Conținut recent de Leutzu

  1. Discutii libere lumea 22

    Dragilor, o sa imi fie dor de voi. A fost o placere. Azaz...ziceai de o intalnire... Cu drag, Hyne.
  2. Razboaiele L30

    Stimate coleg de forum, asa cum i-am spus si lui raka pe conferinta sunt constient ca imi pot lua vacanta, totusi: tonul folosit este in perfecta concordanta cu tonul acuzator al unora. Ma scuzati daca nu cred in Vechiul Testament si nu intorc si celalalt obraz. Acum incerc sa raspuns...
  3. Razboaiele L30

    Raka - pentru TWL: http://acronyms.thefreedictionary.com/TWL
  4. Razboaiele L30

    Cumva nu am dreptul la o parere personala? Sau iti place, pur si simplu sa refulezi pe forum? Sunteti doar voi doi pe harta? Poate satul l-a blindat altcineva...sau este blindat dinainte. Gandeste, scumpul meu inainte sa spui ceva pe forum. Si inca o chestie...Letzu nu este pe aici.
  5. Razboaiele L30

    Nu, esti necunoscator, atat. Nu ne permitem sa spunem ca esti nebun. Dragul meu, in momentul in care un sat ii este retras unui jucato acel sat, este "blindat" de sistem automat cu lancii si spade in numar egal cu punctele satului.
  6. Razboaiele L30

    Boggy, cu atitudinea pe care o ai, stau si ma intreb cum de nu ai starans un numar considerabil de warn-uri incat sa ai ban pe forum.
  7. Moderatorii va raspund (discutii libere)

    Aaaa...pe forum?
  8. injumatatirea talerilor

    Why does nobody loves us?? Este o lume a nervilor tari si a rabdarii absolute. Asteptand, macar reducerea costului de multe ori am impresia ca sunt cu un ou in mana cu fundul pe plita electrica si astept sa se faca oul.
  9. Scitii vs Mirobolanta Coalitie

    Frumos YNA, felicitari.
  10. Probleme generale triburile.ro

    Bun, am pus dns-ul 8.8.8.8 si 8.8.4.4 ...tot nu imi merge :|
  11. Probleme generale triburile.ro

    Ai un router mai bun inseamna. Daca introduc manual setariile de retea nu ma pot sa ma pppoe-z.
  12. Probleme generale triburile.ro

    Problema este ca nu am cum sa fac acele configurari de dns intrucat folosesc un router iar setariile imi sunt furnizate prin pppoe...
  13. Mesaje amuzante L1

    Este banat permanent...** aia prostul nu e prost destul pana nu e si fudul.
  14. The Chronicles of Avalon - Excalibur

    Eu cred ca sunt cea mai mare corcitura a acestei lumi. M-am nascut ca lupator si am ajuns la maturitate in TLD, ca apoi - prin octombrie sa ajung si la "o maturitate morala" cand am acceptat spiritul avalonian sa ma cuprinda - prin intermediul lui cher-cher avand si binecuvantarea lui Valiusha -...
  15. The Chronicles of Avalon - Excalibur

    Oau...tot timpul m-am gandit cum ar fi un trib care va fi condus in egala masura de Valiusa si de Sir Soreen - poate cei mai marei conducatori ai acestei lumi, conducatori sub comanda carora am avut onoarea de a juca in L1. Daca acest proiect se va si finaliza in L7 nu voi rata ocazia si onoarea...
Sus