Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser



subscriu in mare parte la ce spui. dar iti garantez ca nu rezolvi decat obtinerea unei vacante. demersuri impotriva adminilor corupti au mai fost facute... si?!?! ghinion... o duc bine in continuare multi din cei ce mai "gresesc".
cu intratu la 2 zile in semn de protest... pai daca stie dusmanu meu ca 2 zile nu sunt la clape, crezi ca nu imi face o vizita cu ceva nobilasi indiferent de demersurile altora? si... pot eu sa nu intru pe cont stiind asta?
de vorbit pe tema asta putem sa o facem si pana la toamna... ca nici dracu nu va face ceva in sensu remedierii. in primul rand, nu au facut decat sa anunte scumpirea, nu au cerut sfaturi. si, raspunsul lor (prea bine cunoscut deja) "Astea sunt regulile impuse de INNO, nu noi le-am vrut ca si noi platim si facem si dregem ca si voi idiotii (scuze, muritorii) de rand"
 

DeletedUser7039

Acuma sa apara adminii cu explicatii daca au tupeu .. Sa zica ceva, dar sa nu inchida topicul :))
 

DeletedUser

Eu vad situatia foarte simplu: va convine , nu va convine ca s-a scumpit contul premium aveti 2 posibilitati, ori cumparati ori nu. Foarte simplu, nu stiu ce atat tam-tam.
 

DeletedUser7039

Eu vad situatia foarte simplu: va convine , nu va convine ca s-a scumpit contul premium aveti 2 posibilitati, ori cumparati ori nu. Foarte simplu, nu stiu ce atat tam-tam.

Daca nu facem acum nimic peste o luna o sa cumparam premium pe o luna cu 100 de euro :)
 

DeletedUser

Eu zic sa dam toti stergere cont pe lumea 19 ca e ultima in semn de protest! Ca na pentru alti e greu sa se lase unde razboiul e in toi si sunt multe puncte! Eu sunt jucator care am cumparat foarte mult premium si asta e chiar prea de tot!
 

DeletedUser

rhadookoo oricum se va face cum vor ei. Cel mai bine este sa ii ignori si sa nu le dai bani. Sau in cazul unora, sa te faci admin sau moderator si sa primesti gratis cont premium :)
 

DeletedUser7039

rhadookoo oricum se va face cum vor ei. Cel mai bine este sa ii ignori si sa nu le dai bani. Sau in cazul unora, sa te faci admin sau moderator si sa primesti gratis cont premium :)

Nu poti man sa joci daca nu le dai banii astia .. triburile nu se poate juca fara cont premium .. ori le dai banii ori te lasi de joc .. ceea ce nu inteleg eu: de ce pana mea au scumpit? serverele merg infect , nu avem nimic in plus - ar fi trebuit ieftinit ..
Vai de cunostiintele lor despre marketing & shits..
 

DeletedUser

Aici nu rezolvam nimic! Adminii nu is vinovati de scumpirea punctelor premium! Ar trebui sa dam mesaje direct celor de la INNO, sau sa ne punem mai multi jucatori de pe mai multe servere si sa protestam!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
rhadookoo, ce pot sa spun este ca aceasta decizie era luata mai demult si nu are legatura cu serverul romanesc sau buna lui functionare. Rog sa continuati dezbaterea in limitele bunului simt totusi, nu este normal sa se arunce cu jigniri si acuzatii gratuite. Inca o data, daca nu s-a inteles : decizia nu are legatura cu echipa TW din Romania.
 

DeletedUser9869

ramane varianta sa renunt (odata cu mine vor face la fel inca vreo 2-3) ......am jucat 3 ani .....dar ce fac baietii astea e batjocura curata , poate in timp adminul va fi neutru si isi va face treaba ca atare fara favoritisme
 

DeletedUser

Dc sa dam noi mesaje celor de la INNO? Adminii ce pazesc?
e simplu...nu mai cumparam CP, facem pace generala pe mai multe servere si intram sa ne ferim de potentialele atacuri...(desi n-ar trebui sa mai existe atacuri)
Facem noi taraboi, incat sa dea adminii msje celor de la INNO, desi nu imi vine sa cred ca adminii sunt caii, care trag la caruta pt ca sunt biciuiti...uneori mai alearga si din proprie initiativa
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
ii doare fix in pix pe cei de la INNO! Sa zicem, ca vor pierde cam 20-30 % din jucatori pe serverul .ro, dar sunt atatia care platesc Cp ca isi permit, din tari ca Germania, UK, Franta etc ... unde oamenii chiar au de unde da.
Sunt curios cum trateaza vecinii bulgari scumpirea.
 

DeletedUser7039

rhadookoo, ce pot sa spun este ca aceasta decizie era luata mai demult si nu are legatura cu serverul romanesc sau buna lui functionare. Rog sa continuati dezbaterea in limitele bunului simt totusi, nu este normal sa se arunce cu jigniri si acuzatii gratuite. Inca o data, daca nu s-a inteles : decizia nu are legatura cu echipa TW din Romania.

Stiu man ca nu are legaura in special cu noi..
Dar tu ne poti ajuta..
Cum?
Lasand topicul deschis sa ii mai injuram 500 de pagini, dupa care sa le trimiti linkul si sa le arati ca noi romanii suntem cei mai ai dracului dintre toti si ca nu vrem sa le bagam bani in buzunar pentru nimic..
 

DeletedUser

ii doare fix in pix pe cei de la INNO! Sa zicem, ca vor pierde cam 20-30 % din jucatori pe serverul .ro, dar sunt atatia care platesc Cp ca isi permit, din tari ca Germania, UK, Franta etc ... unde oamenii chiar au de unde da.
Sunt curios cum trateaza vecinii bulgari scumpirea.

Crede-ma, ca daca si-au permis sa deschida 20 de lumi pe .ro, inseamna ca au profit si chiar daca renunta 20-30% o sa fie prapad pt ei. Ca neamtul tot neamt ramane, si face si pe dracu-n 4 ca sa nu piarda 1 euro.
 

DeletedUser3061

rhadookoo, ce pot sa spun este ca aceasta decizie era luata mai demult si nu are legatura cu serverul romanesc sau buna lui functionare. Rog sa continuati dezbaterea in limitele bunului simt totusi, nu este normal sa se arunce cu jigniri si acuzatii gratuite. Inca o data, daca nu s-a inteles : decizia nu are legatura cu echipa TW din Romania.



bine mai lord mai da eu am 400 de raporte cu atacuri ajunse la ora 8:25-9:00 toate venite in bonus de noapte de asta cine se ocupa ? tot echipa ino din germania?

cu ce sunt eu de vina ca nu v-au mers voua serv corespunzator 5 zile... ADUNAT DE LA INCEPUTUL ANULUI SI PANA ACUMA ATI DEPASIT CU MULT MEDIA DE 3 % PE CARE O AFISATI IN CONDITILE GENERALE DE VANZARE.....
 

DeletedUser

Eu vad situatia foarte simplu: va convine , nu va convine ca s-a scumpit contul premium aveti 2 posibilitati, ori cumparati ori nu. Foarte simplu, nu stiu ce atat tam-tam.

tu nu vezi lucrurile cum le vad si alti dupa ce ai stat de ex 1-2 chiar si 3 ani pe un server triburile.ro
ai ajuns la un punctav cu n sate si cu mult stres si certuri.... sigur nuti convine
eu de ex ce fac sa ma las .......
jok de 2 ani pe l3 si care dupa o prostie ca asta sa renunt la tot ce am muncit acest 2 ani...
halal jok ....
macar de castigi ceva
dar ce castigi p_ _ _ si multi nervi si nopti nedormite....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus