Discutii libere L80 !

Deleted User - 2122631

Intrebarea 1 pentru domnii de la RS:

De ce va concediati jucatorii inaitne sa fie innobilati? Da urat la statistici ? :)))

Intrebarea 2 pentru marele samurai Mesager: Cum era mesajul ala de dinainte sa iasa protectia cu, citez:
K 54 e continentul marelui trib de samurai, care a fost castigat deja. Voi puteti da inceput nou :)))

Intrebarea 3: Aveti minimum 15 jucatori demolati/farmati de noi in prezent ? (Daca nu recunoasteti, vin cu rapoartele. Deocamdata n-avem destui nobili pt ele) :))
 

Deleted User - 793570

Intrebarea 1 pentru domnii de la RS:

De ce va concediati jucatorii inaitne sa fie innobilati? Da urat la statistici ? :)))

Intrebarea 2 pentru marele samurai Mesager: Cum era mesajul ala de dinainte sa iasa protectia cu, citez:
K 54 e continentul marelui trib de samurai, care a fost castigat deja. Voi puteti da inceput nou :)))

Intrebarea 3: Aveti minimum 15 jucatori demolati/farmati de noi in prezent ? (Daca nu recunoasteti, vin cu rapoartele. Deocamdata n-avem destui nobili pt ele) :))

Cutremur pe lumea80, mesagerul si cele 80 conturi ale lui nu mai au granita usoara si trebuie sa si faca ceva pe L80..
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Intrebarea 1 pentru domnii de la RS:

De ce va concediati jucatorii inaitne sa fie innobilati? Da urat la statistici ? :)))

Intrebarea 2 pentru marele samurai Mesager: Cum era mesajul ala de dinainte sa iasa protectia cu, citez:
K 54 e continentul marelui trib de samurai, care a fost castigat deja. Voi puteti da inceput nou :)))

Intrebarea 3: Aveti minimum 15 jucatori demolati/farmati de noi in prezent ? (Daca nu recunoasteti, vin cu rapoartele. Deocamdata n-avem destui nobili pt ele) :))
Ce faceți acolo o mana de oameni e chiar frumos... sper sa puteți face față cât mai mult... dar lumea e la început..... in rest GG ! :)
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Intrebarea 1 pentru domnii de la RS:

De ce va concediati jucatorii inaitne sa fie innobilati? Da urat la statistici ? :)))

Intrebarea 2 pentru marele samurai Mesager: Cum era mesajul ala de dinainte sa iasa protectia cu, citez:
K 54 e continentul marelui trib de samurai, care a fost castigat deja. Voi puteti da inceput nou :)))

Intrebarea 3: Aveti minimum 15 jucatori demolati/farmati de noi in prezent ? (Daca nu recunoasteti, vin cu rapoartele. Deocamdata n-avem destui nobili pt ele) :))
Tu esti Paradox de pe 76? Tot gura mare si aici?
Daca băgați 10 oameni o căruță de PP si reușiți să luati 5-6 sate nu e mare realizare. Vedem peste vreo luna daca mai ramane ceva de voi in zona aia.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Tu esti Paradox de pe 76? Tot gura mare si aici?
Daca băgați 10 oameni o căruță de PP si reușiți să luati 5-6 sate nu e mare realizare. Vedem peste vreo luna daca mai ramane ceva de voi in zona aia.

Nu e problema, cumpara iar inca 2-3 conturi si e inobilat iar...vedem daca isi bate recordul de pe 76 sa fie inobilat pe mai mult de 3 conturi diferite ;)
 

Deleted User - 2122631

Va asteapta tata. Btw: dc ati fugit cu coada intre picioare de pe K-ul nostru?
De frica? las ca intr-o luna ne vedem pe harta


Rang:616.
Nume:HYWYK
Trib:.DK.
Puncte:1,913
Sate:1
Număr mediu de puncte pe sat:1,913
Schimbări de trib:1
Cuceriri:0 (+0-0)
Data înscrierii.:15th January 2021
Cea mai bună clasare:49323rd January 2021


Vad ca au inceput sa scoata capu din gaoace toate fermele pe extern :)))

Norocul tau ca esti la 100 de ore cu nobilii de mine, ca altfel nu mai deschideai pliscul sa croncăni
 
Ultima editare de un moderator:

HYWYK

member
Scor reacție
0
@Redemption la valoarea ta mai cumperi un cont pe K45 dupa ce te scoate RS ul de acolo si ai ocazia sa imi arati ce bun si mare jucator esti tu.
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Faptul ca ar pierde Redemtion războiul cu Samuraii nu înseamna ca-i un jucător și conducător slab însă, dacă s-ar întâmpla ca Mesagerul. sa piardă, atunci putem spune cu totul altceva.
Acum rămâne de văzut ce se va întâmpla ca e abia la început acest razboi.
Eu sunt neutru in acest conflict și nu am preferinte care să piardă sau sa castige. Este doar o părere impartiala și cât se poate de corecta din punctul meu de vedere. Asta ca sa-mi mai treacă din plictiseala. :)
 
Ultima editare:

Deleted User - 793570

@Redemption la valoarea ta mai cumperi un cont pe K45 dupa ce te scoate RS ul de acolo si ai ocazia sa imi arati ce bun si mare jucator esti tu.
A ajuns dk sa faca galerie la rs..bn atunci cand stii ca la finalu lumii le iei si numele si nu le dai voie nici la top..e normal macar sa i mai incurajezi
 
Ultima editare de un moderator:

Black is Back

member
Scor reacție
1
Care e smecher de aici ?!! Cand Werner se vaccina ,eu faceam rapelu ... Nici Werner nu e mai smecher ca mine. hahaha
Nevaccinatilor . Gicu Mentosan ,la varsta lui , tot smecher ramane . Nu a ajuns Mentosan presedinte dar e mai smecher decat ala. Si voi ma banati? ! ? ...hahaha
 
Ultima editare:

Endless77

member
Scor reacție
0
daca mnk nu le-a dat nimic, crezi ca dk sunt mai fraieri ?:))

Nu cred ca aceasta comparatie e tocmai meticuloasa, nu poti compara academia DT cu Mnk.
Ca sa fim sinceri, fie ca va place sau nu, e greu sa compari vreun trib de pe .ro cu Mnk. (desi "zeii" din DK probabil n-ar fi de acord)
 
Scor reacție
0
Nu cred ca aceasta comparatie e tocmai meticuloasa, nu poti compara academia DT cu Mnk.
Ca sa fim sinceri, fie ca va place sau nu, e greu sa compari vreun trib de pe .ro cu Mnk. (desi "zeii" din DK probabil n-ar fi de acord)
Ai mare dreptate.De aceea a si plecat DT de pe ro,nu mai aveau adversar si au lasat academia lor sa va dea lectii.
 
Sus