Discutii: Concurs "Graficienii Forumului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu am o nelamurire la semnatura a 2-a :D... mi se pare mie sau la picioarele lui "rakanishu" e o tanti care-i face "masaj" ... ???...
 

DeletedUser11848

depaseste inaltimea maxima de 60pix


Aha,data viitoare da-ti demisia.. M-am si mirat,dar in fine :)
 

DeletedUser11848

2iul merita toate punctele premium de la 1 pana la mentiune, cu toate ca eu am facut o prostie.
 

DeletedUser4610

Mie imi place 3, dar 4 a promis ca-mi da 600 de puncte premium daca o sa castige.
 

DeletedUser

1-o ador,as vorbi pana maine despre ea :))
2-spectaculara
@clarisima, cred ca domnisoara da probe pentru post de moderatoare :D
3-perfecta
4-nu prea inteleg, ar trebui un bec pe undeva ceva
5-se misca, deci e vioaie :)) imi place ca e mai ingusta

frumoase, ce mai, felicitari!
 

DeletedUser

aha, deci asta era conditia secreta pentru a deveni moderator :D...

ps: toate sunt frumoase, da' am sa o votez pe prima...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11848

Tu nu crezi ca si-au pus prietenii sa le voteze creatiile?


Orice concurs de acest gen, merge pe blat. Bafta
 

DeletedUser

Eu nu mi-am pus prietenii sa ma voteze :)
Nici eu nu m-am votat.. daramite sa pun pe altii..
 

DeletedUser

Tu esti unul din stalpii principali aici, ai ajutat toata lumea. Semnatura ta e complexa si in acelasi timp spectaculoasa, eu unul te-as vota pe tine. Sincer, cred ca merit locul 2 in opinia mea, dar nu voi prinde asta pentru ca: deja unii au inceput sa-si puna prietenii sa voteze;majoritatea ar vota cu lucrarea ta, pentru ca arata foarte bine
 

DeletedUser

Si daca n-ar fi fost concurs, cred ca la fel ii faceam semnatura lui raka, daca in loc de concurs punea pur si simplu o cerere pe forum, la semnaturi, sau imi scria mesaj.

Faza tare e ca multi nu stiu, dar raka putea sa-si faca singur semnatura fara probleme, si putea sa iasa mai frumoasa decat oricare din cele expuse in concurs. Stie si el foarte bine cum e cu photoshopul, cu luminile, cu efectele.. :)
 

DeletedUser

Chiar nu stiam, poate doar a vrut sa vada "graficienii forumului"....oricum, tu castigi. Felicitari in avans :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
In mare ii stiam pe graficieni, dar am sperat sa apara si altii, poate data viitoare la un concurs de genul acesta sa fie mai multi artisti prezenti, sau poate sunt si nu au stiut sau nu au avut timp/chef sa participe.
 

DeletedUser11848

Rakanishule, ai zis ca inaltimea maxima sa fie de 60pix si restu o au si de 100.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ok, greseala mea ca ti-am spus in PM ca maxim e 60, dar o poti schimba daca doresti ( acceasi semnatura dar cu maxim 100px inaltime ). Maine voi reglementa oficial si acest aspect legat de dimensiunile maxime ale semnaturilor si avatarelor ( L si H ).

@l3g0la - prima semnatura trimisa de tine avea 200px inaltime, o reducere la 100 chiar si nu s-ar mai fi inteles nimic. Semnatura cu care esti acum in concurs se poate modifica la 100px inaltime ( o voi modifica eu ).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus