Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4286

... desi dureaza jumatate din cel de-al doilea, daca nu ar fi fost coloana sonora cu greu as fi ajuns la final, twstats-ul e mult mai palpitant

inseamna ca iti plac lucrurile luuungiiiii si plictisitoareeeee, nu scurt si la obiect. pt data viitoare, indicat ar fi jumatate...sau poate chiar tot filmul UNDERWORLD (oricare dintre partile sale), ca sa evidentiem razboiul dintre CIRC si UNITED prin lupta continua dintre vampiri si lycani (asta special pt tine, draga noastra cinefila).
 

DeletedUser4286

prefer sa fiu pe joc, locul fruntas in clanta nu mi-l revendic...e liber pt oricine doreste.
 

DeletedUser25903

Pai depinde cum vad "telespectatorii". Daca ar fi cu revendicat...fiecare o sa ceara ce nu are :D
 

DeletedUser4286

pai si nu va las eu...cereti ce vreti, fratilor. conditia e sa si primiti...acolo e mai greu :p
 

DeletedUser25903

Exact asta spuneam si eu! (daca ar fi cu revendicatu', eu mi-as revendica toate satele de pe L1 + imi voi revendica distrugerea tribului CIRC. Dar este imposibil, daca as revendica as fi nebun :)) )
 

DeletedUser

eu recunosc, mi-a placut mult mai mult primul filmulet.

din al II-lea am inteles ca in acel trib, nu stiu cum se numeste pt ca nu zice nicaieri in film, exista o "tanti "cu gura mare ce da ordine in stanga si in dreapta, iar toata lumea trebuie sa execute, si mai rau, sa munceasca pt ea. Are un asa zis sot cam afemeiat si clinet fidel al bodegii din sat, si o sluga ,careia ii face ochi dulci, ce cara intr-una la sacii aia, cat o mai putea saracu' :D. Hmmm, nu seama ca o reclama pro pt acel trib.
 

DeletedUser

:):) Pe joc circ e nr 1, sa vedem cine e nr. 1 si-n clanta :)):))
eu nu am clanta :(

@anca13111981, filmul tau e super ok, e corect, are toate elementele cerute, e frumos si curat, are o muzica excelenta, e ... aproape de maretie, doar ca fiind singurul creat pentru acest concurs, parca prea au suprareactionat sustinatorii; iar argumentul cel mai des invocat era faptul ca al doilea nu e original ca si cand creatia voastra ar fi...

nu va cunosc pe nici unii dintre voi, am cautat pe statistici, foarte bine ca aveti triburi marete si e si mai bine ca ati participat la acest concurs ca sa pot si eu sa votez ceva pe acest forum, pentru asta multumiri... iar nr.2, va rog cand apare partea a 2-a, postati-o si pe extern
 

DeletedUser4133

Uite ca am renuntat (vorba cuiva) la orgoliul ce ma defineste si am votat primul filmulet. Calitatea lucrarii e de necontestat. :)
 

DeletedUser13059

acum are rost sa mai zicem si cine i-a dat linkul de unde sa downloadeze programu pentru facut video ? :)) poate primeste si el ceva pp-uri pentru contributie..
 

DeletedUser4133

nu, nu, e doar meritul persoanei care a avut curajul sa-si asume responsabilitatea de a trimite lucrarea in concurs. :))) (te lingi pe bot de puncte:p)
 

DeletedUser4286

hahahhaahahaahahaahahahahaaaaa
si tu cu mintea ta bolnava credeai ca e pt filme xxx
 

DeletedUser4286

nunu....am 150 de kile...3 negi pe nas....nasul cocarjat....6 degete la o mana...si 2 bube in loc de tzatze...
nici macar un premiu de consolare nu as castiga :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus