Fake script

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser3061

eu sunt de parere ca acest script practic este fara nici un rost sa va explic de ce ( nu zic ca nu e bun)dar deja cam toata lumea stie ce e aia o grupa si cred ca e mult mai usor si mai comod sa dai unu dupa altu bagi trupa de fake si dai.... nu te ajuta cu nimica nu le dai mai rpd nu nimica...
 

DeletedUser5809

Ba te ajuta,dar tre sa stii cum,si sa folosesti combinatii de scripturi nu asa doar asta.
A trebuit acum 1 saptamana sa trimit 1000 de atacuri,si am folosit 3 combinatii de scripturi:
1)trebuind sa trimit si reale am modificat unu sa trimita un nuke full,minus 400 topoare si 4 berbeci
2)facut fake scriptul sa trimita doar 100 topoare si 1 ram
3)am un script pe care nu l-am pus,dar care iti tine coordonatele sub forma de cookie,si in loc sa dai tot timpul pe history si pe sat,doar apesi pe script si insereaza coordonatele automat.

Iti tre cam 40-50 de secunde sa trimiti un atac sub forma asta,1 nuke plust 4 fake,mie imi ia 15-20 max.La 1000 de atacuri se simte diferenta.
Tre sa combini si modifici dupa nevoi scripturile,nu sa le iei asa si gata,azi il folosesc pe asta.:D
 

DeletedUser3061

te contrazic sa stii si eu am atacat zilele trecute intradevar nu cu 1000 da cu 600 ... si le-am dat din mana plus ca nobili pleaca in secunda... iar atacurile au nu imi ia in total mai mult de 10 minute .........in fine fiecare cum s-a obisnuit... am incercat si eu cu scripturi dar m-am incurcat si am zis ca tot mai bine e batraneste....:)
 

DeletedUser5809

te contrazic sa stii si eu am atacat zilele trecute intradevar nu cu 1000 da cu 600 ... si le-am dat din mana plus ca nobili pleaca in secunda... iar atacurile au nu imi ia in total mai mult de 10 minute .........in fine fiecare cum s-a obisnuit... am incercat si eu cu scripturi dar m-am incurcat si am zis ca tot mai bine e batraneste....:)

10 minute,sa intaleg ca nu te-ai obosit sa sincronizezi totul,chiar daca 50 erau adevarate iti lua toata ziua oricum:p
Mi se pare o munca in plus sa tot dai clickuri in prostie,fiecare cum simte,eu sunt lenes din fire,nu vad de ce m-as obosi,mai ales daca am dat pe premium,multa lume il ia sa bata taleri si scurtaturile pt HQ si cazarma sau grajd,ceea ce e o prostie,eu le sterg pe alea imediat si il inlocuiesc cu butonul de recrut unde poti sa recrutezi toate trupele.:D

Am vazut si la conturi de peste 3 mil fara nici o grupa,ceea ce mi sa parut incredibil.
 

DeletedUser24336

mah mariusmishu io am citit tot dar nu inteleg nik io tot dau pe alea si nu mi se fac trupele
pe piata centrala imi baga niste coordonate si atat
 

DeletedUser5809

mah mariusmishu io am citit tot dar nu inteleg nik io tot dau pe alea si nu mi se fac trupele
pe piata centrala imi baga niste coordonate si atat

1)pui tu trupele care sa ti le insereze
2)nu niste coordonate,pui tu ce coordonate vrei.
3)sunt explicatii cum sa bagi coordonatele si trupele.
 

DeletedUser3061

10 minute,sa intaleg ca nu te-ai obosit sa sincronizezi totul,chiar daca 50 erau adevarate iti lua toata ziua oricum:p
Mi se pare o munca in plus sa tot dai clickuri in prostie,fiecare cum simte,eu sunt lenes din fire,nu vad de ce m-as obosi,mai ales daca am dat pe premium,multa lume il ia sa bata taleri si scurtaturile pt HQ si cazarma sau grajd,ceea ce e o prostie,eu le sterg pe alea imediat si il inlocuiesc cu butonul de recrut unde poti sa recrutezi toate trupele.:D

Am vazut si la conturi de peste 3 mil fara nici o grupa,ceea ce mi sa parut incredibil.


pai acuma pe L1 nu situ daca se mai chinuie cineva sa dea sincronizat eu unu prefer mai degraba ca numar... ultimele 7-8 sa fie sincronizate ... asta conteaza
 

DeletedUser11848

Imi explica si mie cineva cum folosesc scripturile,de preferat un PM
 

DeletedUser5809

Pe bune acum,ce naiba,indicatiile sunt date pe prima pagina,ce e asa greu.Nu mai veniti la mine cu msg private legate de scripturi,aveti noroc ca v-am si dat explicatii,pe .net se pune frumos scriptul,zice ce face si asta e,crezi ca se dau indicatii cum am dat eu?
Daca vreti indicatii va cer premium de acum in colo,asa ca mai bine uitativa bine si o sa vedeti ca nu e greu.
 

DeletedUser11848

Sefule,eu ma refeream cum se foloseste in general,nu asta,in special
 

DeletedUser5809

Sefule,eu ma refeream cum se foloseste in general,nu asta,in special

Ar trebui sa iti cer premium sa iti raspund la intrebarea asta,pentru ca si tu ca altii va fost lene sa va uitati peste toate paginile din sectiunea asta,daca te uitai,vedeai ca era un topic cu titlu cum sa folosesti scripturile.
 

DeletedUser10925

Am setat tema cu privire la modul de utilizare a scripturilor sa fie prima de pe pagina, ca sa o gasiti mai usor.
 

DeletedUser17342

mie imi merge scriptul asta (update 4) pe mozilla, dar pe opera nu :|
 

DeletedUser17342

Update 6:
Iti face fake automat cu coordonatele unui jucator.Deci merge si atunci cand dai numai pe un sat,sau pe profilul jucatorului si iti ia toate satele.Asta e facut sa puna automat 1 ram,o sa scriu mai jos cum schimbati sa puneti ce vreti voi.

Cod:
javascript: var report = document.body.innerHTML; document.write('javascript:coords=\''); var coords = report.match (/>\d+\|\d+</g);for ( var i=coords.length-1; i>=0; --i ){document.write(coords[i].substring(1,8)+" ")}; document.write('\';var doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf(\'screen=place\')==-1)alert(\'This script needs to be run from the rally point\');coords=coords.split(" ");index=Math.round(Math.random()*(coords.length-1));coords=coords[index];coords=coords.split("|");doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].ram,1);end();');

Cu inserarea ce unitati vreti voi,e partea asta inainte de end.
;insertUnit(doc.forms[0].ram,1)---e pus sa trimita 1 ram,deci schimbati cifra 1.
Codurile sunt ca la primul script:

Pt catapulte:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].catapult,1);

Pt spioni
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].spy,1);

Pt. lanci:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].spear,1);

Pt spade:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].sword,1);

Pt topoare:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].axe,1);

Pt arcasi:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].archer,1);

Pt Cavaleria usoara:

Cod:
insertUnit(doc.forms[0].light,1);

Pt arcasi calareti:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].marcher,1);

Pt Cavaleria grea:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].heavy,1);

Pt paladin:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].knight,1);

Pt nobil:
Cod:
insertUnit(doc.forms[0].snoble,1);


te uiti te rog peste asta? mie mi se pare cel mai interesant, dar nu imi merge... la sfarsit nu cumva ai gresit dupa end(); ? am incercat in ambele moduri si 'end(); si cu end();');' . In loc de "ram" am scris "spy" si am pus 5... deci nu vad ce altceva ar putea fi wrong:)

deci cu scriptul asta te duci pe satul unui jucator, dai click si apoi dai click pe script. SAU te duci pe un jucator, dai click unde e pagina cu toate satele lui si apesi pe script. Am inteles bine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Scriptul merge bine,toate sunt testate pe .ro,urmeaza instructiunile.Daca nu va merge voi faceti ceva gresit.
 

DeletedUser5151

Merge, dar din cate vad nu ia coordonatele pe rand. Le ia cam aiurea :))
 
Sus