astia vor sa-si bata joc si d L3

DeletedUser

Eu nu stiu de ce va agitati. Sincer. Adica oricum cei ce nu stiu sa joace vor disparea imediat. Uite cum e si cu L2. Incet incet dispar.
Da, intradevar, la inceput o sa fie enervant, insa o sa treaca.
Si daca s.ar pune limita de membri nu ar ajuta cu nimic. Totul depinde de mentalitatea unora.

Da, dar romanii sunt romani. Pe un server de elita oamenii s-ar prinde ca nu renteaza sa ai 1000 de membrii, dar aici suntem romani... E clar ce o sa se intample...
 

DeletedUser574

Da, dar romanii sunt romani. Pe un server de elita oamenii s-ar prinde ca nu renteaza sa ai 1000 de membrii, dar aici suntem romani... E clar ce o sa se intample...

Yap..dar o sa dispara usor usor.
Uite pe lumea 1. Conduce detasat ~TLD~ cu toate ca are de vreo 20 ori mai putini membri decat GD.
 

DeletedUser

mie numi convin deoarece a anuntat asa devreme...... de ce nu a anuntat cu 2 zile inainte ? nu era asa mare suspansul
 

DeletedUser

Nu voi intra pe lumea 3 ... in conditiile actuale nu isi are rostul .
 

DeletedUser

dupa lumea 1 si dupa modul cum au decurs lucrurile eu personal nu cred ca as mai intra pe o viitoare lume pe .ro poate doar un speed:rolleyes:
 

DeletedUser

dupa lumea 1 si dupa modul cum au decurs lucrurile eu personal nu cred ca as mai intra pe o viitoare lume pe .ro poate doar un speed:rolleyes:

sa speram ca s-a invatat ceva din tot ce a fost pe L1, cert este ca l3 are toate sansele sa fie o harta agresiva...daca este asa....ma las de L1 in favoarea l3 dar doar daca nu or sa mai existe triburi gen China...in cae toti n00bi sa intre doar pentru ca sunt multi jcuatori acolo
asteptam si vedem:)
pana atunci ramane sa ne dexcurcam asa cum putem pe L1....unde incet incet se cern jucatorii( sper sa raman si eu printre ei);)
 

DeletedUser

pai e foarte bine ca mai sunt si nubi iei satu gata facut si fara trupe in el (s-a ma intamplat):D :D ...cei drept e ca e mai plictisitor.Si crezi ca pe L3 se va juca serios si cinstit fara multi fara prieteni admini si tot tacamu eu ma indoiesc da e posibil sa ma si insel...om vedea:rolleyes:

Acest post incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser574

pai e foarte bine ca mai sunt si nubi iei satu gata facut si fara trupe in el (s-a ma intamplat):D :D ...cei drept e ca e mai plictisitor.Si crezi ca pe L3 se va juca serios si cinstit fara multi fara prieteni admini si tot tacamu eu ma indoiesc da e posibil sa ma si insel...om vedea:rolleyes:

Eu nu am avut probleme cu administratorii nici pe L1 ºi nci pe L2...am jucat corect ºi nu mi.a zis nimeni nimic.
Triºorii vor fi mereu.
Au fost probleme întradevar, însã se pare cã s.au rezolvat.
 

DeletedUser

s-au rezolvat da tot a fost circ , multi nervi si pedepse inegale pt aceleasi fapte asta o stiu pe pielea mea :D

Acest post incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

Parerea mea este ca limita nu trebuia scoasa...oricum cei experimentati vor iesi la suprafata...iar triburile mamut vor cadea usor usor...
Caz w8...ii un trib Ori 500 de membri....o varza totala...sunt in razboi cu tribul meu...trib de 135 de membri...asa de dezorganizati sunt...de nici nu iti poti inchipui.

Sir gulos am si eu o remarca de facut....noobi sunt peste tot nu numai romani...si pe servere straine gasesti noobi,iar romanu ii roman...toata viata lui a fost persecutat de turci care erau 10-20 la 1 si acum ca au ocazia se aduna si ei mai multi la un loc...ca cica unde-s mult puterea creste...si prostia s-enmulteste:D
 

DeletedUser

Ai foarte multa dreptate Mircea:D. Aceasta este si parerea mea despre majoritatea jucatorilor romani:D.

Nu stiu in ce masura esti tu sa comentezi. Eu am o parere foarte proasta despre cei care primesc sitter de la un sef de trib si dupa posteaza pe forum topic in care cere membrilor sa-i multumeasca ca nu a dat disband =))
 

DeletedUser

e clar ca jucatorii buni nu or sa faca parte dintr-un trib mamut ... atata timp cat nu or sa treaca razboaiele dintr-o lume in alta nu vad nici o problema .. triburile mamut nu vor avea nici o sansa
 

DeletedUser1563

Depinde si cu triburile mamut, daca e un nucleu de jucatori, nu neaparat de pe triburile atunci are sanse sa reziste tribul, in caz de probleme incepe curatarea membrilor si se rezolva problema.

Sper ca antrenamentul de pe world 10 sa imi fie de folos pe lumea 3. :p
 
Sus