Discutii CM speed

DeletedUser25829

Conditiile, planificarea rundelor si setarile nu le hotarasc eu, s-au ales asa probabil sa impace toate serverele...va dati seama ca sunt si -1, +1 la orele de start ( depinde de zona de timp ), la orele pe care le-am spus mai puneti 1 in plus pentru ora noastra, deci 19-23 ar veni. Cat despre alcatuirea echipei, nu vad de ce nu as pune in team pe unul care ramane "de caruta" pe runda de selectie ca "se pun 3-4 noobi pe el", nu am zis niciodata ca echipa va fi facuta in functie de clasamentul selectiei, deja cred ca va cunosc pe majoritatea si stiu ce va poate pielea ( asta daca participati cu nickurile pe care le stiu si eu )...desi nu trebuie sa va invat eu cum sa iesiti bine din runda de selectii, nu ? :) Din cei 100-120 de jucatori care participa la fiecare runda cred ca se pot alege fara probleme 30 macar, restul sa vina din jucatorii de lumi normale, fosti speederi samd.

Finule, nu voi fi eu capitan de echipa, eu doar trebuie sa am grija sa se formeze echipa, sa transmit lista organizatorilor dupa runda de selectie si cam atat, de jucat nu joc ( ca nu am voie si cred a si as incurca mai mult ).
Daca irc, radu, finu, theory, kala...si altii care nu imi vin acum in minte s-ar baga serios...cred ca am avea mari sanse sa si castigam campionatul :D

Ah, si inca o chestie sa bagati la cap...daca eu mai inchid ochii cand mai bagati un autofarm, acolo nu va merge...zburati din prima.

Pai noi avem cred ca ce-i mai buni jucatori de speed exceptand cativa de pe .de si .net
 

DeletedUser

Nu o sa fie ca am jucat eu acolo e exact lafel tariful de pp :D

si-au batut joc de tn:|


As we draw closer to the arrival of the Speed Championships 2012 (formerly known as World Masters) We now have rounds available for everyone to practice.

The Practice Rounds are open to all.

All Practice rounds will be free to play and provide free premium. Some will be solo rounds and some will be tribes v tribes.



Aliyah
<3



vezi...am dreptate
 
Ultima editare de un moderator:

X Gamer

member
Scor reacție
0
Eu zic ca preselectia va fii degeaba o sa vedeti, ca o sa stea garantez 10-15 noobi intr-o conf si cand unu zice dai pe ala iti dai seama ca cel ce ii atacat nu face mare lucru la 15 insi, daca ar juca fiecare pentru el atunci ar fii ceva, dar uni nu se ataca ca sa nu se supere Y si celalat nu ataca ca sa nu se supere Z.
 

DeletedUser28514

Si ce gamere 10-15 jucatori buni intr-o conferinta nu se pot aduna si sa "rupa" noobi? In cel mai rau caz reusesc sa scoata un jucator ca sunt multi si ataca toti pe unu dar in timpu asta ei sunt scosi toti.
 

DeletedUser

Si ce gamere 10-15 jucatori buni intr-o conferinta nu se pot aduna si sa "rupa" noobi? In cel mai rau caz reusesc sa scoata un jucator ca sunt multi si ataca toti pe unu dar in timpu asta ei sunt scosi toti.

nu se reuseste asa ** mihai.pt ca sunt foarte multi frustrati pe serverul romanesc...care au un orgoliu de toata ciocolata...deasta am si ales sa joc pentru .net si nu pentru .ro
 

DeletedUser28514

Asta e problema ca toti ne vedem "eu pot sa joc in team dar nu pot ailalti". Eu zic sa ne dam o sansa si sa vedem ce iese ca din vorbe....ehe clar nu ajungem nicaieri. Toti isi pun problema ca se aduna noobi intr-un trib si ne rup, dar sa ziceti si voi ca se aduna toti jucatorii buni intr-un trib si rup tot nu ziceti si voi. Ganditi mai pozitiv jucatorii romani sun jucatori buni si nu ca ne laudam noi dar ne lauda pe alte servere (indirect prin injuraturi ca le rupem capetele).
 

DeletedUser25829

Eu zic ca preselectia va fii degeaba o sa vedeti, ca o sa stea garantez 10-15 noobi intr-o conf si cand unu zice dai pe ala iti dai seama ca cel ce ii atacat nu face mare lucru la 15 insi, daca ar juca fiecare pentru el atunci ar fii ceva, dar uni nu se ataca ca sa nu se supere Y si celalat nu ataca ca sa nu se supere Z.

Cine crezi ca mai tine cont de prietenie acolo ?
 

X Gamer

member
Scor reacție
0
Mastere credema ca sunt multi care tin cont o sa vezi. Din partea mea sa ma atace toti din prima secunda( ca ma doare in cot, sa zic asa)

Macar acolo daca au tupeu sa joace singuri, pana se va face echipa Romaniei cand se va juca in echipa(dar si cand se face echipa o sa vezi ca o sa comenteze ca eu cu ala nu joc si tot asa)

Dar na din partea mea sa se gaseasca cei 50 de jucatori buni care vor reprezenta Romania.
 

DeletedUser36071

o sa se tina cont de prietenie , crede-ma ... si logic ca o sa inceapa si ei cu fentele ... ii vezi dupaia : " vezi fraiere , ma scoteai in fiecare speed pe.ro ... acuma numai joci la cm ... daca ai fost prost ma **** pai **** sa **** si ***** *** in **** "

abia astept sa o vad si pe asta :)
 

DeletedUser33163

si degeaba , rakanishu o sa tina cont si de parerea pe care o are el despre anumiti jucatori nu numai de clasament
 
Sus