Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acum esti avocatu lu seby ????asa am considerat eu sa ca trebuie sa fac atunci ...sa il dau afara ...de ce ??de aia ...de ce ?ca sunt nesimtit..de ce ?ca mi se rupe...de ce ?ca fac ce vreu...alte probleme interne ale fame te freaca la ridici /???ca deja ma enervezi .care e problema ta ...

de ce te ataci tot timpul cand nu iti convine adevarul?
 

DeletedUser

de ce te ataci tot timpul cand nu iti convine adevarul?

care adevar???l am dat afara pentru inactivitate ...pur si simplu ..pentru faptu ca nu citea mesajele ..si alte din astea ...priten imi e si el si restu de colegi ...de ce sa aiba el un statut privilegiat fata de restu ????adica altu ca e pe galben sau nu participa la atacuri sau la aparare e bagat la inobilat si seby ca e prieten cu mine e scutit de toate astea ???
 

DeletedUser32035

guatemaleza nu inteleg ce te doare pe cine da masterd1 afara :| ii tribu lor , regulile lor , plus ca oamenii de acolo poate vor sa joace triburi adica sa nu fie un trib de inactivi si de aia se dau la o parte jucatorii in plus , de aia exista tel , skype , mess , etc cum spuneai u sa tina legatura asta si daca nu mai joaca prieteni sa ramana in afara jocului nu innauntru lui ca acolo ii o lume virtuala in real life conteaza ce si cum aici nu :)
 

DeletedUser

si eu care credeam ca o sa fie interviu cu dan diaconescu in sediu PNA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aici puteti discuta pe baza interviurilor postate de mine si Jackass20.
Spam-ul este interzis!

Va urez succes!

si tema: "Discutii Interviuri" nu iti spune nimic? pacat, credeam ca esti mai destept.. se pare ca m-ai dezamagit........ din nou :rolleyes:
 

DeletedUser

nu fac diferenta intre Spam si "discutiile despre ceva anume" care nu au nici o legatura cu interviurile postate de plesuv si Jackass
 

DeletedUser13059

pai atunci incearca sa nu mai intri pe aici daca nu iti place ca nu te obliga nimeni sa iti placa sau nu , instaleazati cortu in alta parte unde iti place mai mult
 

DeletedUser

crezi ca citesc forumul pentru ca ai postat tu?
a fost o remarca pe care un om inteligent ar fi citit-o si ar fi incetat sa posteze aici atata timp cat nu vorbeste despre interviurile postate de moderatori. Dar n-ai cu cine. si se pare ca de fiecare data cand cineva apare aici trebuie sa fie intampinat de tine atat de placut incat sa ii displaca sa mai viziteze forumul extern.
 

DeletedUser13059

seara ? :| la tine in africa poate la mine inca ii ziua , dar dc te-ai suparat acuma ?
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iti este frica sa nu iei avertisment din nou? nici macar nu ai avut curajul sa lasi "frumoasa" ta postare pana apare vreun moderator. si daca te simti ignorat, sa stii ca esti ;)

p.s misto avatar ai
 

DeletedUser13059

stiu ca ii mishto :) ii cu una putin modelata de vant da ii ok arata bine daca te uiti la ea pe intuneric si uite am primit avertisment esti happy ? :D
 

DeletedUser5809

Vorbiti frumos, dupa cum vedeti, va las sa faceti spam un pic, dar sa vorbiti frumos:D

Ps: chiar daca sterge cineva un post, tot il vad, tot ce trebuie sa fac este sa apas un buton, dar avand in vedere ca l-a sters, nu l-am sanctionat:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus