Discutii CM speed

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Conditiile, planificarea rundelor si setarile nu le hotarasc eu, s-au ales asa probabil sa impace toate serverele...va dati seama ca sunt si -1, +1 la orele de start ( depinde de zona de timp ), la orele pe care le-am spus mai puneti 1 in plus pentru ora noastra, deci 19-23 ar veni. Cat despre alcatuirea echipei, nu vad de ce nu as pune in team pe unul care ramane "de caruta" pe runda de selectie ca "se pun 3-4 noobi pe el", nu am zis niciodata ca echipa va fi facuta in functie de clasamentul selectiei, deja cred ca va cunosc pe majoritatea si stiu ce va poate pielea ( asta daca participati cu nickurile pe care le stiu si eu )...desi nu trebuie sa va invat eu cum sa iesiti bine din runda de selectii, nu ? :) Din cei 100-120 de jucatori care participa la fiecare runda cred ca se pot alege fara probleme 30 macar, restul sa vina din jucatorii de lumi normale, fosti speederi samd.

Finule, nu voi fi eu capitan de echipa, eu doar trebuie sa am grija sa se formeze echipa, sa transmit lista organizatorilor dupa runda de selectie si cam atat, de jucat nu joc ( ca nu am voie si cred a si as incurca mai mult ).
Daca irc, radu, finu, theory, kala...si altii care nu imi vin acum in minte s-ar baga serios...cred ca am avea mari sanse sa si castigam campionatul :D

Ah, si inca o chestie sa bagati la cap...daca eu mai inchid ochii cand mai bagati un autofarm, acolo nu va merge...zburati din prima.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Daca lucram in echipa deff etc castigam:X
aia cu autofarmu o stii cand eram in top pe clasica:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Asa, noutati... avem 2 zile cand putem face antrenamente direct pe serverele TWM
Am reusit sa "fac rost" de 2 zile unde sa fim doar noi ( un fel de prequel pentru selectie )...22 si 24 ianuarie, la aceleasi ore ca si runda de selectie ( 19-23 ).
 

DeletedUser25829

Asa, noutati... avem 2 zile cand putem face antrenamente direct pe serverele TWM
Am reusit sa "fac rost" de 2 zile unde sa fim doar noi ( un fel de prequel pentru selectie )...22 si 24 ianuarie, la aceleasi ore ca si runda de selectie ( 19-23 ).

Perfect :D , e bne ca e si pe 22 adica duminica ca marti sunt la scoala :))
 

DeletedUser

eu marti deabia vin din cantonament >:)

-1 pt voi m-a furat alt server
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cand o sa jucam in campionat(cei calificari)da serverul pp sau trebuie sa ne luam noi?
 
Sus