pe MTV, KissFM,
etc., pentru ca nu veti reusi decat sa propuneti piese pe care deja
le-a propus un alt jucator.

Deci ar fi 6 participanti - ei vor posta in locul destinat concursului - care apoi ii vor trimite moderatorului (NU POSTA) lista cu cele 8 melodii alese pentru a intra in joc.

Modalitati de trimitere a listelor: PM

deci, ce ziceti?:D

N-am inteles prea bine ce-ai zis pe-aici, dar, in mare, mi s-ar parea un concurs bun. Asta chiar daca ai putea castiga premium fara sa faci nimic, de fapt.
Adica, daca ar fi, sa zicem 5 participanti... fiecare sa propuna 4 melodii. Un moderator sa le "invarta" si sa le numeasca melodia1, melodia2... melodia20. Daca as gasi intra astea 20, 3 melodii care sa ma obsedeze si sa nu ma pot opri sa ma ascult, atunci merita toti banii. Da' nu vreau preselectii, semifinala, finala, sau ce-ai zis tu pe-acolo (n-am fost prea atent).

A... si o propunere... mie personal imi plac cel mai mult concursurile de creatie literara; nu din cauza ca scriu eu, ci ca citesc ceva frumos facut de niste dependenti de triburi. Eu mi-as fori sa se mai organizeze un concurs de genul asta.

Plus concurs de miss, sa vedem si noi frumoasele forumului. :))
 

DeletedUser39696

Se tine cont si de propunerea mea? :mad::mad:

stai mah .. momentan e cel cu Pachete grafice .. si mai este unul inainte .. ramane de vazut :)) apropo as propune ceva .. ca dupa ce se termina cele 3 concursuri premiate sa se mai faca un concurs cu Propuneri :)) si tot asa :D .. ca sa fie o ''democratie '' :D ...
 

DeletedUser

N-am inteles prea bine ce-ai zis pe-aici, dar, in mare, mi s-ar parea un concurs bun. Asta chiar daca ai putea castiga premium fara sa faci nimic, de fapt.
Adica, daca ar fi, sa zicem 5 participanti... fiecare sa propuna 4 melodii. Un moderator sa le "invarta" si sa le numeasca melodia1, melodia2... melodia20. Daca as gasi intra astea 20, 3 melodii care sa ma obsedeze si sa nu ma pot opri sa ma ascult, atunci merita toti banii. Da' nu vreau preselectii, semifinala, finala, sau ce-ai zis tu pe-acolo (n-am fost prea atent).

la asa ma refeream in mare parte.
edit: si eu vreau concurs de miss... :)
 
Sus