astia vor sa-si bata joc si d L3

DeletedUser

acuma vin si io cu o chestie...daca tot o pus speed 2 la sat, de ce draq nu o pus si la trupe??!!...ce, cred ca nu facem fatza vitezei?:p
 

DeletedUser

pentru flamer

de-a lungul timpului, am observat ca ai acces oricind la forumul tribului GD. pacat ca nu il si citesti cu atentie. ai fi observat ca topicul initiat de mine s-a dorit a fi o ironie la tot ce s-a discutat pe forumul GD in momentul deschiderii L2.
"peleaga în data de 03.09. la ora 21:59 Citat Prelucrare ªterge chiar ma intrebam cind si cine va sesiza ironia."
daca ai fi citit mai departe, ai fi dat si de postarea asta. sau poate ai citit, dar ai preferat sa alegi doar ce-ti convine. ceea ce ma face sa reconsider multe din postarile tale de pe forumul principal.
 

DeletedUser

de-a lungul timpului, am observat ca ai acces oricind la forumul tribului GD. pacat ca nu il si citesti cu atentie. ai fi observat ca topicul initiat de mine s-a dorit a fi o ironie la tot ce s-a discutat pe forumul GD in momentul deschiderii L2.
"peleaga în data de 03.09. la ora 21:59 Citat Prelucrare ªterge chiar ma intrebam cind si cine va sesiza ironia."
daca ai fi citit mai departe, ai fi dat si de postarea asta. sau poate ai citit, dar ai preferat sa alegi doar ce-ti convine. ceea ce ma face sa reconsider multe din postarile tale de pe forumul principal.

sau poate ai scris asta dupa ce am postat eu p extern;)
 

DeletedUser

03.09.2007, 18:19:35 #1 ...............SI IATA ORA:D
flamer
Senior Member


Adaugã data: 24.05.2007
Discuþii: 636 astia vor sa-si bata joc si d L3

--------------------------------------------------------------------------------

peleaga astãzi la ora 19:44 Citat hai repede sa ne facem triburi si acolo...
"În data de 12 septembrie la ora 11:00 deschidem lumea 3!....................................................................asa,asa ........repede cu un trib d 1500 si p L3
__________________
BAN,BAN,BAN fara mila pt cei ce incalca regulile
 

DeletedUser

pentru flamer

:rolleyes: off, nu o scoate omul la capat cu tine :)
daca ai putina bunavointa, poti sa deduci din tonul postarilor sarcasmul cu care a fost initiat topicul. postul de pe forumul principal l-am observat abia aseara. am raspuns deoarece m-a deranjat faptul ca nu esti obiectiv - poti macar sa recunosti ca e posibil sa postezi ceva pe un forum intern, fara a te gindi ca instantaneu apare pe forumul principal. si scopul era sa vad reactiile, nu sa scriu imediat ca a fost cacealma :p
oricum, cred ca v-am plictisit destul. vad ca posturile celorlalti deja se refera la altceva. multumesc pentru timpul acordat. respect.
 

DeletedUser1944

nu conteaza daca faci un trib puternic din membri slabi .ha un trib puternic din membri puternici
 

DeletedUser1959

"facem trib mare dar slab...ca sa poata veni oameni cu experienta sa aiba ce cuceri"-cam asa ar fi trebuit sa sune:)
 

DeletedUser1275

abia astept...:D ,conglomeratele de n'spe mii de membrii.....restu succes la farming si inobilari...va zic de pe acum.:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1275

Voi cauta un trib gen...C11:) ...membrii putini,activi si cu experienta.:p
 

DeletedUser

pentru ca o lume sa fie mai echilibrata propun sa fie limitat numarul de membri dintrun trib. asta pt a evita zergul tribului india sau altele si pe lumea3. chestile astea chiar strica jocu...
 

DeletedUser

Pe mine nu ma deranjeaza catusi de putin treaba cu nelimitarea...Pe L2 a iesit o mare varza cu limitarea nr de jucatori intr-un trib. Au iesit 300 de gd-uri :eek: , iar la aliante aveai un carnat de 70 de triburi cu toate academiile lor. O mare porcarie! N-ai cum sa opresti asa ceva.
Daca tot vor sa fie 5000 intr-un trib, lasati-i...mai bine asa decat GD*1, GD*2, ....., GD*50 cu cate 100 de jucatori fiecare. :p Cum ar fi sa declaram razboi unei astfel de familii:rolleyes:, te plictisesti pana ii treci pe toti la dusmani:D Si daca mai e si Ar3s^1, Ar3s^2....te lasi pagubas din start:mad:

da dar tie ca membru ce tiar place. un trib care are membri in aproprierea ta sau un trib mare cu membri pe toata harta si nu stii cui sa ii ceri ajutor. orcum organizarea e mai mult in triburi mici si unde e organizare este profesionalism si strategie.
 
Sus