despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1) In data de 15.11.2008 la ora 16:05 ->In urma actiunilor ostile repetate ale MoD asupra membrilor familiei SITH incepand cu aceasta data ati fost trecuti la dusmani in TSA si TSL.
2) In data de 15.11.2008 la ora 16:15 TSL ajunge pe Locul 1.
3) Mod s-a desfintat in data de 15.11.2008 la ora 16:41.
4) In data de MoD 15.11.2008 la ora 16:52 s-a reinfiintat.

5) in data de 19/11/2008 cam pe la ora asta...m-ai luat de ...si ai sarit in sus cu ele..:)))

talhare iti umplu frigiderul chiar in momentul asta ...sper sa iti place ce ti-am pus in el

uite cum ma faci sa vorbesc :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

5) in data de 19/11/2008 cam pe la ora asta...m-ai luat de ...si ai sarit in sus cu ele..:)))

talhare iti umplu frigiderul chiar in momentul asta ...sper sa iti place ce ti-am pus in el

uite cum ma faci sa vorbesc :(

Fara indoiala acesta este brandul MoD......fara comentarii:(
Oameni care in lipsa argumentelor apeleaza la subcultura de mahala...:confused:
 

DeletedUser

hitooo..limbaju asta va strica pe voi

Asa, acum sa imi dau si eu cu parerea. Cel mai probabil MOD ar fi decazut oricum, cu sau fara cheful de joc al unora sau altora....toata chestiunea era de timp....ma indoiesc ca ORICE trib in razboi si cu noobs si cu TSL/TSA si practic cu aproape toate (din cate am inteles mai putin DIABLO, cu care aveati PNA - mai mult sau mai putin) nu poate rezista..sa fim seriosi...Astea cu "Noi am fi rezistat pe vecie" - aide breeee, ma lasi
 

DeletedUser11501

1) In data de 15.11.2008 la ora 16:05 ->In urma actiunilor ostile repetate ale MoD asupra membrilor familiei SITH incepand cu aceasta data ati fost trecuti la dusmani in TSA si TSL.
2) In data de 15.11.2008 la ora 16:15 TSL ajunge pe Locul 1.
3) Mod s-a desfintat in data de 15.11.2008 la ora 16:41.
4) In data de15.11.2008 la ora 16:52 MoD s-a reinfiintat.

Talhare i-ai pus la punct pe acesti tipi rupti de realitate.....:D
Ai o bere de la baiatu...;)
 

DeletedUser

1) In data de 15.11.2008 la ora 16:05 ->In urma actiunilor ostile repetate ale MoD asupra membrilor familiei SITH incepand cu aceasta data ati fost trecuti la dusmani in TSA si TSL.
2) In data de 15.11.2008 la ora 16:15 TSL ajunge pe Locul 1.
3) Mod s-a desfintat in data de 15.11.2008 la ora 16:41.
4) In data de15.11.2008 la ora 16:52 MoD s-a reinfiintat.

oricum nu ai dreptate,ca nu sa putut da imediat dizolvare dar in fine,nu stau sa-ti demonstrez ceva nu intelegi si nici macar nu te cunosc ca sa stiu daca poti intelege!...eu pe martzian am vrut sa-l fac sa-si schimbe parerea si daca chiar vrea poate sa-mi dea un mesaj sa-i si demonstrez!
ca pe extern nu pot ca de fiecare data apare cate un destept care nu vrea sau nu poate sa inteleaga anumite lucruri!!!
 

DeletedUser

hitooo..limbaju asta va strica pe voi

da ma moshule..dar cand vezi ca sunt de-a dreptu nesimtiti ce sa le faci :)))..le dai ..ca cer :))

iar s-a bagat open mind in seama..iar textele lui faimoase:))

open...ai un creier de la baiatu:))..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

piticud-> nu stiu frate ... deci tu chiar te crezi zeu?? crezi ca esti in MoD sa faci dictatura (ala vorbeste, ala nu vorbeste...)
pe extern are toata lumea dreptul la exprimare OK? ar fi bine sa lasi ciocul mai mic sa faci doar cate 1 post, nu 100 la rand.. ca sa poata vorbi toata lumea ok?...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

da ma moshule..dar cand vezi ca sunt de-a dreptu nesimtiti ce sa le faci :)))..le dai ..ca cer :))

iar s-a bagat open mind in seama..iar textele lui faimoase:))

open...ai un creier de la baiatu:))..

hiotikiri....vad ca suferi tata:D
Un MoD demn de a scapa de suferinta ar fi sa-ti faci harakiri...vad ca ai si sabii deci treaba e ca si aranjata...vezi sa fie ascutite bine ca poate ratezi lovitura si te chinui apoi mai rau ca aici:D
 

DeletedUser

piticud-> nu stiu frate ... deci tu chiar te crezi zeu?? crezi ca esti in MoD sa faci dictatura (ala vorbeste, ala nu vorbeste...)
pe extern are toata lumea dreptul la exprimare OK? ar fi bine sa lasi ciocul mai mic sa faci doar cate 1 post, nu 100 la rand.. ca sa poata vorbi toata lumea ok?...

corect...dar faci afirmatii despre tribul MoD din care fac parte si trebuie sa raspundem si noi la acuzatii nu?
si eu iti ziceam sa nu mai aduci anumite acuze sau insinuari mai bine spus daca nu esti si documentat in privinta asta!
si stai linistit nu sunt eu care sa scriu 100 de posturi ci doar la cativa jucatori care va bagati in seama degeaba!
 

DeletedUser11501

1) In data de 15.11.2008 la ora 16:05 ->In urma actiunilor ostile repetate ale MoD asupra membrilor familiei SITH incepand cu aceasta data ati fost trecuti la dusmani in TSA si TSL.
2) In data de 15.11.2008 la ora 16:15 TSL ajunge pe Locul 1.
3) Mod s-a desfintat in data de 15.11.2008 la ora 16:41.
4) In data de15.11.2008 la ora 16:52 MoD s-a reinfiintat.

piticule..
mai studiaza putin cele de mai sus:D
 

DeletedUser

nu inteleg de ce le este asa de greu la unii sa admita ca MoD a fost cel mai bun trib de pe lumea asta, atat cat au jucat...
sau na...macar a fost tribul cu cel mai mult tupeu de pe lumea asta, data fiind diplomatia lor...
si.......din cate am vazut tupeul ala nu a fost degeaba, dat fiind ca MoD nu a pierdut nici unul din razboaiele purtate...oamenii astia merita respect pentru ce au facut, nicidecum sa fie numiti lasi...
sunt sigur ca doar putini din toti acesti "gura mare" care zic de MoD-isti ca au fost lasi, praf etc etc etc ar fii fost in stare sa mentina nivelul de activitate si agresivitate pe care MoD la afisat timp de mai bine de 3 luni...
membrii MoD au jucat atat cat au putut, cat le-a permis viata si circumstantele, au demonstrat de ce sunt in stare, si s-au plictisis/retras...e o chestie perfect normala....
dar de...invidia e mare frate...daca nu ati fost in stare sa ii depasiti in joc, macar acuma dupa ce au disparut incercati sa va mai saltati si voi moralul un pic zicand ca "uite...MoD a disparut...eu sunt mai bun ca ei...ei au fugit...eu nuuuu...pana la moarte..." sau chestii de genu...sa stiti ca puteti sa va incurajati si singuri, in mintea voastra sau in fata oglinzii...nu trebuie neaparat sa veniti aici sa va manifestati in felul in care o faceti, jignind niste persoane...pentru ca practic, sa il faci las pe altul, dupa ce acesta a reusit sa realizeze toate acele chestii pe care le-a facut MoD, este o jignire pentru el, si mai ales pentru timpul pe care l-a depus in acest joc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

inca unul care atunci cand a inceput razboiul cu triburile serioase precis s-a imbolnavit instant sau nu l-a mai lasat mamica sa se joace
 

DeletedUser

pardon...singurul lucru care m-a facut pana in momentul de fatza sa ma las de joc a fost plictiseala, si asta nici macar nu a fost pe serverele romanesti...

P.S. stai flex ca nu sunt, nu am fost, nu am ce cauta in MoD...pur si simplu mi se pare idiotenie ceea ce fac multi dintre voi in momentul de fatza...chiar nu stiti sa pierdeti fratilor?
sau aveti toti 11 ani, drept urmare inca nu stiti ce inseamna a pierde, dat fiind ca va asigura mamica si taticu tot ce va trebuie?
 

DeletedUser11501

pardon...singurul lucru care m-a facut pana in momentul de fatza sa ma las de joc a fost plictiseala, si asta nici macar nu a fost pe serverele romanesti...

P.S. stai flex ca nu sunt, nu am fost, nu am ce cauta in MoD...pur si simplu mi se pare idiotenie ceea ce fac multi dintre voi in momentul de fatza...chiar nu stiti sa pierdeti fratilor?
sau aveti toti 11 ani, drept urmare inca nu stiti ce inseamna a pierde, dat fiind ca va asigura mamica si taticu tot ce va trebuie?

facem si noi "idiotii" ce putem printre atatea genii care "se lasa de plictiseala":D
 

DeletedUser

asteapta sa treci de pubertate, ca sa vezi ce repede te plictisesti atunci...
 

DeletedUser11501

asteapta sa treci de pubertate, ca sa vezi ce repede te plictisesti atunci...

Inca unul care se crede ZEU..:rolleyes:
Duceti-va frate la psiholog...daca nu cumva trebuie sa mergeti direct la psihiatru;)
Sincer sunt ingrijorat de sanatatea voastra ... va doresc tot binele pe care mi-l doriti voi mie, un puber cu cos in frunte;)
In fine...
MoDisti din toata lumea uniti-va!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bomberman sa zicem ca ai dreptate . Dar nu ti se pare ciudat faptul ca 50% din MoD nu mai joaca pentru ca sunt bolnavi , nu mai au timp , au prea multe femei ? Tocmai cand au intrat intr-un razboi mai maricel toti "stergere cont" si sitter .. Inteleg ca s-au imbolnavit 2-3 jucatori dar nu 100 ? Zici ca e epidemie .. Si zici ca MoD a fost cel mai tare .. sa ne uitam la TSL . Au fost 60 membrii (si inca sunt) care erau cam la egalitate cu MoD . Si respectul meu ca au reusit sa se mentina .
 

DeletedUser

pain master...omiti ceva...fiecare razboi in plus, sau razboi in orice circumstante forteaza un player sa acorde si mai mult timp jocului...ori daca acel player deja este la limita cu timpul...ce optiuni are?
sa stea sa se logheze doar atunci cand poate, si in majoritatea cazurilor singura lui optiune este sa fie spectator la cum isi pierde satele?
ma indoiesc ca tu si multi alti ati fii de acord sa continuati in asemenea circumstante...probabil ca la fel s-a intamplat si l-a MoD...
o explicatie ar mai fii ca a inceput sa se apropie examenele la unii, a inceput scoala(cu 3 luni in urma, dar cam peste tot in tara, scolile sunt mai relax la inceput) chestii de invatzat bla bla bla...dar asta nuj cat de corecta este...:D
razboaiele believe it or not pot sa aduca la fel de multe plecari din joc, cum poate sa aduca o mare albastra de jur imprejur...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

pain master...omiti ceva...fiecare razboi in plus, sau razboi in orice circumstante forteaza un player sa acorde si mai mult timp jocului...ori daca acel player deja este la limita cu timpul...ce optiuni are?
sa stea sa se logheze doar atunci cand poate, si in majoritatea cazurilor singura lui optiune este sa fie spectator la cum isi pierde satele?
ma indoiesc ca tu si multi alti ati fii de acord sa continuati in asemenea circumstante...probabil ca la fel s-a intamplat si l-a MoD...
o explicatie ar mai fii ca a inceput sa se apropie examenele la unii, chestii de invatzat bla bla bla...dar asta nuj cat de corecta este...:D
razboaiele believe it or not pot sa aduca la fel de multe plecari din joc, cum poate sa aduca o mare albastra de jur imprejur...:D

Hai ca incepusi sa vii cu picioarele pe Terra..
Asta era si ideea...nu te baga in ceva ce nu poti duce la capat.
MoD asta a facut...au facut pe ZEII si si-au pus lumea in cap, iar atunci cand nu i-a mai tinut cureaua au inventat tot felul de motive puerile ca sa-si motiveze retragerea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus