Jucatorul de triburi perfect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Jucatorul perfect este acela care-si cumpara atatea puncte cat sa-i ajunga pe un an inainte,fara sa le imparta si altora.....
Jucatorul perfect zugraveste prietenilor, paladinul,berbecul si magazia in culori de sarbatoare.....
Jucatorul perfect inchide contul, natural, la 30 mii de sate si nu da unul de pomana......
A.....si foarte important,jucatorul perfect, cumpara din nou puncte premium.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer daca lasa gap-ul la 50 mili atunci se facea diferenta intre jucatorii buni si noobi

acum oricine face splituri cand ai 300 mili intre primul si al 4-lea nobil


oana chiar colaboreaza foarte bine si nu tine cont ca da sate atata timp cat merge treaba

pe L14 a fost singura dispusa sa imi dea sate pe granita


se pare ca a revenit:)
 

DeletedUser

Sincer daca lasa gap-ul la 50 mili atunci se facea diferenta intre jucatorii buni si noobi

acum oricine face splituri cand ai 300 mili intre primul si al 4-lea nobil


oana chiar colaboreaza foarte bine si nu tine cont ca da sate atata timp cat merge treaba

pe L14 a fost singura dispusa sa imi dea sate pe granita

Cat de mare jucator te crezi tu numai pe ilegal o arzi ... si nu zi ca nu e asa ca ti-ai luat si ban exact cu numele asta :rolleyes: ..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Dar nu ma intereseaza... oricum nu exista asa ceva... sunt doar teorii pe baza carora se poarta discutii pe aici, un mod de a mai anima putin sectiunea :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dar nu ma intereseaza... oricum nu exista asa ceva... sunt doar teorii pe baza carora se poarta discutii pe aici, un mod de a mai anima putin sectiunea :D

La naiba gabi, m-ai prins...pai chiar am specificat in primul post faptul ca nu exista acel jucator perfect, la fel cum nu exista nimic perfect. Eu am intrebat de trasaturile pe care ar trebui sa le aiba acest jucator perfect. :)
Si da, e un mod de a mai anima putin forumul, crezi ca e un lucru rau daca fac asta? Ma straduiesc si ti-as multumi daca mi-ai da si tu sfaturi utile prin care as putea sa creez mai multa agitatie pe sectiunea asta :).
 

DeletedUser

atunci fa un topic cu moderatorul perfect ...adminul perfect...sa vezi animare...animatie :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
As face, insa cu siguranta s-ar ajunge la discutii urate. Daca as sti ca nu se va ajunge la certuri si la insulte, as face.
 

DeletedUser

nu mai face ca nici ei nu sunt perfecti :D, doar suntem oameni nu roboti :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
La naiba gabi, m-ai prins...pai chiar am specificat in primul post faptul ca nu exista acel jucator perfect, la fel cum nu exista nimic perfect. Eu am intrebat de trasaturile pe care ar trebui sa le aiba acest jucator perfect. :)
Si da, e un mod de a mai anima putin forumul, crezi ca e un lucru rau daca fac asta? Ma straduiesc si ti-as multumi daca mi-ai da si tu sfaturi utile prin care as putea sa creez mai multa agitatie pe sectiunea asta :).

Nu ma pricep bre...te descurci bine , adica pana mea...daca dai startul la mai multe topicuri de acest gen cred ca ar fi mai multa activitate...lumea s-a saturat de "off topic", "mesaje amuzante" , "numele paladinului" etc...
 

DeletedUser

Sincer daca lasa gap-ul la 50 mili atunci se facea diferenta intre jucatorii buni si noobi

acum oricine face splituri cand ai 300 mili intre primul si al 4-lea nobil


oana chiar colaboreaza foarte bine si nu tine cont ca da sate atata timp cat merge treaba

pe L14 a fost singura dispusa sa imi dea sate pe granita

Jucatorule ? Pe l26 dupa ce v-am scos maretul trib Aka si erai mare zmeu pe extern si acuma nu m-ai dai pe acolo ai venit sa-ti faci reclama pe l27 ? rusine..ma asteptam la mai multa prostie din partea ta .
 

DeletedUser

ooo... nervisor, ce mai faci :D?...

app, ca am ramas in urma, "la multi ani!"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus