Discutii libere SP22 !

Deleted User - 743794019

pot lansa si eu vreo 14 fulluri pe cineva? stau cu ele degeaba in sate:))
 
Scor reacție
0
Vezi acolo pe langa Roscky, dar sa il anunti inainte sa fie pe faza cand spargi satele sa poata iesi pe extern sa puna 5 poze si 3 proprozitii greu de inteles ;)
 
Scor reacție
0
Stai linistit ca nu ii nimeni suparat :) Toata lumea este bine mersi exact cum era si inainte sa intre aici, atata ca ii aiurea sa vezi niste mucosi cum se agita degeaba ;)
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Plangi ursurle plangi :)) kimosabe , le-am bagat eu o aroganta sa nu ia barbare langa mine ca stiam ca astia is ultima speta de oameni si de atunci si faza cu acordu :)) da oamenii raman deja fara idei nu mai stiu cum sa ma mai atace , pun pariu ca si cand ajung la 21 de puncte ei inca o sa planga pe extern :))
 
Scor reacție
0
Nu vrei sa lasi mesajul cuiva sa il corecteze inainte sa postezi ? Trebuie sa bage astia un text grila inainte sa iti poti face cont pe triburile.ro
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Da unde am gresit domn profesor de romana , scuzama is mai agramat , mai prost mai noob csf ncsf
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Nici nu stiu de ce imi mai punt mintea cu voi sincer , sunteti jalnici , puscati de ciuda , ultimii terminati , toata lumea cand va aude numele rade si cu curu de voi , eu zic sa lasati triburile.ro si sa mergeti pe alt server sa va faceti de cacat si acolo ca aici vati facut destul.
Gata am terminat promit ca nu ma mai cobor la nivelul vostru de inteligenta :))
 

Dilau

member
Scor reacție
0
O sa-mi bag ca eu ma simt prost acum. Îmi pare rău domnule covoare ca au șters băieții cu tine pe jos azi :(
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Aw5G3LEWifrgAAAAAElFTkSuQmCC.png
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Cred ca ii de datoria ta sa faci un meme cum mi-ai bagat 5 sau 6 recuperari la rand la secunda cand te-am atacat de la 5h :(
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Diferenta dintre mine si tine eu te atac si iti iau sate , tu ataci si ...... hmm ........
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Am ras, am glumit, o sa continuam sa o facem indiferent daca pierdem sau daca castigam spre deosebire de tine, dar aici esti deja penibil. Atasezi poza asta in care ce ne arati?

Ai luat satele de la Unnamed si de la Gentle, unde voi erati sitter, dupa ce ati dat si cu deful din ele pe noi.
Ai recuperat 2 sate de la Kristine si Roscky care au fost luate tot din academiile tale. Sate pe care le-ai pierdut azi dupa-masa.

Mare jucator sunteti domnule covoare, nu e de mirare ca mucosii nu se ridica la nivelul maretiei tale.
 
Sus