Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ciripantoi, nu stiu de ce te bagi in seama pe fiecare lume unde se vorbeste de noobs sau de mine...chiar asa frustrat esti? Nu stiu cine esti,nici ca ar avea vreo importanta numele tau...probabil esti un alt nimeni care sta ascuns in spatele unui alt user si arunca cu noroi in stanga si in dreapta.Daca esti mai bun decat noi te invit pe harta sa ne arati cat esti de tare...altfel pentru mine, posturile tale nu au nicio valoare.
 

DeletedUser

Ciripantoi, nu stiu de ce te bagi in seama pe fiecare lume unde se vorbeste de noobs sau de mine...chiar asa frustrat esti? Nu stiu cine esti,nici ca ar avea vreo importanta numele tau...probabil esti un alt nimeni care sta ascuns in spatele unui alt user si arunca cu noroi in stanga si in dreapta.Daca esti mai bun decat noi te invit pe harta sa ne arati cat esti de tare...altfel pentru mine, posturile tale nu au nicio valoare.

ee, imi pare si mie rau de colegii tai..nu stiu cum reusesc, dar, bag de seama, ca numai de semidocti sunt condusi.
 

DeletedUser

chiripantoi nu face altceva decat sa se adauge in galeria de jucatori care imi sunt ostili. este alegerea lui, si are dreptul la o opinie. ma crede lipsit de inteligenta sau de verticalitate. e opinia lui, asa cum opinia celor care accepta sa fie condusi de mine este diferita de a lui. ma simt bine avand atat de multi oameni ostili mie, sau ostili fata de echipa pe care o conduc. ma bucur cand ostilitatea lor trece dincolo de joc, inseamna ca au suferit mult cand au dat de noi... altfel o asemenea ura nu s-ar putea explica logic. si oricum, ei imi aduc aminte de ce spunea un un batran: cine nu are dusmani, nu are nici valoare....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

i-auzi, bre...ostilitate, ura, citate din batrani nenominalizati...hai mai reveniti-va si jucati-va jocul:)
 

DeletedUser

Eu unul m-am saturat.Nu am nimic cu nimeni dar Academia PCR e cel mai prost trib in care am fost vreodata :)
 

DeletedUser

A fost :) . Noroc ca s-a trezit putifer si prundis ( sau ceva in genul asta ) si a curmat suferinta:) . Viitorul pcr sipcr ac era oricum compromis :)
 

DeletedUser41917

nu neeaparat...dar a luat fata celor din Circus si din Lethal pe continent...atata timp cat ne aflam si in razboi cu el...si suntem in Top20 dupa ce acum 2-3 saptamani eream pe 60-70

Clasament - triburi pe acest continent 54


Loc - Numele tribului - Puncte - Sate


1 - CIRCUS - 207.171 - 71
2 - Lethal - 200.264 - 68
3 - BAND - 195.913 - 64
4 - FR - 173.481 - 62
5 - F~R - 161.224 - 59



Se pare ca inevitabilul a fost atins , prietene.
 

DeletedUser

A fost :) . Noroc ca s-a trezit putifer si prundis ( sau ceva in genul asta ) si a curmat suferinta:) . Viitorul pcr sipcr ac era oricum compromis :)

Mda...eu nu am mai apucat sa vad treaba asta...am decis sa ies...sa mai am grija si de nervii mei...e mai bine singur.Cata viata o sa am pe 28...macar sa nu o duc cu nervii la pamant :)
 

DeletedUser

i-auzi, bre...ostilitate, ura, citate din batrani nenominalizati...hai mai reveniti-va si jucati-va jocul:)

bre, jocul asta leaga extrem de multe prietenii , dar totodata si foarte multe antipatii !!!!! crede un biet batranel , stiu ce spun !!!:D:D:D
 

DeletedUser

Voi vorbiti vorbiti , mai bine ati tacea din gura si uitativa la inamici invinsi nu puncte, si apoi veniti sa vorbiti, momentan asta conteaza, restu' e can can!

Spuse nubul ... .

Later/lamer edit:

Sa va zic parerea mea obiectiva ( pentru ca nu joc aici ) despre triburile de top 20:

XMM - Familii, academii si sute de oameni tinand cont ca s-a deschis de putin timp lumea => Noobi.
SH - Conducatori necunoscuti, playeri la fel, academii peste academii => Noobi.
noobs - Ei au sanse sa ramana pe harta mult timp, sunt jucatori buni, insa nu sa castige lumea. Succes :) !
~MoD~ - nume fake, conducatori anonimi => Fail, noobi si astia :))
CIRCUS - Trib foarte slab, conducatori praf, o sa mai stea ceva pe harta daca nu au niciun trib bun pe langa, la primul razboi serios => out.
Lethal - Banuiesc ca si asta e un fake... Nu vad niciun cunoscut pe acolo.
NSR - 8 conducatori dupa nici o luna de joc? Banuiesc ca nu mai are rost sa va spun ce e cu ei.
LR - Slabi si astia, o gramada de conducatori, academii, au un tabelas frumos pus la profil... Felicitari pentru ala !
EoeL - Sunt cativa de pe L7 vad, probabil ceva mai rasariti.
RO - vad cativa jucatori mai vechi, nu stiu insa ponderea lor, oricum un trib ok si asta.
TITANS - la fel, vad niste fosti c.k., alt trib ok.
PCR - Si asta la fel, sunt cativa playeri bunicei pe acolo.
~ D ~ - astia sunt familisti convinsi, probabil vreo 2 luni o sa mai fie prin preajma, din cauza vitezei.
DOT - 2-3 jucatori de care am auzit, dar nu cine stie ce.Tot asa vreo cateva luni o sa reziste maxim.
[K]remlin - glume de 2 lei la profil, conducere anonima...
Magic - Astia sunt un fel de Arsenal, daca intelegeti ce vreau sa spun( vedeti academiile ).
zZZ - au cica si prelungire... sau poate prelungitor?
Lykan - Nu iese cu nimic in evidenta, probabil alt trib de noobi.
NH - Asta e de forma Facebook... Cititi putin va rog :
Tribul NH este in primul rand o comunitate de prieteni.
Au si ceva din curentul hippy:
Totul este un vis frumos pentru noi.
Si ceva din "cultura" manelistica:
Multumim celor care ne-au fost alaturi, dar si dusmanilor care au facut sa fim mai uniti ca niciodata.
Stiu bine si limba romana...
Depune o cerere si vom vedea in functie de numarul de locuri disponibil si cererea ta daca vei fi primit
Au tot ce le trebuie ca sa castige... ce? Nu stiu!

Acest comentariu e un pamflet, eu vorbind in necunostiinta de cauza, cine se simte lezat de comentariul meu, il rog sa ma ierte.

Pamflet sau nu, la majoritatea triburilor din lista aia ai dreptate. Iar ca fost membru al tribului circus pot sa va zic ca familia circus e praf si pulbere. In afara de matz si inca cativa jucatori restul sunt incepatori si/sau nubi cu aere de grandomanie. Dar deh, cam asa este pe fiecare lume. Acuma sunt cam fustrat ca la ce jucaori de "valoare" sunt acolo ... sa ceara ca eu si un amic sa fim dati afara din trib ca sa fie pastrata alianta mi se pare ceva de cea mai joasa speta. Dar nah, mie mi-au dovedit ce pot si de ce sunt ei in stare. Sper ca mi i-am pus in cap sau pe cap, cum e expresia aia, ca deh maxim 10 sunt jucatori buni din adunatura aia, restul sunt ca si inexistenti, iar strumful face parte din aia inexistenti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ptiu sa nu ii deochi :p cine ma? circarii aia care il ameninta pe un intemeietor slab de inger ca rupe alianta cu ei daca nu da 2 jucatori afara? =)) asa de tare le'a fost panica cand au vazut pe forum ca exista jucatori care indraznesc sa spuna ca tribul lor nu e unul de viitor (restu tac chitic ca deh, is multi si ma 'nobileaza intern). Oricum, acolo mai bine de 70% din ei sunt fixati pe atac. Rupe pna'ul cu noobs, s'au supt si ei odata cu asta. Trib existent la start. Viitorul=epic fail. Bucurati'va de acel pact.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus