diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pe un pod era un politist care lovea un pilon cu piciorul. la un moment dat podul se darama. de ce? pentru ca cel mai destept intotdeauna cedeaza.

warzone. esti varza. mi-e rusine mie de prostiile care le debitezi. ataci o echipa despre care nu stii nimic, te ascunzi sub un nume de imprumut, si in loc sa-ti vezi de jocul tau afirmi ca statistici de genul ce urmeaza sunt intamplatoare. esti mult, mult prea slab din punc de vedere intelectual ca sa ma mai obosesc sa iti raspund.

Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: 16/01/2009 07:00:00la18/01/2009 10:28:51


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 13
Diferență: 54

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 697,344
Tabăra 2: 138,247
Diferență: 559,097

image.php
 

DeletedUser9103

Warzone sa nu zici ca te jignesc.....martzian ar putea sa-ti raspunda doar prin semnatura.

In legatura cu diablo sa dai 14 sate full pe un sat si sa nu-i duci nici macar un nivel la zid jos....jale, dar asta e.
 

DeletedUser

Prin acest Thread ' Diablo sau MoD , aceasi marie cu o alta palarie ? '
ce vrei sa demonstrezi ?

warzone. esti varza. mi-e rusine mie de prostiile care le debitezi. ataci o echipa despre care nu stii nimic, te ascunzi sub un nume de imprumut, si in loc sa-ti vezi de jocul tau afirmi ca statistici de genul ce urmeaza sunt intamplatoare. esti mult, mult prea slab din punc de vedere intelectual ca sa ma mai obosesc sa iti raspund.




Sincer Martziane esti praf !Deja ma plictisesti !Nici tu nu stii ce postezi si ce faci !Eu te intreb ce vrei sa demonstrezi prin Thread-ul 'Diablo sau Mod , aceasi marie cu o alta palarie ' ; Este o intrebare care poate sa-ti fie adresate de orice jucator ! ( Tu ai deschis Thread-ul )

As dorii sa-mi spui o prostie care o aberez .Aaaaa chestia cu ' Ce vrei sa demonstrezi prin acest Thread ' Diablo sau MoD , aceasi marie cu o alta palarie ' ; O intrebare On-Topic ! ( Nu aberatie )

Nu am afirmat niciodata ca statisticile sunt intamplatoare .(Diablo nu are ce face , sunt atacati din 3 parti tare )

Martzian @ esti mult, mult prea slab din punc de vedere intelectual ca sa ma mai obosesc sa iti raspund. - Colegu , ti-am pus o intrebare On-Topic - Nu tu ai deschis Thread-ul ?Sau ai uitat ?


In concluzie : Nu stii gramatica lb. romane ; Vorbesti fara tine ; Acuzi apoi faci prostia acuzatului ; Faci afirmatii care nu exista ( si omul mai mine ) !






P.S - Dupa 3-4 zile de discutii cu Marztian , am vazut ce om 'viteaz' este !Cred ca trageti si singuri o concluzie , desprea maretul , invingatorul , neegalabilul Martzian !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

MoD-ul a avut PNA cu Clocitorile, aceasta fiind singura relatie de diplomatie pe care am avut-o pe timpul existentei noastre. Ceea ce a facut MoD-ul pe l7 a fost o lupta fara un fundament, care nu a capat garantia sigurantei. Acest joc nu se numeste "tribul" sau "jucatorul", ci triburile. Mult mai mult am putea sa ne laudam noi, fostii membrii din CL, pentru faptul ca, fata de MoD, n-am fugit pe unde am apucat, nu ne-am imbolnavit si in afara de acel PNA neoficial cu ei, nu am avut niciun act diplomatic. De sigur, sa luam in considerare si numarul jucatorilor din CL.
Oare cand fostii membrii MoD vor inceta sa-si creeze un trecut imaginar pe extern si sa laude un trib care a rezista 2 luni fara nicio alianta?:confused:
 

DeletedUser7708

MoD-ul a avut PNA cu Clocitorile, aceasta fiind singura relatie de diplomatie pe care am avut-o pe timpul existentei noastre. Ceea ce a facut MoD-ul pe l7 a fost o lupta fara un fundament, care nu a capat garantia sigurantei. Acest joc nu se numeste "tribul" sau "jucatorul", ci triburile. Mult mai mult am putea sa ne laudam noi, fostii membrii din CL, pentru faptul ca, fata de MoD, n-am fugit pe unde am apucat, nu ne-am imbolnavit si in afara de acel PNA neoficial cu ei, nu am avut niciun act diplomatic. De sigur, sa luam in considerare si numarul jucatorilor din CL.
Oare cand fostii membrii MoD vor inceta sa-si creeze un trecut imaginar pe extern si sa laude un trib care a rezista 2 luni fara nicio alianta?:confused:

WTF?! De când şi până când PNA cu CL? Eu personal am vorbit cu fake şi a zis să am grijă de voi, apoi la 1-2 săptămâni chiar fake îşi vede de atacuri, parcă pe erwynn. Cât despre triburile, să-ţi reamintesc că jocul este tradus şi că la origini se numeşte tribal wars?

În general am o părere bună despre tine, dar acum nu ai postat chiar obiectiv
 

DeletedUser8715

Eu personal am vorbit cu fake şi a zis să am grijă de voi,

La ce te referi?
Daca vei binevoi sa-mi raspunzi la intrebare, te rog sa fii scurt, pentru ca nu-mi place sa vorbesc despre ce a fost.:)

Personal, sunt satul de discutiile fara sens si fara sfarsit despre MoD, in special dupa ce am ajuns sa am tangente pe harta cu ei. Poate aceasta situatie a aparut din cauza faptului ca alt subiect mai interesant si mai "dan diaconescian" nu exista:D. Nu am nimic cu nimeni din fostul MoD, insa e timpul sa realizati ca MoD s-a desfiintat de ceva timp. Poate ca, invatand din greseli, veti repeta figura pe alta lume.
Imi inchei ultimul post despre MoD, prin a spune ca voi, fostii membrii, ar trebui sa va respectati actualii si fostii dusmani, in speta noobs, nu sa-i denigrati prin tot felul de speculatii si presupuneri.



Si eu am o parere buna despre tine, insa trebuie sa-mi sustin punctul de vedere
 

DeletedUser7708

M-a contactat întrun moment în care voia să se lase şi doar atâta mi-a zis, să am grijă de voi, nu în sensul de a vă veni de hac. Mai mult n-aş ştii să-ţi zic că nu mai am arhiva şi nu-mi mai aduc aminte alte detalii.
 

DeletedUser

Eu te intreb ce vrei sa demonstrezi prin Thread-ul 'Diablo sau Mod , aceasi marie cu o alta palarie ' ; Este o intrebare care poate sa-ti fie adresate de orice jucator ! ( Tu ai deschis Thread-ul )

Logica banuiesc ca iti este straina, pentru ca altfel nu puneai aceasta intrebare.
Pentru demonstratii, era suficient un blog, sau un topic care ulterior se cerea inchis. Nu se doreste nici o demonstratie, ci o expunere de opinii.

Martzian @ esti mult, mult prea slab din punc de vedere intelectual ca sa ma mai obosesc sa iti raspund.

Iarasi logica ne joaca feste. Nu te obosesti sa raspunzi, insa citezi din el, si i te adresezi direct.
Sincer Martziane esti praf !Deja ma plictisesti !Nici tu nu stii ce postezi si ce faci !


In concluzie : Nu stii gramatica lb. romane ; Faci afirmatii care nu exista

Demonstratie de forta privind cunoasterea limbii romane? De ce nu iei tu frumusel un DEX sa te luminezi ce e cu afirmatiile astea? Afirmatie = spusele cuiva. O afirmatie poate fi nefondata, speculativa... Insa odata enuntata, ea exista.

Diablo sunt atacati din 3 parti? Si? Mai au cateva "parti" unde nu ii deranjeaza nimeni.
In momentul in care am incheiat aliantele, ne-am facut un plan de dezvoltare zonala. In acea perioada aveam granita comuna cu 1 singur aliat. De ce ar trebui sa avem o problema ca am si gandit o strategie de dezvoltare, si nu am facut-o haotic? De ce nu au facut-o si ceilalti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Voi veniti in rand cu acuzatii false , neavand dreptate va aplecati capul in jos si nu mai postati 2 zile !Imi dau seama ce trib este Noobs !Pana acuma 3-4oameni au intervenit din Noobs , si unul dupa unul nu a mai postat 2 zile !Sa fim seriosi !Acuma te-ai gasit si tu sa intervii !

Text original Warzone.
Eu te intreb ce vrei sa demonstrezi prin Thread-ul 'Diablo sau Mod , aceasi marie cu o alta palarie ' ; Este o intrebare care poate sa-ti fie adresate de orice jucator ! ( Tu ai deschis Thread-ul )

Text original klarpunct
Logica banuiesc ca iti este straina, pentru ca altfel nu puneai aceasta intrebare.
Pentru demonstratii, era suficient un blog, sau un topic care ulterior se cerea inchis. Nu se doreste nici o demonstratie, ci o expunere de opinii.

Tu copilu , esti mai ca Martzian !Intai sa postezi citeste tot Thread-ul !Vi cu '' Logica banuiesc iti este straina '' -Mai copile , eu am pus o intrebare legate de tema - ce vrea Martzian sa demonstreze prin acest titlu ' Diablo .... ' , asa ca nu te baga si tu in seama ca te bagi pe langa !


Text original Warzone.
esti mult, mult prea slab din punc de vedere intelectual ca sa ma mai obosesc sa iti raspund.

Iarasi logica ne joaca feste. Nu te obosesti sa raspunzi, insa citezi din el, si i te adresezi direct

Degeaba te crezi desptept tu cu Martzian ca nu este asa !Orice mare ' prost , lider , ce-o fi , cand nu mai are ce sa spuna si este incuiat incepe cu : '' Eu nu am ce discuta cu asa oameni , cu intelectualii astia ... '' , si asa face si el , trimitandu-si slugile sa intervina si ele !

Text original Warzone.
In concluzie : Nu stii gramatica lb. romane ; Faci afirmatii care nu exista

Demonstratie de forta privind cunoasterea limbii romane? De ce nu ei tu frumusel un DEX sa te luminezi ce e cu afirmatiile astea? Afirmatie = spusele cuiva. O afirmatie poate fi nefondata, speculativa... Insa odata enuntata, ea exista.


AFIRMÁŢI//E ~i f. 1) Declaraţie prin care se spune sau se susţine ceva. 2) la pl. Spusele cuiva (care exprimă un adevăr). [G.-D. afirmaţiei; Sil. -ţi-e] /<fr. affirmation, lat. affirmatio,~onis

Warzone @ Faci declaratii care nu exista - Nu-ti suna romaneste ?

Tu postezi sa te aflii in treaba , sau sa ii faci pe plac lui Martzian ?

Iti recomand :

www.dexonline.ro - Vorbim dupaia !

Bafta la lecturat :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9103

Warzone vad ca ne critici pe toti din noobs....posibil sa fi fan noobs de ne cunosti asa de bine, vad ca ne si urmaresti evolutia. Pentru tine sezonul de dat autografe s-a incheiat.
Daca vrei sa-ti faci reclama canta la alta usa.
CE performate ca mare jucator sau lider de trib ai tu...0...
Sa-l ajungi pe martian mai ai de invatat "tata".
In momentaul de fata cea mai buna optiune pentru tine ar fi----->stergere de cont.
 

DeletedUser9103

Nici cu tine nu ne e ruşine vasy :D
Mai dfa1, cel putin eu nu m-am apucat sa critic pe toti cei din mod, m-am legat doar de cei care mau acuzat, au reusit sa stea atata pe locul 1 bv lor fara alinte fara pna, felicitarile mele, dar au cazut si ei, jocul merge inainte si acuma apare un x care nu are nici o treaba cu acest joc si se apuca el sa critice tribul noobs si pe martian....sfatul meu pt el ar fi sa se apuce de sims sau solitaire> Acolo nu trebuie sa faca aliante si nu trebuie sa se mai streseze "daca noobs ar fi prins la mijocul ce ar face" ar putea sa doarma linistit si sa nu mai fie tot cu gandul la noi ca, crestem sau scadem in clasament....:cool:
 

DeletedUser

warzone...parerea mea e ca esti putin frustrat. te-a batut mamica ta cand erai mic? simti ca te urmareste cineva? esti obsedat de ideea ca cineva iti vrea raul? iti place sa lovesti animale?
trecand peste tonul ironic de mai sus, te intreb: ce vrei tu de fapt? ti-e neclar tittlul acestei teme? titlul a venit de la sine in momentul in care vitejii din mod(cei care au mai ramas in momentul in care noobs le-a declarat razboi) au intrat in diablo. nu e o intrebare, nu e o tema de dezbatut...ci doar o constatare facuta pur si simplu. oricum cu timpul fiecare din membrii diablo ce vor fi atacati se vor lasa de joc. putini adversari pe care i-am avut si au pierdut un numar insemnat de sate a continuat acest joc. week-endul asta a fost atacat 78 dec...intrebare de baraj: mai e el pe cont sau e altul?
ca o exceptie...tot respectul pentru adripet. ati avut un jucator bun si nu ati stiut sa-l aparati. el saracu a facut minuni acolo...si inca mai face cred.
in general vad ca arunci cu noroi in tot ce insemna noobs si mai ales in martzian. care-i faza? ai cerut invitatie si nu ti-a dat? ai fost trimis la margine de vreun noob? ce e cu aversiunea asta? spui ca noobs nu e un trib bun?sa fii sanatos...eu cunosc 75 de oameni care te pot contrazice in orice moment (75 de noobi). daca restul au alta opinie...sa ne trimita la margine... nu avem ca obiectiv sa ne facem admirati de toti cei 240k de jucatori care sunt inscrisi pe "triburile". noi spunem ca suntem uniti si gandim acest joc. nu avem pretentia ca suntem cei mai buni...ii lasam pe altii sa se creada asa.
 

DeletedUser

martiane ala daca era fake asta ce e?? A dat 2 sate de curatare dupa care asta

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-15.3% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: Sfinxul
Sat: 051. Angmar (409|490) K44

Număr: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 2
Pierderi: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 2

Apărător: cosackss
Sat: OMRON24 (408|487) K44

Număr: 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0

dupa care inca 2 atacuri cu cate un nobil!


Asta tot fake ai?? nu??
 

DeletedUser

O fi tastat 2 in loc de 1.. Doamne..

Nu ma faceti sa postez si eu atacurile de la ilustrul fost jucator de top3 [ in persoana lui 78dec].. el pierdea sate intr-o veselie.. si inloc sa incerce recuperarea lor.. el ma ataca pe sate deja blindate cu full-uri.. si jumatati de sate... pe altii i-a atacat cu sat(e) mixt(e)...

Deja o dati in mangles aiurea..
Se mai bate lumea cu pumnul in piept.. dar nu mereu..
 

DeletedUser

little bad...o sa afli raspunsul la intrebarea ta in timp...si atunci poate ca o sa razi de postarea asta a ta asa cum radem noi acum.
 

DeletedUser

cred ca toata aceasta discutie nu este decat ilustrarea unui proverb: un nebun arunca o piatra in apa si zece intelepti nu o pot scoate. stiu ca unul din cei care ne contesta a preluat un cont din diablo. mariusica 73 e numele contului preluat, iar la profil se scrie cine joaca pe doua conturi. am semnalat acest lucru adminilor pentru ca nu suport oamenii care joaca cu doua conturi, iar mariusica 73 este acum un jucator incuiat. totusi, pana sa fie incuiat si-a denumit satele de barbari cucerite la marginea noobs cu numele "pe mama voastra". pentru cultura lui, eu sunt orfan de mama de la 9 ani. daca el vrea sa fie cu mama, ii urez bucuros sa se duca langa ea, dar in chinuri, ca sa-si aminteasca si pe lumea cealalta de trecerea in nefiinta! oameni care sunt atat de cretini si dobitoci incat din impotenta intelectuala si schizofrenie paranoida, in loc sa aduca argumente se apuca sa puna nume de sate jignitoare la adresa celor impotriva carora joaca nu merita nici o flegma uscata pe post de profiterol. eu nu mi-am permis sa-mi numesc adversarii dusmani, ci doar adversari. cum isi permite un astfel de trisor cretin sa faca aluzii la parintii mei?

in ceea ce priveste iesirea exploziva care o am impotriva acelora care ma jignesc daca e sa-mi iau bann pe extern din aceasta cauza, anuntati-ma doar si imi iau singur perioada de vacanta impusa... dar acum cand cei care ma cunosc stiu de ce sunt atat de sensibil cand vine vorba de aluzii la parintii mei, nu pot reactiona altfel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Voi frustrarea din viata reala v-o revarsati pe extern?
Parca sunteti fratii mai mici ai lui tayfun. martzian are un nume si un respect dobandit pe triburi, insa nu prin vorbe. Mai bine ati lasa-o balta cu aceste bagari in seama aiurea.

Chiar credeti ca au vreun rost aceste atacuri aberante si infantile la persoana? Mai bine v-ati uita in curtea voastra, statisticile de pe twstats nedandu-va niciun drept sa aveti atitudinea noastra.

Dupa vocabular, nu aveti mai mult de 15 ani, sau, ma repet, sunteti fratii lui tayfun. Daca intr-adevar considerati ca stiti sa jucati triburi, dovediti-o pe harta, nu aruncand cu noroi in meritele altora.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus