Discutii: Concurs "Graficienii Forumului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu zic ca premiile sunt cam mici ... la valoare lui putea sa dea mai mult ... sau nu :D
Pariez ca nu or sa fie suficienti participanti sa ocupe locurile pe podium
Daca baga la premii un laptop, o tableta, un telefon, un aparat foto si un mp3 player pariez ca jumate din populatia Romaniei participa :))
Dar ce vrei sa faci daca rakanishu e zgarcit :p

Dar lasa ca imi fac eu timp pana la sfarsitul anului si organizez un concurs REAL cu premii REALE
Cine doreste poate sa imi trimita idei legate de un concurs.
Din propunerile mele enumerez:
- cel mai bun ghid (ce trateaza in detaliu un anumit aspect: atacuri cu nobili, split, dezvoltare cladiri, recrutare trupe etc)
- cel mai bun script (creatie proprie)
- cea mai amuzanta faza

P.S. Va rog sa nu dati buzna cu mesaje ca o sa imi umpleti casuta de mail :D

L.E. Retractez afirmatia: or sa fie destui participanti dar va fi vai de semnatura lui :)) ... eu votez pe cea cu masinuta :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumesc yoandyo, am un vot, sper sa apara si alte suflete sensibile care sa inteleaga romantismul din spatele fatadei dure a unui admin

observ ca baietii se gandesc la casa si masina, dar nu uitati, fara dragoste nimic nu e:eek:
 

DeletedUser

blondo, ai vazut ce semnaturi au aia? d-alea nesimtite de 120 de pixeli inaltime, si pe noi jack ne pune sa facem d-alea pana in 100 de pixeli.
O sa ii fac una lu raka' de 200 de pixeli, ca el e sefu', doar n-o sa se duca jack la sefu' si sa-i zica "aloo, sefu', mai taie din ele, da-le-n... ".. :D

Chiar presupunand ca as castiga eu concursul (ceea ce nu se stie, sunt si altii care fac semnaturi, nu-s singurul) - eu consider ca ar trebui ca si celor de pe locul 2 si 3 sa li se ofere posibilitatea unui titlu pe forum, diferenta poate sa fie doar facuta intre jucatori prin numarul de PP primite.
Pentru ca si blonda a pierdut timp facand semnaturi, mai e si N.Paul care face.. si mai sunt si altii care ar merita un titlu pe forum.

de-abia acum am citit asta, ieri am intrat doar in graba, asa ca un scurt cmment:
- e adevarat ca 20 pxl ar inseamna enorm cateodata, pe de alta parte ei nu permit .gif sau alte animatii; personal sunt adepta semnaturilor gen cea care o port, pe orice forum conteaza continutul postarilor pana la urma, dar imi place sa desenez
- referitor la faptul ca am desenat semnaturi, o micuta corectie: acela a fost timp castigat nu pierdut (nici macar nu le-am desenat pentru a fi purtate), pentru ca asa cum am zis asta ar fi fost profesia care mi-ar fi placut dar na... ce sa zic, acum lucrez pe santier si mai arunc un ochi pe net intre doua betoniere, asa ca nu poate fi ** de titluri sau altceva, de o luna am promis cuiva o semnatura si nu cred ca o voi face pana la toamna :(
N.Paul mi-a placut si mie foarte mult, extrem de curate si frumoase semnaturile facute, de cavalleras nu comentez ca imi pun forumul in cap :D
- "Chiar presupunand ca as castiga eu concursul" - va fi pe voturi la vedere, daca se va continua obiceiul impamantenit, va castiga cine aduce mai multi votanti, nu cine are lucrarea ma frumoasa :)
 

DeletedUser

eu particip, am inceput documentarea
ziarul.jpg
 

DeletedUser

posteaza aici si trimite si la jackass20 sau rakanishu prin mesaj privat pana maine cel tarziu
 

DeletedUser

pai au amanat cu 2 zile, uite aici
dar posteaza si semnatura, cum am postat si altii s-o vedem pana atunci :D
 

DeletedUser11848

Ramane secreta, lucrarile ar trebui sa ramana anonime..Mersi esti o dulce ! :))
 

DeletedUser39696

al -2 lea e al lui cavalleras .... ca e pus pe power-design :) e cel mai tare 2 ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus