Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41589

Spuse nubul ... .




Pamflet sau nu, la majoritatea triburilor din lista aia ai dreptate. Iar ca fost membru al tribului circus pot sa va zic ca familia circus e praf si pulbere. In afara de matz si inca cativa jucatori restul sunt incepatori si/sau nubi cu aere de grandomanie. Dar deh, cam asa este pe fiecare lume. Acuma sunt cam fustrat ca la ce jucaori de "valoare" sunt acolo ... sa ceara ca eu si un amic sa fim dati afara din trib ca sa fie pastrata alianta mi se pare ceva de cea mai joasa speta. Dar nah, mie mi-au dovedit ce pot si de ce sunt ei in stare. Sper ca mi i-am pus in cap sau pe cap, cum e expresia aia, ca deh maxim 10 sunt jucatori buni din adunatura aia, restul sunt ca si inexistenti, iar strumful face parte din aia inexistenti.


dunhill cate conturi iti mai faci pe extern ?

nu uita ca mai atacat, si apoi ai dat inceput nou, crezand ca trupele tale vor ajunge indiferent la mine,deci mai bine :eek: ca nu esti jucator mare precum crezi.
Nu mai fi frustrat mai bine mergi si castiga campionate ca doar esti un gamer profesionist :D:D:D:D:D:D:D:confused:



Ptiu sa nu ii deochi :p cine ma? circarii aia care il ameninta pe un intemeietor slab de inger ca rupe alianta cu ei daca nu da 2 jucatori afara? =)) asa de tare le'a fost panica cand au vazut pe forum ca exista jucatori care indraznesc sa spuna ca tribul lor nu e unul de viitor (restu tac chitic ca deh, is multi si ma 'nobileaza intern). Oricum, acolo mai bine de 70% din ei sunt fixati pe atac. Rupe pna'ul cu noobs, s'au supt si ei odata cu asta. Trib existent la start. Viitorul=epic fail. Bucurati'va de acel pact.

saracutu de tine tea ars -badgirl si acum si celalat sat este pe duca:(:(imi pare rau chiar imi erai simpatic:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dunhill cate conturi iti mai faci pe extern ?

nu uita ca mai atacat, si apoi ai dat inceput nou, crezand ca trupele tale vor ajunge indiferent la mine,deci mai bine :eek: ca nu esti jucator mare precum crezi.
Nu mai fi frustrat mai bine mergi si castiga campionate ca doar esti un gamer profesionist :D:D:D:D:D:D:D:confused:





saracutu de tine tea ars -badgirl si acum si celalat sat este pe duca:(:(imi pare rau chiar imi erai simpatic:(

Decat un strumf betiv ahtiat dupa un joc browser based din care nu castigi nimic, mai bine gamer profesionist ca mine. Eu am jucat triburile, pe .ro, am demonstrat ceea ce am avut de demonstrat, acuma joc iarasi pe extern, nu de alta dar jucatorii de acolo stiu ce-nseamna aia bun simt si respect si sunt cu mult mai cizelati decat vei fi tu vreodata.

Si referitor la have fun, da, sunteti foarte buni, n-am cuvinte. Santajati un trib, ca sa fim dati afara iar el sa nu aiba posibilitatea de a primi sprijin ca voi sa il atacati in turma ca o haita de pradatori lasi. Daps, foarte bun tribul, imi aminteste de SH-ul de pe lumea 3.

Apropo, care-i problema ta cate conturi imi fac eu si unde le fac? Am 2, mare branza. Alte doleante mai ai?
 

DeletedUser

dunhill cate conturi iti mai faci pe extern ?

nu uita ca mai atacat, si apoi ai dat inceput nou, crezand ca trupele tale vor ajunge indiferent la mine,deci mai bine :eek: ca nu esti jucator mare precum crezi.
Nu mai fi frustrat mai bine mergi si castiga campionate ca doar esti un gamer profesionist :D:D:D:D:D:D:D:confused:





saracutu de tine tea ars -badgirl si acum si celalat sat este pe duca:(:(imi pare rau chiar imi erai simpatic:(

Pe langa ca esti nubismus maximus de te bucuri de dai pe afara de victoria voastra contra 2 jucatori fara trib (unul din ei fiind la 20 de ore de voi) mai ai si conducere in tribul ala. Serios acum. Cum te'au ales? Daca tu si fata rea sunteti cei mai buni de acolo, nu mai am asteptari de la restu'. Nu ti'am facut bucuria de a'ti citi mesajele cu continut de glorie si triumf impotriva mea si esecul total al meu. Ti'ai pus slugile sa ma atace de la 8-9 ore distanta, ca sa vezi, nu erau fake'uri. Pe prietenul adunatului am reusit sa il iau cu zidul 19, el mi'a demolat tot ca sa fie sigur desi n'aveam cum sa primesc srpijin.

Intemeietoarea voastra nici nu respecta satele rezervate de colegii ei. Mi'a rezervat un amic satul mic si pe ea o doare la basca, nu vrea sa'l cedeze. Cred ca il pastrati ca trofeu. :rolleyes: Jucati asa de murdar incat nici tixul nu va mai curata. Nici nu ma mir ca ati declarat razboi academiei. Nici conducerea nu v'o cunoasteti.

Oricum, nu va bucurati prea tare, incep din nou. Ma astept sa mai angajezi un "detectiv" care sa se dea bine pe langa mine ca sa afle mai multe informatii. Mai bine mai adauga la colectia ta inca o academie si invita tot ce prinzi pe langa mine. Vezi si tu cum reusesti sa nu mai fii asa agramat. In Italia pe acolo trebuie sa fie cursuri de reeducare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41589

Pe langa ca esti nubismus maximus de te bucuri de dai pe afara de victoria voastra contra 2 jucatori fara trib (unul din ei fiind la 20 de ore de voi) mai ai si conducere in tribul ala. Serios acum. Cum te'au ales? Daca tu si fata rea sunteti cei mai buni de acolo, nu mai am asteptari de la restu'. Nu ti'am facut bucuria de a'ti citi mesajele cu continut de glorie si triumf impotriva mea si esecul total al meu. Ti'ai pus slugile sa ma atace de la 8-9 ore distanta, ca sa vezi, nu erau fake'uri. Pe prietenul adunatului am reusit sa il iau cu zidul 19, el mi'a demolat tot ca sa fie sigur desi n'aveam cum sa primesc srpijin.

Intemeietoarea voastra nici nu respecta satele rezervate de colegii ei. Mi'a rezervat un amic satul mic si pe ea o doare la basca, nu vrea sa'l cedeze. Cred ca il pastrati ca trofeu. :rolleyes: Jucati asa de murdar incat nici tixul nu va mai curata. Nici nu ma mir ca ati declarat razboi academiei. Nici conducerea nu v'o cunoasteti.

Oricum, nu va bucurati prea tare, incep din nou. Ma astept sa mai angajezi un "detectiv" care sa se dea bine pe langa mine ca sa afle mai multe informatii. Mai bine mai adauga la colectia ta inca o academie si invita tot ce prinzi pe langa mine. Vezi si tu cum reusesti sa nu mai fii asa agramat. In Italia pe acolo trebuie sa fie cursuri de reeducare.

Locul tau e la margine...shh!:D:D:D:Dsi nu pentru ca nu esti jucator bun,ci pentru felul tau de a fi si modul cum te expui,Ai mai distrus un trib PFF (asa zic fostii tai colegi) prin modul tau si au facut alegerea buna de a te concedia.


Acum ma poti cauta cu pistolul de la consola sa ma impusti:D:D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mi'ai cercetat si istoria, se vede ca esti foarte interesat despre persoana mea. Sa stii ca sunt luat. :rolleyes:
Daca vrei ti'l aduc aici pe intemeietorul PFF cu care ma aflu in relatii bune si in prezent sa iti lumineze orbul gainii ca alta a fost cauza pentru care am fost dat afara din PFF. Dar nah, scrii si tu ceva ca sa nu te faci in totalitate de cacao, mai cauti oleaca de vanilie. Am mai dat peste triburi ca voi, dar macar aia nu mai aveau tupeul sa isi mai scoata capul pe extern de la cate magarii au facut in joc. Alceva?
 

DeletedUser41589

Mi'ai cercetat si istoria, se vede ca esti foarte interesat despre persoana mea. Sa stii ca sunt luat. :rolleyes:
Daca vrei ti'l aduc aici pe intemeietorul PFF cu care ma aflu in relatii bune si in prezent sa iti lumineze orbul gainii ca alta a fost cauza pentru care am fost dat afara din PFF. Dar nah, scrii si tu ceva ca sa nu te faci in totalitate de cacao, mai cauti oleaca de vanilie. Am mai dat peste triburi ca voi, dar macar aia nu mai aveau tupeul sa isi mai scoata capul pe extern de la cate magarii au facut in joc. Alceva?

Vrei adresa unde locuiesc sa ma cauti ?:(:D:(
 

DeletedUser

ti'a mai spus cineva ca esti un noob penibil?


On topic :
Triburi de viitor : Arieni , noobs , Ro

Eu mi-am permis sa-i zic asta pe joc si am primit drept raspuns => get a life ... . De parca as fi mort.

Si da, Arienii si noobs chiar au sanse de izbanda, Ro, nu bag mana-n foc pentru ei.
 

DeletedUser17308

Tribul unde sunt nu l'am pus pentru ca nu sunt ca altii sa ma laud:)
 

DeletedUser

Tribul unde sunt nu l'am pus pentru ca nu sunt ca altii sa ma laud:)

Nici nu trebuia sa-l pui ca nu te-a intrebat cineva de sanatate :p. Dar momentan triburile sunt "mari" dupa numele creat pe alte lumi, ca aici inca nu sunt "cineva". Le vom vedea in viitorul apropiat care trib se va ridica la valoarea numelui creat si care nu.
 

DeletedUser17308

Nici nu trebuia sa-l pui ca nu te-a intrebat cineva de sanatate :p. Dar momentan triburile sunt "mari" dupa numele creat pe alte lumi, ca aici inca nu sunt "cineva". Le vom vedea in viitorul apropiat care trib se va ridica la valoarea numelui creat si care nu.

Ai dreptate , dar din cele nominalizate de mine doar noobs a facut istorie pe alte lumi , celelalte sunt triburi noi cu jucatori cu experienta:) si tribul unde sunt eu are in componenta jucatori cu experienta , acum sa vedem ce realizam aici

Oricum la inceputul lumii michele a spus ca e un trib de noobi:)
 

DeletedUser41875

In momentu asta e prea devreme pentru a spune care trib este de viitor si care nu!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus