Ce lipseste acestui forum ?

Ce lipseste forumului extern ?


  • Total votanți
    111
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu exista termenii si conditii cand faci un cont pe jos sau pe forum. astea le poti afla abia dupa ce iti faci un cont, apoi astea sunt modificate. lucru care nu ar trebui sa se intample. pt ca atunci cand tu ti-ai facut cont pe acel site, nu erau anumite reguli apoi esti obligat sa accepti alte regulii. care poate a inceput sa iti faci contul nu le-ai fi acceptat.

e ca si cum ai veni la mine in casa, iti zic anumite reguli, tu daca vrei le accepti ok, daca nu, nu. iar tu le accepti intri in casa si eu vad ca tu nu le incalci, incepi sa impui alte regulii pe care le incalci automat fie ca vrei fie ca nu vrei.
 

DeletedUser

Morala: Daca ai persan alb, canapea alba, pereti albi, tablouri albe dar nu si baston alb, de ce mama lui naiba ala cornos si cu sageti pe coada iti chemi prietenii betivani , porci si tarani la tine acasa? Doar ca sa ii papucesti cu albu papucilor?:D

La ce mama lu proces verbal de detergent era reclama aia cu gasitu unchiului (bunicu, tatal, sau ce cucu era) in mina???
 

DeletedUser7039

Ce lipseste acestui forum ?

Nu moderatorii .. Nu sondaje, premii si alte porcarii ..

Lipsesc spamerii de calitate :D aia vechi si mereu cu berea in nas, fomfatii .. Da, incearca niste lichele plictisite si vai de neamul lor de primate sa ii suplineasca, dar fara succes .. :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu moderatorii .. Nu sondaje, premii si alte porcarii ..

Lipsesc spamerii de calitate :D aia vechi si mereu cu berea in nas, fomfatii .. Da, incearca niste lichele plictisite si vai de neamul lor de primate sa ii suplineasca, dar fara succes .. :rolleyes:


Spam ftw!

Cine credeti ca a fost cel mai bun spamac pe forum?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Trebuiesc definite niste categorii/sectiuni, perioade etc :

1. Umor fin, ironie, sarcasm
2. Mult, prost si fara rost
3. Laser, frate ! - citesti si razi de unul singur


Propuneri :D ?
 

DeletedUser

Greu de facut asa ceva.In general fiecare activeaza numai pe anumite sectiuni si majoritatea numelor vor fi cunoscute de unii in timp ce pentru altii vor fi niste anonimi.
Ar putea fi facut totusi un sondaj cu 10 nume propuse de catre utilizatori.
 

DeletedUser

Trebuiesc definite niste categorii/sectiuni, perioade etc :

1. Umor fin, ironie, sarcasm
2. Mult, prost si fara rost
3. Laser, frate ! - citesti si razi de unul singur


Propuneri :D ?

1. nihilius, McBecks in perioada de razboi verbal cu Spaiker
2. madalin, danymaxxx (prietenii stiu de ce), mafia11chat, si o gramada de ceea ce cineva a numit generic "capre", al caror singur scop pe forum este de a se cupla/tavali virtual cu toti masculii plini de cosuri care le dau atentie.
3. intrinsecu, aztecul, stahanov, ISeeVoices (inca nu stiu daca sa o includ la punctul 1 sau 3)

nu am avut ocazia sa-l citesc pe acel legendar "hades123".

Ca exemplu, daca mai exista undeva pe L4, este un post absolut genial de-al dlui nihilius, in care il compara pe Spaiker cu Chaplin, si a atasat o poza din filmul "Micul Dictator"...epic

LE: si antepostatorul meu a avut o perioada in care spama cu stil si cu gratie, asta pe vremea cand avea un avatar ceva mai...portocaliu.

LE2: Dupa indelungi cautari fara functia de cautare, care pare sa nu asculte de mine, am gasit postul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Heh, ce vremuri, si totusi ender si BW au disparut incet incet si MaSoN a mers mai departe :p

Eu as propune pe Aztecul...
 

DeletedUser7039

Gramezi de baiaturi cu fineti .. Aztecul, da!
Si mai sunt cativa care le zic frumox: badboyboogie, The0odorul, Intrinsecu, Micuta Sirena .. ti-e mai mare dragul .. :eek:

Daca nu-s iei spamul nu e spam.. :(
 

DeletedUser1959

Text original :

Pai am experimentat pe propria mea piele o sanctiune ce consta in 45% din satele pe care le aveam pentru ca nu l-am trecut pe fratemiu la impartire,desi el ma avea trecut,in conditiile in care el isi administra singur contul si nu am trimis nici macar o resursa sau o trupa catre satul lui.

1.Motivatia banarii a fost :

Am observat ca folositi mai multe conturi pe acelaşi computer, fara a respecta regulile jocului. Aveţi voie să jucaţi numai cu un cont! §1) Un cont pro jucător In plus: 1.Transport ilegal de resurse sau trupe; 2.Sustinere de conturi


2.Ultimul raspuns al adminului care a judecat cazul :

Sanctiunea reflecta ad-literam regulamentul, nu stiu ce sanctiuni au primit colegii dumneavoastra si sincer nu ma intereseaza, va reduc sanctiunea la 12 sate, celelalte 33 se vor retrage insa la prima abatere de la regulament, indiferent care va fi aceasta, celalalt cont ramane inchis, de acum depinde doar de dumneavoastra.


Pedeapsa :

punishment: se retrag 12 sate


Intrebare :

Iar mintim poporu' cu televizoru ? :confused:

Daca am vedea toata discutia ar fi frumos.
Doi la mana,daca nu vorbeam pe mess cu adminul care mi-a administrat prima data frumoasa sanctiune si sa il intreb daca nu cumva e prea mult ca din 100 de sate sa retragi 45 doar pentru nedeclarare.Din intamplare a fost colegul cu care am facut o fuziune pe l7 si ca urmare a nerespectarii unor intelegeri eu si echipa mea am parasit lumea prin delete.M-a asigurat ca nu era ceva personal :)

Sincer nu imi place sa vorbesc doar ca n-am ce face...acum ramane ca voi sa credeti ce vreti :)
 

DeletedUser

ce lipseste acestui forum?
O echipa de moderatori / admini si un project manager PROFESIONIST/I
 

DeletedUser

pe langa ce a mentionat entech jucatori cu bun simt care sa se stie comporta... sa aiba cel putin 16 ani de educatie parentala si colectiva... (acasa+scoala)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus