astia vor sa-si bata joc si d L3

DeletedUser1275

Fiecare va decide in ce trib vrea sa fie(asta daca e si invitat),daca esti activ si stii cate ceva despre joc...dai cu armata in stanga,dreapta si iti faci loc sa cresti si sa inobilezi. :D
 

DeletedUser

da dar tie ca membru ce tiar place. un trib care are membri in aproprierea ta sau un trib mare cu membri pe toata harta si nu stii cui sa ii ceri ajutor. orcum organizarea e mai mult in triburi mici si unde e organizare este profesionalism si strategie.

Intrebarea ta este una retorica...
Tot ce pot sa raspund este ca fiecare jucator isi poate alege tribul din care face parte, nimeni nu te poate obliga sa te alaturi unui trib format din 3000 de incompetenti...asa ca nu vad de ce ar trebui limitat numarul de membri. Cei care nu vor sa faca parte dintr-un trib mamut pur si simplu nu li se alatura, iar cine crede ca 1000 de aliati inseamna de 1000 de ori mai multa armata in sprijin se inseala amarnic si va afla asta pe propria piele. Deci lasati-i sa faca ce doresc, iar cei mai buni sa invinga! ;)
 

DeletedUser1959

Pai problema este ca triburile mamut creeaza haos...si haos nu cred ca isi doreste nimeni...in fine voi participa oricum pe l3 si sper sa nu fie haosul de pe l1
 

DeletedUser1959

am vazut dupa measjul lui ala "putem sa fim iar 1500 in trib" am vazut ca invata...persevereaza chiar
 

DeletedUser

vad ca vezi numai ce iti place....nu ai vazut si mesajul in care zice ca a avut o tenta de ironie?:confused:
 

DeletedUser

cred ca pe lumea 3 va fi o nebunie mai mare decat pe lumea 1.... parerea mea... deja cunosc cazuri mai multe de razboaie duse dintr-o lume in alta
 

DeletedUser

cred ca pe lumea 3 va fi o nebunie mai mare decat pe lumea 1.... parerea mea... deja cunosc cazuri mai multe de razboaie duse dintr-o lume in alta


mda si eu am fost atacat de la 48 de h de cineva caruia i-am luat satul pe l2 :D :D :D si la mai mare :D
 

DeletedUser2038

limita tribului strica jocu ... o sa fie o gramada de triburi de simshi asa cum isi fac romani pe triburile care tre sparte :eek:
 

DeletedUser

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 carmelio 119 1 119
2 mzille99 50 1 50
3 andiolsi 32 1 32

Gata cu testele :D ? E bine...totul merge?
 

DeletedUser37

Rang Porecla Punctajul celor mai buni 40 jucãtori Punctaj total Membri Medie de puncte jucãtori Sate Medie de puncte sat
1 WRATH 1.040 1.534 59 26 59 26
2 [M~K] 234 234 9 26 9 26
3 ~DLM~ 234 234 9 26 9 26
4 MaFiA 182 182 7 26 7 26
5 Honour 182 182 7 26 7 26
6 EMPIRE 104 104 4 26 4 26
7 DRAGON 104 104 4 26 4 26
8 TNT 234 234 9

Cred ca nu :D
 

DeletedUser2029

Si eu cred ca intradevar L3 are un imens potential spre haos total, astfel ca in scurt timp ar putea ca acesta sa fie dominata de confuzie haos si distrugere in special in contextul in care minele mult mai productive si trupele mult mai rapide, cu alte cuvinte va fi o adevarata lume protomedievala care ar reproduce, destul de relist,zic eu, perioada de glorie a orasului stat doar ca la o scala cu muuuult mai mare.
Asadar eu cred ca va fi o experienta foarte interesanta, cat despre marimea triburilor eu cread ca asta ar potea duce pe trmen lung la comploturi din partea jucatorilor care fiind inconjurati doar de aliati pe o distanta destul de mare vor incepe se desprinda in mici grupuri compacte care vor ataca "pe la spate" vechii camarazi, sau daca asta nu se va intampla atunci este destul de probabil ca unele aliante sa se dezalieze in cele din urma si sa iceapa sa se bata intre ele in special in contextul in care, din cate am observat, deja au inceput sa apara multe aliante intertribale.
Asadar eu o sa astept nerabdator instalarea haosului, pentru ca acesta desi are cele mai mari riscuri are si cele mai mari oportunitati.
Deci nu va mai vaitati pentru ca aici (L3) probabil ori o sa fiti repede anihilati sau tranformati in ferme ori o sa aveti sansa de a va afirma in joc si a va dezvolta si extinde rapid fara sa fie necesare "conturi de sustinere"
 
Sus