Ce lipseste acestui forum ?

Ce lipseste forumului extern ?


  • Total votanți
    111
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Insomniacii lipsesc de pe forum. Mie personal imi lipseste sa il vad pe Lord Adex moderator sa imi mai dea o data ban cand raportez un mesaj care incalca clar regulamentul.
 

DeletedUser

blandy ce dreptate ai :)))
vremea trece vremea vine , dar inomniatici fac insomnie si dispar din peisaj ... si mie imi lipseste adex ca verzisor,dar sunt ok si conflictele de pe harta ... mai ales ca nu am mai luat avertizari la offtopic ... alea erau cele mai tari :)))
si mai ales regulile alea aparute peste noapte [a stai ...alea inca mai apar si acum....scuze:eek:]
 

DeletedUser

Si pe comunitatile virtuale este la fel ca in politica, ies unii de putere, ii denigreaza pe ceilalti prin varii metode, si viceversa.
Nu trebuie sa ne miram de asta, astia suntem.

Sa zicem ca asta merge privitor la fostii moderatori/admini care au facut tot felul de atacuri, aia care au fost.
Dar cum ramane cu utilizatorii?
Daca te uiti ei au cele mai multe plangeri (si nu doar unu, doi) sau e pe idee ca "multi dar prosti"?
 

DeletedUser

au si mozii partea lor de vina mai ales ca se stie ca nu toate actiunile lor sunt ori au fost 100% corecte dar si playerii au inceput sa afiseze o nesimtire vis a vis de ei de la un timp de te face sa te gandesti ca doar banarile in masa mai pot rezolva ceva pe forumul asta . daca in joc exista voci care sustin ca a disparut respectul si pe forum se intampla la fel drept dovada ultimele zeci de topicuri deschise care sunt o bataie de joc si la adresa playerilor nu doar niste plati de polite catre admini profitand de degringolada aparuta in ultimele zile din cadrul team-ului . nu stiu daca vina noastra a jucatorilor este mai mare decat cea a mozilor ori este invers cert este ca nici unii nici altii nu pot cere respect fara sa il si ofere :(

concluzia ar fi : in primul rand respectul si bunul simt apoi altele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

au si mozii partea lor de vina mai ales ca se stie ca nu toate actiunile lor sunt ori au fost 100% corecte dar si playerii au inceput sa afiseze o nesimtire vis a vis de ei de la un timp de te face sa te gandesti ca doar banarile in masa mai pot rezolva ceva pe forumul asta . daca in joc exista voci care sustin ca a disparut respectul si pe forum se intampla la fel drept dovada ultimele zeci de topicuri deschise care sunt o bataie de joc si la adresa playerilor nu doar niste plati de polite catre admini profitand de degringolada aparuta in ultimele zile din cadrul team-ului . nu stiu daca vina noastra a jucatorilor este mai mare decat cea a mozilor ori este invers cert este ca nici unii nici altii nu pot cere respect fara sa il si ofere :(

concluzia ar fi : in primul rand respectul si bunul simt apoi altele

banarile in masa - asta suna interesant, mi se pare o idee buna, dar nu-mi prea dau seama cum s-ar putea implementa
 

DeletedUser

m-am referit strict la ultimele zeci deschideri de topicuri cu acea afirmatie pentru ca restul sunt discutabile , am intrat dimineata pe forum si era full de tampenii , am marcat tot forumul ca citit si m-am delogat .
daca tot au chef de joaca pot folosi cu incredere asta , macar asa nu vor primi warning sau ban
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Sincer ce au facut ieri seara baietii veseli a cam lasat de dorit...una este sa ai o seara mica de petrecere si alta este sa-ti bati joc de un forum care a fost facut in timp...
Functioneaza sau nu, lumea inca intra si sunt unii care au placere atunci cand posteaza pe forum, fie ele statistici, analize sau pur si simplu mesaje amuzante (si neamuzante uneori). Nu cred ca era nevoie de o asa dovada de nesimtire. Aveam pretentii ungure de la voi...trist.
 

DeletedUser

eu nu inteleg de ce vorbesti urat si jignesti.
poti folosi un report post pentru denuntarea lor
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Poate ca modul in care a facut aprecierile nu este cel mai frumos, dar are dreptate, ar trebui pedepse dure celor ce-si bat joc in halul asta, si mentioneaza faptul ca se intorc pentru o alta "tura".
 

DeletedUser

cum sa dea ma ban pe joc ? tu gandesti inainte de a vorbi ?

daca ei incalca de nenumarate ori regurile forumului de pe zeci de conturi de ce nu ar face la fel si adminii , sa incalce o data legile si sai baneze pe toate conturile de pe toate lumile
 

DeletedUser24788

gabyy ... noaptea trecuta s=au deschis 2 pagini pline de off topic cu teme stupide ( ex:” O VAND PE CARMI”) pe forumul principal
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Si la cat au ajuns cu licitatia? :confused:

Cu alte cuvinte..ce nu ati inteles voi este ca ce s-a intamplat a fost o manifestare impotriva unor nereguli... chiar daca fara nici un rezultat :)
 

DeletedUser

daca ei incalca de nenumarate ori regurile forumului de pe zeci de conturi de ce nu ar face la fel si adminii , sa incalce o data legile si sai baneze pe toate conturile de pe toate lumile

Pai hai sa ne gandim,adminii astia mari si tari,din cate am inteles,primesc si ei acolo puncte premium gratis lunar (cred ca pe orice lume unde joaca).Adminii astia si mai mari si probabil cei mai tari,au un salariu decent fiind angajatii INNOGAMES. Deci dupa ce ca avem serverele DE RAHAT,aproape impracticabile pe o durate de 1-2 saptamani de la deschiderea lor,dupa ce ca avem admini incompetenti care nu au habar sa raspunda corect la o intrebare pe suport si iti baga un raspuns de genul "Mergi la trib,membri si bifezi acolo si gata" si dupa ce eu,consumatorul,le mentin afacerea lor in picioare..tot ei sa faca pe Corleone si sa ma baneze ca li se trezeste? De unde dracu le scoti mai graure pe astea?
 

DeletedUser

Pai hai sa ne gandim,adminii astia mari si tari,din cate am inteles,primesc si ei acolo puncte premium gratis lunar (cred ca pe orice lume unde joaca).Adminii astia si mai mari si probabil cei mai tari,au un salariu decent fiind angajatii INNOGAMES. Deci dupa ce ca avem serverele DE RAHAT,aproape impracticabile pe o durate de 1-2 saptamani de la deschiderea lor,dupa ce ca avem admini incompetenti care nu au habar sa raspunda corect la o intrebare pe suport si iti baga un raspuns de genul "Mergi la trib,membri si bifezi acolo si gata" si dupa ce eu,consumatorul,le mentin afacerea lor in picioare..tot ei sa faca pe Corleone si sa ma baneze ca li se trezeste? De unde dracu le scoti mai graure pe astea?

daca nu ar comite unii jucatori ilegalitati de genul 30000 sate farmate intro zi ar merge si serverul calumea ... curios ca tocmai acesti autoclikeri si protesteaza
 

DeletedUser

Un ultim mesaj si dupa te las in pace sa debitezi dobitocenii,ca vad ca incepi sa fi un rakanishu II,aceleasi fraze le aveti.Daca tu iti imaginezi ca in primele 2 saptamani se foloseste autoclickul pentru farmat,astfel se suprasoliciteaza serverul de la multe comenzi,te inseli grav.Motivul pentru care sunt acele delayuri tin strict de incapacitatea celor de la INNO RO,ca pe la englezi nu am vazut in halul asta.

O zi cat mai buna sa ai,cius.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus