Ce lipseste acestui forum ?

Ce lipseste forumului extern ?


  • Total votanți
    111
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ai avut tu grija sa nu uit :(
n-am avut nimic cu el / ea ce-o fi fost ca nici nu ma intereseaza orientarea lui doar ca o data mi-a dat warning pentru spam la spam ( culmea ) si ca nu stia sa raspunda la mesajele care ii erau trimise

Privat
Motiv: Spam
07.12.2010 23:39:34 Scris de lamine 5 / Expired
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lipseam eu, dar acum, ca am revenit... nu cred ca mai lipseste ceva...

On topic: la modul cel mai serios, fata de alte browser game-uri romanesti, forumul asta e foarte bun, nu-i lipsesc prea multe.

Edit:

Limba română.
Exact. Exemplu:

"Dute la ultima discutie". Chiar imi place. Nu stiu de cati ani e acolo si nimeni n-a modificat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stiu ce lipseste acestui forum :D!...

Vreo 3 profesori de romana care sa-si deschida un topic unde sa inceapa sa predea limba si literatura romana, gramatica limbii romane, chiar si reguli de scriere... :D

De ex: cand si unde folosim cratima ar fi un subiect bun de discutie. :rolleyes:

O zi cat mai frumoasa tuturor!:cool:
 

DeletedUser38023

Lui acest forum ii lipseste o Alizee, un Adex si inca o Ingerasa .. :(
 

DeletedUser

Useri noi, adusi din joc, mobilizati in diverse actiuni, care sa aiba finalitate pe termen scurt
 

DeletedUser

ca cei noi sa ramana in joc trebuie sa le dam si ocazia de a deveni dependenti de 'drog' ceea ce nu prea facem :( grija principala pentru multi asa zisi 'zei' este de a le pune piedici in loc de a-i ajuta ...si astfel pana la urma ramanem tot noi cei vechi . + ca trebuie sa fim realisti unii nici nu stiu de existenta forumului sau nu-s curiosi ce inseamna butonul ala de jos numit forum :(
mai multe discutii despre strategii , trucuri ...
 

DeletedUser38023

Facusem o propunere acum vreo 2 saptamani, dar intr-un loc nepotrivit si nu era deschisa tema asta .. Intre timp, am plecat prin Bora Bora si nu am mai avut cand sa fac propunerea la topicul potrivit, aici .. :D

Ziceam despre cel mai bun topic de pe forum .. "The Best Thread Ever"..
Cred ca in 4-5 ani de existenta, forumul a acumulat suficiente discutii si topicuri astfel incat sa avem de unde sa ne alegem unele preferate ..
Clasific temele forumului in 4 mari categorii: propaganda, antipropaganda, razboi, amuzament..
Sunt curios care e cea mai buna .. Care cred colegii de forum ca e cea mai buna tema din fiecare din categoriile de mai sus ..
O competitie a topicurilor .. O competitie fara premii, fara blaturi, fara useri castigatori .. O competitie in care sa castige discutiile..


Cum vad eu posibila derularea votului?
In primul rand, ne trebuie 8 saptamani si un moderator care sa deschida temele si apoi sa le fac polluri:

Saptamana 1: Topic cu propuneri de topicuri de propaganda..
Saptamana 2: Transformarea topicului in poll si votarea propunerilor..

==================================================
Saptamana 3: Topic cu propuneri de topicuri de antipropaganda..
Saptamana 4: Transformarea topicului in poll si votarea propunerilor..

==================================================
Saptamana 5: Topic cu propuneri de topicuri de razboi..
Saptamana 6: Transformarea topicului in poll si votarea propunerilor..

==================================================
Saptamana 7: Topic cu propuneri de topicuri de amuzament..
Saptamana 8: Transformarea topicului in poll si votarea propunerilor..

==================================================

Cel mai bun topic de propaganda.

Aici puteti propune topicul de propaganda al unui user sau al unui trib care v-a impresionat cel mai mult, indiferent de perioada in care topicul respectiv a fost deschis.. In data de 01.06.2011, acest topic va fi transformat in poll si veti putea vota cea mai buna propunere.

Va multumim pentru participare. bla bla bla
Propunerea mea pentru cel mai bun topic de propaganda a unui trib este aceasta.. Topic deschis in data de 26.01.2009 de catre Aztecul

Se face, domne? :rolleyes: a? a?
 

DeletedUser7708

Ce lipsește acestui forum? Iepuriiiii :D
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
 

DeletedUser3986

In primul rand e vorba de respect. Asta cu desavarsire lipseste. Atat din partea jucatorilor cat si a echipei de admini/moderatori. In momentul in care acest lucru apare pe forum, in momentul in care discutile sunt lasate mai libere ( nu una doua pumnul in gura) ei, atunci forumul va reinvia.
In al doilea rand, prezenta mai mare a conducatorului de proiect, discutii libere cu jucatorii. Prea repede ies in fata cei din echipa care nu detin o experienta bogata ( cum la noi e proverbul ala : Pana la Dumnezeu te mananca Sfintii, asa e si pe aici).
In al treilea rand si nu ultimul, alegerea persoanelor din staf pe baza de competente nu pe recomandare.
 

DeletedUser36051

Lipsesc moderatori competenti. Da ... si iepuri ! +1 pentru iepuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus