diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

little bad...ai vrea sa ai oameni in trib la fel de saritori precum shaggy1991. ai vrea sa ai oameni in trib care sunt pe locul 11 la inamici invinsi ca aparatori. ai vrea sa ai oameni care rezista la zeci de fulluri atac din partea adversarilor fara sa piarda sate...
daca ti-as spune ca in jocul asta e si strategia fake-urilor ce au in componenta nobili probabil ai rade ca un copil..asa cum ai facut si la postarea anterioara(posibil sa si fii dealtfel). asa ca nu-ti mai spun...te las sa te bucuri in continuare de rapoartele nostre de noobi si de satele pierdute ale lui adripet. nu stiu cum se face ca a pierdut atatea sate in fata unor noobi ca noi....
 

DeletedUser

ma uite ma pun in genunchi in fata voastra daca va tine razboi numai voi cu noi! Deci nu sa va puneti si aliati TSA ,TSL ,Die. sa ne atace normal sa ne luati sate!
 

DeletedUser

Nea Martzian :


Mi-am dat seama de marele Noobs (Deobicei treci peste tot felu de lucruri grele din noroc ) , asa ati facut voi in acest razboi !Tu Martziane tot vrei sa arati la lume cine este Noobs ( cine suntem si ce vrem ) , si orice ai face sa demonstrezi la lume ca Noobs e mai bun ca MoD !Noobs va fi mai bun ca MoD cand va rezista fara aliante/pna-uri mai mult de 2 luni !( Oricum nu stati pe harta mai mult de 14 zile :eek:) .Prin topicu ' Diablo sau Mod , aceasi marie cu alta palarie ? ' - Vrei sa demonstrezi ca vei distruge MoD de 2 ori :eek: ?
 

DeletedUser

interesant..nu? 4 atacuri cu 4 nobili...
cata aparare s-a blocat acolo de pe alte sate care au fost innobilate?
 

DeletedUser8715

Poate ar trebuie postate la atacuri amuzante....dar...vreau sa mai incing spiritele putin:D :
http://ro7.triburile.ro/public_report/cb97a27f4a248b8bb44365b78f5e3752

http://ro7.triburile.ro/public_report/a47bed6f7e743b7c302fb8bf75347a96

http://ro7.triburile.ro/public_report/e557d1ad19203c22c839503270e2ab87

http://ro7.triburile.ro/public_report/9596b9298779ef8a0827b361a0ac519a

http://ro7.triburile.ro/public_report/48700c9759ab4d2396171cc6214cc41e

Satele atacate de mine erau sate de granita. Se poate gasi o scuza pentru orice(poate fake-urile date de mine), insa pentru ultimul raport este imposibil, avand in vedere faptul ca era primul atac pe satul ala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acum 36 de ore a inceput ofensiva noobs impotriva diablo. am lansat pe langa zeci de sate de atac si multe fake-uri. inclusiv fake-uri cu nobili, aceasta fiind o cerinta expresa.

iata un raport intermediar al luptei strict dintre noobs si diablo:

Side 1:
Tribes: DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: noobs
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 57
Diferență: 50

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,198
Tabăra 2: 591,093
Diferență: 520,895

image.php
 

DeletedUser

"cei care ne fusesera aliati au intors armele" suna ca si cum nu ati fi avut nici un aliat pe L5. Oare asa sa fie? Sunt curioasa care au fost acei aliati care au intors armele impotriva voastra in razboiul cu IMMO.

Replica asta mi se pare lipsa de respect din partea ta fata de aliatii... dar nu ma mira asa ceva la tine.

La L.O.D. se referea. Cei care au avut alianta cu IMMO si care ulterior ne-au intors spatele pentru ei.
 

DeletedUser

klarpunct. am mai spus-o: baietii astia au umerii plini de tarate pentru ca mereu le sufla vantul prin urechi... nu-i poti ilumina, decat daca le pui o lanterna aprinsa in ureche, doar asa le mai apare cate o sclipire de inteligenta in ochi... warzone si cuka sau ce pseudonim au... nu sunt decat niste oameni care in afara de spam si fuziuni cu nobilii altora nu stiu ce sa faca. a ba da: cuka se ruga de mine acum vreo 4 luni sa-l primesc in noobs :D... i-am raspuns ca satele lui cu placere, dar el oriunde pe lumea asta va fi considerat o tinta propritara. e de inteles inversunarea lui. are omul idei putine, dar sunt totusi fixe...
 

DeletedUser

Ia uitati-va voi ce oamnei are martian in trib =))=))

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.5%

Moral: 100%

Agresor: shaggy1991
Sat: Nucleu-080 (436|512) K54

Număr: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: adripet
Sat: ADRIPET 18 (467|510) K54

Număr: XXXX XXXX 0 XXX XXX 0 0 XXX 0 XXX 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


little bad tu ai auzit de fake-uri cu nobil? daca nu, iti spun sigur ca era un fake cu nobil.....
 

DeletedUser

Ia uitati-va voi ce oamnei are martian in trib =))=))

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.5%

Moral: 100%

Agresor: shaggy1991
Sat: Nucleu-080 (436|512) K54

Număr: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: adripet
Sat: ADRIPET 18 (467|510) K54

Număr: XXXX XXXX 0 XXX XXX 0 0 XXX 0 XXX 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Pai de ce nu postezi si fake-ul cu spioni agatati cu ceva trupe in coada, care a ajuns pe acelasi sat cu cateva minute mai devreme?

A.... voi inca nu stiti sa trimiteti fake-uri... Altfel imi este greu sa cred ca poti fi atat de naiv sa consideri ca nobilii care sosesc pe un sat cu o curatare formata din 50 spioni si ceva legat de ei sa ii incetineasca, poate fi atac real.


Ar mai fi un lucru de spus despre noobs. Nu toti au IQ de peste 150, si nu este acesta criteriul de selectie. Nu toti au ajuns in trib pentru performante deosebite in joc. Insa cu siguranta, cei care au ramas, au facut-o pentru ca s-au adaptat jocului de echipa din noobs.

Sa dam si noi cu parul si sa ne minunam cum un jucator ca 78dec, care a ajuns in posesia unui numar atat de mare de sate, se dezvolta cu sate mixte... In faza asta?

P.S.

Daca nu ai raportul acelei fabuloase curatari, ti-l punem la dispozitie. Insa, zau ca mi-ar fi rusine sa postez asa ceva pe forumul general, si sa ma fac de ras cu neputinta deslusirii unor astfel de faze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ia uitati-va voi ce oamnei are martian in trib =))=))

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.5%

Moral: 100%

Agresor: shaggy1991
Sat: Nucleu-080 (436|512) K54

Număr: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: adripet
Sat: ADRIPET 18 (467|510) K54

Număr: XXXX XXXX 0 XXX XXX 0 0 XXX 0 XXX 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Nu stiu cine esti.. dar cu siguranta daca eram la fel ca tine imi stergeam contul de pe Forum de rusine.. trebuie sa fi cel putin incuiat la minte sa razi la un fake cu nobil..

Ai rade dar din fake-uri cu nobil.. i-am luat eu astazi lui mister 78dec un sat.
Atac la plesneala, la deruta..

Dar ce rost are sa va explic.. mai bine ramaneti in stiinta voastra avansata.. si la aceleasi 2-3 fraze : "Daca noobs ar renunta la aliante nu ar rezista nici 14 zile" sau "MoD a rezistat fara Aliante 3 luni.." [in conditiile in care dupa prima luna.. cel mai mare jucator avea 3 sate... :-/ ]

Mai era cineva care intreba.. ce Aliati au intors spatele noobs-ului in Razboaiele de pe L5.. LOD-ul sigur a facut-o.. si daca nu ma inseala memoria.. la inceput si IMMO au fost Aliati cu noobs.. pentru ca LOD a intors armele la insistentele IMMO.. si parca a mai fost un trib.. dar prefer sa ma limitez doar la LOD.. pentru a nu vorbii ca altii in plus si totodata degeaba.

Am mai citit ceva ineptii in ultimele 2 pagini.. dar mi-e lene sa le mai caut.. si mai ales lene sa le dau curs..



Later Edit :
Mai hazliu mi se pare atacul :


Agresor: 78dec
Sat: Adi~~227 (429|499) K44

Număr: 0 0 1111 0 0 727 636 0 147 0 0 0
Pierderi: 0 0 1111 0 0 727 636 0 147 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai ma termina si tu! 4 atacuri unu dupa altu asa! nu mai avea trupe pe sat si a trimis saracu asa sa nu ai sara in cap martian! am ID lui shhagy si el e incepator nu stia de fake-uri de astea decat daca il puse marele martian:p

Daca la pus martian sa dea asa nu mai comentez:, dar il cunosc pe shaggy stiu ca e mai incepator de asta am pus pe forum ma gandeam ca chiar a trimis asa!
 

DeletedUser

Nu stiu cat de bine il cunosti tu pe shaggy, insa iti pot spune ca a evoluat foarte mult. In noobs, conteaza doar calitatea umana pt. ca restul se invata, iar shaggy este un exemplu concludent. Eu unul sunt mandru cu asa coleg, care este tot timpul acolo unde este nevoie de el. Si pot sa te asigur ca alea erau fake-uri...si chiar daca nu ar fi fost fake-uri, tot as fi fost mandru de el. Ma intreb: oare toti cei care posteaza pe aici s-au nascut invatati???

P.S. Ce sens ar avea fake-urile cu nobil daca nu ar fi in numar de 4?:)
 

DeletedUser

klarpunct. am mai spus-o: baietii astia au umerii plini de tarate pentru ca mereu le sufla vantul prin urechi... nu-i poti ilumina, decat daca le pui o lanterna aprinsa in ureche, doar asa le mai apare cate o sclipire de inteligenta in ochi... warzone si cuka sau ce pseudonim au... nu sunt decat niste oameni care in afara de spam si fuziuni cu nobilii altora nu stiu ce sa faca. a ba da: cuka se ruga de mine acum vreo 4 luni sa-l primesc in noobs :D... i-am raspuns ca satele lui cu placere, dar el oriunde pe lumea asta va fi considerat o tinta propritara. e de inteles inversunarea lui. are omul idei putine, dar sunt totusi fixe...


Nea Martziane !

Cred ca la tine sus la mansarda nu functioneaza ceva :( ! warzone si cuka sau ce pseudonim au... nu sunt decat niste oameni care in afara de spam si fuziuni cu nobilii altora - Eu ti-am spus ca tu esti pe langa cu gramatica lb. romane , acuma observ ca esti pe langa cu orice !Spui de mine ca imi place sa fac fuziune cu nobilii ?Ai jucat cu mine ?Sti cu ce nume am activat si activez ?Ti-am mai zis , consulta un psihiatru sa-ti scoate puntele alea din cap (si asa ai prea multe , poate si un chirurg):eek:
 

DeletedUser

warzone. nu stiu sub ce nume activezi pentru ca dai dovada de lasitate ascunzandu-ti identitatea sub care joci in mod normal. ESTI LAS! pana cand nu vei avea curajul sa-ti declini identitatea sub care joci nu faci altceva decat sa demonstrezi ca ti-e frica de noobs, si din cauza asta nu te arati cine esti. ascunzandu-te sub acest al doilea nick nu dai dovada decat ca esti un las fara pereche, care se teme sa isi asume propriile opinii. iar prin posturile care le faci dovedesti ca ai un indice de inteligenta cu mult sub masura curajului tau inexistent.

de cuka spuneam ca face fuziune cu nobili. de tine spun ca in afara de spam nu stii sa faci altceva. adica gura este singurul organ care functioneaza la tine!

in ceea ce priveste "puntele" de care vorbesti nu cunosc acest cuvant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

OFF-Topic @ Aaaaa.Cred ca joc pe L3 in Die. :confused: ( cred )

Nea Martziane spuneai ca eu fac spam si Off-topic !Tu ce ai facut mai-nainte ?

Vezi cum vorbesti prostii , acuzi pe cineva , apoi faci prostia acuzatului !Raman la ideea mea ; Vorbesti numai prostii :(





Prin acest Thread ' Diablo sau MoD , aceasi marie cu o alta palarie ? '
ce vrei sa demonstrezi ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus