Ba, cand jucam io speed..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

Bai Stelute din iad :D Pe mine m-a apucat dorul de camarazi si cheful sa-mi aduc aminte ce tampenii faceam noi impreuna .. Daca ai scoate si matale jurnalul de speeder de sub pat, ai rupe o pagina din el si-ai capsa-o icisha, zau ca as citi-o cu placere .. :D

Bai Raka.. Matale incanta-ne cu o grozavie pe care ai patit-o la tickete cu astia mici de pe speed, ca sigur viata nu ti-a fost usoara aici nici tie si nici hohotele putine .. :D

Bai Ready-for-fight of MD.. Dumneata pricepusi, domne!!! Respect.
Nu e cazul de cearta ca nu ai cu ce sa te certi.. Aici sunt doua categorii: unii care gusta, se amuza sau se straduiesc sa se amuze si incearca sa faca sa fie bine, si unii care sunt degeaba..

Ca si la un chef.. :rolleyes:

Eu la un chef ma amuz, beau, fumez orice, dansez, fac tot posibilul sa ma simt bine atat eu cat si cei cu care sunt..
Dar de fiecare data, categoria aia care e degeaba, trebuie sa isi faca aparitia.. Si ce fac ei? Pai fiind niste inhibati cu o mie de prejudecati, stau jos ca prostii, bea un suc, se uita la noi si comenteaza: ia uite cat bea ala, ia uite cum se da celalalt in spectacol, ia uite ce muzica nasoala, ia uite ca i-a pus lu' aia mana pe fund..
In cel mai bun caz, eu plec de la chef carat pe brate si in cel mai rau caz, nu beat, dar cu o gagica .. Dar harciogii se duc saracii acasa si ce fac? Pai in primul rand, zic cu oftica ca la cheful respectiv au fost numai handicapati - bineinteles ca ei nu cred asta, dar le ie ciuda :D Si apoi, acasa, incep sa se adore in oglinda :D :eek:

Cam asa-i si aici .. :D

chiar k nu ai mai postat de mult la cat folosesti cuvantul "ba" unde ai fost ai facut documentar pentru discovery facand pe omu cavervelor?

Asta e postarea unui plictisit trist .. :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Bai Raka.. Matale incanta-ne cu o grozavie pe care ai patit-o la tickete cu astia mici de pe speed, ca sigur viata nu ti-a fost usoara aici nici tie si nici hohotele putine .. :D

Nu am voie sa le pun, ca sigur faceam un intreg "tanar si nelinistit cu x mii de episoade", evident cap de tabel alde sisu :D
 

DeletedUser15142

un fel de offtopic la offtopic, ce s-a intamplat cu lamine?:O
 

DeletedUser42201

ba, radule, ba... chiar a fost plictiseala fara tine pe-aici, ba. sper sa te citim mai mult si mai des, ba. si sa nu iti mai cumperi belete la mare, ba, sa ma lasi si tu singura p-acilea, ba
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
e revolutie in 2013? :O:O

singurele amintiri care le am pe speed sunt cateva nopti cu aquilla si inca vreo 2-3 baieti. faceam voce, era galagie , agitatie la inceput...pe la 3-4 dimineata se mai auzea cate un click razlet...dormeam pe birou...
 

DeletedUser38023

Ba, lasati ca ne apucam noi de forum sa il facem frumos .. :d E iarna, ce dreacu?! Daca nici acum nu avem timp, atunci cand .. ?! :D
Trebe sa-i dam alarma si lui Gicu si gata, suntem smecheri privatizati.. :cool:
 

DeletedUser37659

mai intra cineva pe forumu asta? ca eu de anu trecut n-am mai intrat...
 

DeletedUser42201

Ba, lasati ca ne apucam noi de forum sa il facem frumos .. :d E iarna, ce dreacu?! Daca nici acum nu avem timp, atunci cand .. ?! :D
Trebe sa-i dam alarma si lui Gicu si gata, suntem smecheri privatizati.. :cool:

gicu e belgian :( si-a impartit mostenirea si conturile si s-a tirat... pe 17 vine cu bereeeeeeeeeee
 

DeletedUser41708

Ba google,ba,i-a zi tu ba cum te-ai apucat ba tu de speed,ba!!

P.S.:Sa fiu si eu in ontopic cu "ba-ul" vostru :D
 

DeletedUser

Ma plictisiti ba :)),deci zeilor care jcuati acum speed daca radu spune ce facea el cand era tanar acuma nici dodge nu site ce e succes :*
 

DeletedUser

Mah eu niciodata n-am jucat speed dar am injurat speederi pe conferinta . Eram cu nervosu pe o conferinta, dupa episodul Lumea 21 .Imi aduc aminte si-acum de faza cu unul de pe speed,nu mai stiu exact cine era. Vorbesc cu ritara sa facem misto de pacalici .Si incepe asta sa se dea la el. De prin Pitesti era omu . Ritara tot tragea de el ,mai sa-l f..a in direct si dobitocul isi vedea de-ale lui . Coana Rita il intreba despre viata lui sexuala si el avea niste atacuri .Tufute-n limba de bou ,ii ziceam eu in mintea mea.Asta vrea sa te frece si tie nu-ti pasa deloc?!! Cred ca ala nici nu stie ce propuneri indecente i-a facut Rita .Nici nu stiu daca a fost atent la ce ii zicea asta ca pana la urma mi-a venit dracii pe el si l-am injurat profund .Nici atunci nu a fost atent ca nu la marcat deloc . Erau mai multi pe conferinta aia : kala si inca vreo 10 .
Lamine mi-a dat master bann pt o poza . Dar poza a fost de exceptie . Daca l-am scos din sarite si mi-a trosnit direct master :D
Si totusi, eu as fi tare curios sa citesc tiketele alea,mai ales cele facute de Frankfurt!!! Pe-ale mele le stiu :D
 

DeletedUser

Mi-am adus aminte cine e ala din conferinta cu Ritara dar il las pe el sa recunoasca ....hahaha
 

DeletedUser38023

Ma plictisiti ba :)),deci zeilor care jcuati acum speed daca radu spune ce facea el cand era tanar acuma nici dodge nu site ce e succes :*

Pai ba, ca sa iti sparg tie mufarina, crezi ca am nevoie sa mai stiu ce inseamna dodge?!?!?! hahaha! Bun te mai crezi ma daca ai impresia ca mie imi trebuie sa mai stiu ce inseamna dodge ca sa matur cu tine pe jos .. hahahaha!!!!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ceea ce faceti voi aici, e criminalitate :D:D..genial..

Am jucat si eu cateva runde , cu vreo 2,3 ani in urma.Acum nu mai indraznesc.Nu mai pot tine pasul cu multi dintre juniori..:D. Am jucat cateva runde in Fate/ul lui stil, cu alizeea si puski-ilie. Penalitate maxima cand se intercalau in conferinte cu misha si ingerasa, nervosul si harvester..

"eu dau pe ferma, ala da zidul jos, stil da cp" si tot asa..
da si cand ne prindea harta la inghesuiala..:))) sareau numai fulgi de TT..
Mi/ati trezit un sac de amintiri..
mi/a picat curentu' ba :D..revin

da ba, uitasem ca fara curent..nici modemu' nu merje :D.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus