Discutii CM speed

DeletedUser25829

Mastere credema ca sunt multi care tin cont o sa vezi. Din partea mea sa ma atace toti din prima secunda( ca ma doare in cot, sa zic asa)

Macar acolo daca au tupeu sa joace singuri, pana se va face echipa Romaniei cand se va juca in echipa(dar si cand se face echipa o sa vezi ca o sa comenteze ca eu cu ala nu joc si tot asa)

Dar na din partea mea sa se gaseasca cei 50 de jucatori buni care vor reprezenta Romania.

Exact asta e ideea gamere , nu sa vina Lord XD cu 20 de sclavii in conferinta dupa el care sa ii faca deff nU?
 

DeletedUser

Nu prea avem noi in momentu de fata echipa :) .
Cei vechi s-au lasat...
 

DeletedUser

m-as baga si eu dar daca se face selectia dupa o anumita runda ... nu prea cred ca o sa reusesc sa prind :)) oricum va urez de pe acuma bafta :)
 

DeletedUser18106

romania are echipa foarte buna!!! asta daca am reusii sa aducem la preselectie adevaratii veterani.. aia care stateau noaptea pana la 5 sa dea atacuri.. aia care nu dormeau de griji pentru granita... aia care stiu cu adevarat sa joace in echipa...nu orice noob ce a jucat 20 de speeduri cu 20 de "prieteni" in spate sa ii faca deff si sa ii curete la nevoie dusmanii.. avem nevoie de adevaratii jucatori.. adevaratele "valori" ale triburile.ro.. daca aducem macar 20 de veterani..intr-o combinatie cu noua generatie.. pentru ca am vazut si acolo jucatori foarte buni si devodati.. adevarati teem-playeri..top5 e garantat..desi nu vad cum am putea rezista impotriva .de .. .net e putin mai slabut la nivelul asta..cu putin noroc.. top3 e al nostru... desi nu stiu cum joaca alte tari gen suedia norvegia sau cine stie.. franta ungaria..
 

DeletedUser18106

si ar trebuii sa facem un lucru inteligent.. ar trebuii sa ne infiltram cate un "spion" in rundele de calificare pentru cateva tari.. sa vedem cu ce ne confruntam..
 

DeletedUser26839

ungaria nu cred sa ridice probleme, si nici .de..asta daca se omogenizeaza echipa noastra si uita de autofarm sau alte siretlicuri ilegale.
 

DeletedUser18106

da normal.. daca reusim sa facem o echipa buna.. si cu putin antrenament.. nu vom avea mari probleme pt top3..
 

DeletedUser18106

intr-adevar.. dar niciodata nu stii cum sare surpriza.. eu zica ca merita sa infiltram spioni pe mai multe tari..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
intr-adevar.. dar niciodata nu stii cum sare surpriza.. eu zica ca merita sa infiltram spioni pe mai multe tari..

Ca sa infiltrezi spioni trebuie ca acei spioni sa cunoasca bine limba respectiva ( scris mai ales ).
Dar totusi inainte sa va ganditi la asa ceva, ar fi bine sa incercati sa fiti o echipa.
 

DeletedUser

romania are echipa foarte buna!!! asta daca am reusii sa aducem la preselectie adevaratii veterani.. aia care stateau noaptea pana la 5 sa dea atacuri.. aia care nu dormeau de griji pentru granita... aia care stiu cu adevarat sa joace in echipa...nu orice noob ce a jucat 20 de speeduri cu 20 de "prieteni" in spate sa ii faca deff si sa ii curete la nevoie dusmanii.. avem nevoie de adevaratii jucatori.. adevaratele "valori" ale triburile.ro.. daca aducem macar 20 de veterani..intr-o combinatie cu noua generatie.. pentru ca am vazut si acolo jucatori foarte buni si devodati.. adevarati teem-playeri..top5 e garantat..desi nu vad cum am putea rezista impotriva .de .. .net e putin mai slabut la nivelul asta..cu putin noroc.. top3 e al nostru... desi nu stiu cum joaca alte tari gen suedia norvegia sau cine stie.. franta ungaria..



aici e vorba de speed nu lume normala cred ca ai gresit rubrica
 

DeletedUser18106

nu nu nu.. am jucat pe servare private cu multi din top in lumi normale.. chiar si pe speed-ul de pe .ro.. si sunt jucatori foarte buni.. atat timp cat putem face o echipa omogena.. umpluta de spirit de echipa.. avem mari sanse..
 

DeletedUser

nu nu nu.. am jucat pe servare private cu multi din top in lumi normale.. chiar si pe speed-ul de pe .ro.. si sunt jucatori foarte buni.. atat timp cat putem face o echipa omogena.. umpluta de spirit de echipa.. avem mari sanse..

nu intelegi ce vreau sa spun...daca imi aduci unu de pe lume normala si bate un speeder care chiar stie jocu...iti zic zeule:)
 

DeletedUser18106

credema.. un jucator foarte bun pe normal.. daca a jucat 3-4 runde pe speed.. e bun si pe speed.. am jucat cateva runde cu el daca imi amintesc bine.. fara vreo legatura cu el..
 
Sus