Discutii libere SP22 !

DoiDegeaba

member
Scor reacție
0
mama ce s-au agitat spiritele pe aici. bai sincer sa fiu fratii si 1337 au jucat ok.. adica pnm, au atacat un continent intreg - k44 (aprox 1200 -1300 sate) un trib jumate - TD si PP(vreo 250sate) cand def se plimba doar in trib. cat sa rezisti? baietii au jucat bine, de ambele parti, fratii ca au atacat continuu, TD ca nu au stat chiar degeaba. dar sa fim seriosi, oricat de bine ai juca si ca aparator, 250 vs 1300 (aproximativ) nu te poti reface. oricum frumos jucat. lasati cearta. pana la urma ne-am atins scopul, am fost toti degeaba, pana si aliante am avut degeaba, totul a fost degeaba :)))) Bafta tuturor! Nu trebuie sa aratam ca avem ******* mai mari, gandim logic, jucam de distractie.

GG Guys, berea de azi o dam noi, unul mai degaba ca altul, adica DoiDegeaba
 

Dilau

member
Scor reacție
0
mama ce s-au agitat spiritele pe aici. bai sincer sa fiu fratii si 1337 au jucat ok.. adica pnm, au atacat un continent intreg - k44 (aprox 1200 -1300 sate) un trib jumate - TD si PP(vreo 250sate) cand def se plimba doar in trib. cat sa rezisti? baietii au jucat bine, de ambele parti, fratii ca au atacat continuu, TD ca nu au stat chiar degeaba. dar sa fim seriosi, oricat de bine ai juca si ca aparator, 250 vs 1300 (aproximativ) nu te poti reface. oricum frumos jucat. lasati cearta. pana la urma ne-am atins scopul, am fost toti degeaba, pana si aliante am avut degeaba, totul a fost degeaba :)))) Bafta tuturor! Nu trebuie sa aratam ca avem ******* mai mari, gandim logic, jucam de distractie.

GG Guys, berea de azi o dam noi, unul mai degaba ca altul, adica DoiDegeaba

La fel domnule, bine jucat, balanta a fost in favoarea noastra, poate nu chiar 1300 vs 250, dar totusi in favoarea noastra.
gg
 

Deleted User - 743797229

Va răspund la amândoi ca să nu dau reply separat, apreciez mult ce face focushor și ar fi o idee sa se facă asa pe orice lume nu doar pe speciale, iar pentru al doilea anonim vreau sa știi ca am jucat serios doar pe speciala 17 unde am bătut jderii și dacă aveau sânge-n instalație sa anunțe ca intra și aici jucam iar serios sa ii mai bat o data :) fame sunt scursurile comunității pe ro iar jderii au arătat pe aceasta speciala ca sunt mai puțin bărbați decât credea lumea, seara frumoasa

Ai noroc ca de pe forum nu te putem scoate :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
pai cam avea ocazia aici, doar a fost la nici 2 ore cu nobilii de voi, doar ca a fost pur si simplu gentle :))
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Ai sechele ma?:)))
Mi-ai vazut tu numele pe harta?:)))

Apreciez totusi ca daca un trib ajunge pe 1 e considerat Fame. Multumim fanilor.
1604479495923.png


Macar nu ai intrat cu alt cont si dupa ai facut ca toti dracii ca fame nu joaca aici.
Oh stai, asta ai facut:eek:
Ipocritule
 

Deleted User - 743797229

Acel moment cand ai prea mult deff si nu ai ce face cu el, asa ca dai recuperari :))
Screenshot_6.png
 
Scor reacție
0
As vrea sa va atasez un Gif.
E facut din doua poze, prima e facuta inainte de organizatul de azi, a 2a este facuta dupa organizat.

1605443822430.png
 
Sus