Anulare comenzi constructie dupa innobilare

  • Autor subiect DeletedUser5203
  • Data de început

DeletedUser1195

In cazul in care nu sunt trupe date, resurse nu se pot trimite la inceputul jocului, iar in targ nu erau bagate resursele eu zic ca e sigur sa presupunem ca sunt date cladiri. Iar cand jucatorul e online consider ca e sigur faptul ca ridici zidul.




Stimate moderator, imi cer scuze, insa eu nu pricep nimic din ceea ce ai postat.
Sorin zice ca a inteles dupa ce a citit de trei ori. Eu am citit de 4 ori si tot n-am inteles, de unde trag concluzia ca Sorin e mai destept ca mine, garantat. :D
 

DeletedUser

Era misto sa se puna un test de inteligenta inainte de a-ti putea face cont pe forumul extern.
 

DeletedUser

Pe-aproape: daca era corect si logic, nu era in acelasi timp si posibil.
 

DeletedUser

nu ati inteles am spus gresit ca nu ii caut nod in papura...iar restul se intelege;)
 

DeletedUser1195

Mircea, sper ca nu la mine te refereai. :D


De cele mai multe ori daca esti atacat cu berbeci si cade zidul. dai comenzi de constructie in speranta de a mai salva satul.
Daca pierzi satul comenzile raman, cel putin asa e pe clasica.
Pe lumea 20 vom verifica.
 

DeletedUser

N-am inteles.
In alta ordine de idei, tribul Dinos va testa aceasta chestiune pe L20, pe diseara.

LE: Melania, iar postezi inaintea mea? Chiar nu-ti cunosti locul?
 

DeletedUser

Testam, ii luam satele lui simavo si vedem daca raman constructiile
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu din cate stiu , raman comenzile, cele de constructie cat si cele de recrutare, si mai mult , in cazul in care catapultezi la 0 cazarma/grajdul/atelierul acestea daca aveau comenzi de recrutare in ele, vor produce armata in continuare ;)
 

DeletedUser5203

Testam, ii luam satele lui simavo si vedem daca raman constructiile

Imi luati 5 sate; mi se elibereaza 400 de taleri; imi fac 4 tabere militare si va rup dintii.
Poate testam daca raman constructiile la taberele militare :D
 

DeletedUser

Pentru 4 tabere militare (simultane) iti trebuie 4mil pcte. Tu n-ai nici macar de una. Stii tu vorba cu cainele care latra, nu?
 

DeletedUser5203

Pentru 4 tabere militare (simultane) iti trebuie 4mil pcte. Tu n-ai nici macar de una. Stii tu vorba cu cainele care latra, nu?

Pai dupa ce ma atacati credeti ca mai raman in trib cu amaratii de voi? Bravo ma.



Le: Scuzati`ne pentru spam; refulam dupa o lunga perioada in care nu am mai intrat pe extern. Foarte fain ne`am distrat pe topicul asta.

Doar e topic de intrebari, discutii si dezbateri, nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe l8 am primit confirmarea raman comenzile:)

caracatita19 astăzi la ora 15:57
da . normal . asa e peste tot . a mi dai satul meu anapoi ? si nu te mai atac . am altul de 3 ori cat tine de annobilat . al curata colegii si eu al annobilez . poate se supara ala pe mine si ma rade dupa harta . are 13 mil de pcte . dar pierde sate pe banda rulanta . nu stiu pe cine a suparat cred ca pe Draia. ca au sarit vreo 30 pe el plus aliatii .si numai de astia cu peste 6,700 de sate . mi e si frica cand annobilez cate 2,3 sate de la el , mi e si mila . oare cat timp a pierdut in fata monitorului pana a ajuns asa mare ? si acum ? s au gasit cativa sa l duca la marginea hartii . pacat .
--emy-- astăzi la ora 14:59
cand luai satele de la mine...ramaneau comenzile mele pe sat?
 

DeletedUser

asta ii treaba ta...eu am atacuri recente de la el...

cererile de suport nu ar trebui facute pe forumul intern al tribului? :confused:


si Vokiel, daca ar fi test din ala, de unde ar mai manca si moderatorii o paine? ah stai, care moderatori? :eek:
 
Sus