Ba, cand jucam io speed..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si daca iti fac baietii faza? I-ai vazut tu pe aia care sar cu...cam asa??
Nu iti e frica ca-ti fac baietii faza? :)))
 

DeletedUser

Cand jucam eu speed...voi va incaltati cu fesul..Need For Speed II a fost jocul meu preferat :D
 

DeletedUser6843

Da boss a fost interesant , exact cum ai spus "inceputul" a fost poate cel mai palpitant deoarece mereu aflai ceva nou si de ce nu , erai dezamagit ca ti-o trage unul de 13 sau 14 ani si ceva din tine practic "murea" pentru ca stiai ca ai putea mai mult dar nu stiam acele mici secrete sa le denumesc asa.
Imi aduc aminte ca tot timpul trebuie sa atacam pe google sau pe opera sau daca era unu si aceeasi persoana ca nu mai tin minte sau valjan si mai era unu din pitesti si bla .
Erai no1 la back-time parca asa se scrie sau ceva de gen , iar lui irc ii ridica moralu "cal pe cal" si mai era si panarama aia de misha si finu era misto boss si chiar mi-am bagat telefonul in masina de spalat.
Totusi , ramai traznit ca pana la urma oameni ca Radu sau ca Irc sau Misha sau altii nu ti-o trageau pe la spate pentru a "fii slavit in joc :))"(un lucru pe care il denota experienta) ca oricum daca se intampla asta renuntam de mult cu totii ...sau probabil inversunarea ne spunea sa ne "razbunam" si uite asa mai jucam 3-4 ani heh.
Si pana acum la varsta mea nu am mai auzit atatea injuraturi pe minut ca la Radu .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

Mi-a luat ceva sa-mi găsesc parola si sa postez si eu după 4 luni ceva ...

Interesant topic ... Pai da , când jucam eu speed nu puteam dormi noaptea încercând sa găsesc răspunsul la întrebări precum : cum sa gauresti peretele cu telefonul , cum sa ai 1000 cai la 700 puncte fără auto-farm si cum sa crezi ca poți câștiga singur o runda pe.de ?
 

DeletedUser

Mah baieti luati aminte la o vorba duhovniceasca de la un om intelept: Dupa 30 de ani si-o luna/ Limba se transforma in BEEP :D
 

DeletedUser19164

ba,cand jucam eu speed....ce rau imi pare ca n am talent la scris :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus