idei pentru animarea lumii 5

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 5' creată de sexy-sadik, 25. Mai 2009.

Distribuie această pagină

1. cu mine vorbeai , sau cu renzor ? instument de postat prostii pe forum, ce esti tu :))

2. Men of west

Men of west member

lumea trebuie sa aiba MAXIM 3000 jucatori pt a indeplini 1 CONDITIE ca sa fie inchisa ... cea care nu o avem este nr de sate ... parca trebuia 350 k sa fie ... nus sigur in privinta asta

3. plesuv28

plesuv28 member

KinGFlex si Anoninmus Lorin, va rog sa incetati cu provocarile!

4. haidiii măi , prin regula 1.7 înţeleg că am voie să îmi provoc duşmanul :D dar cred că o să îţi ascult sfatul , încerc de 1 lună cu provocarile acestea , şi văd că nu dă roade , nu mi-a trimis nici măcar un fake până acum , să nu mai zic de atac real .. cred că trebuie să trec la nivelul 2 , să îi iau un sat, poate poate aşa o să beneficiez de onoarea de a fi atacat de ea , pardon , el.
    gata cu provocările :cool:

5. raspuns la intrebarea catre suport: "cind se poate inchide o lume?":

Pentru inchiderea unei lumi sunt necesare 3 etape:

Prima etapa consta in inchiderea lumii de la noi inregistrari (peste 80% grad de ocupare al hartii)
    A doua etapa consta in inchiderea posibilitatii de Inceput nou/Restart.
    A treia etapa cand raman foarte putini useri activi pe respectiva lume, nu as sti sa dau un numar, nu decidem noi aceste aspecte.

De mentionat ca decizia de inchidere a unei lumi se ia de catre proprietarii jocului respectiv INNOgames, echipa de admini neavand acces la criteriile stabilite de producatori.

Ps:am intrebat si daca se poate taxa juc care folosesc proxi si nu am primit raspuns.Deci se vrea in continuare folosirea lui ca sa bage lumea CP si sa-si scoata ei bani :D

6. rugayah

rugayah member

propun ca forumul magic sa se mute pe extern...sunt tare amuzanti:D:D:D
    in special pavone care cam pierde controlul asupra jucatorilor...sa fie de la faza cu ulciorul???

Ultima editare: 5. Mai 2011
  7. propun sa te duci la scoala =))

Ultima editare de un moderator: 5. Mai 2011
  8. =)))fault...se mai 'implanta' ...rugayah vesnica pacifista:rolleyes:..

9. rugayah

rugayah member

sa fac prezentza?...sa vad ca iar lipsesti?

10. Jackass20

Jackass20 member

Va rog sa lasati atacurile la persoana.

11. rugayah

rugayah member

eu v-am zis ca se anima forumul...desi astea mergeau la fel de bine si la mesaje amuzante:D:D:D

Important: sf.irina

Ultima editare: 5. Mai 2011
  12. jackass...da te pricepi la sters mesaje;)..atat stii atat faci..corect..;)

13. Jackass20

Jackass20 member

Ai prefera sa te sanctionez? Mie imi place cand iesiti pe forum si mai postati, chiar dac e spam, mai citesc si eu ceva pe aici. Acum cat ramaneti pe forum depinde de voi, daca nu puteti sa faceti distinctie intre jucator si persoanele reale care au o viata separata si care nu trebuie mentionata pe forum....luam o pauza si incercam din nou peste vro luna, doua.

14. fati datoria pe care o ai de facut si nu se leaga nimeni de tine..;)..pana cand o faci doar partial si atunci doar pentru anumite motive.....o sa fii luat la intrebari..;)..

15. Jackass20

Jackass20 member

Si de unde stii tu ca mi-o fac partial? Ai facut un comentariu mai sus, legat de mine si rugayah, ai reusit sa citesti postul ei inainte sa il sterg eu, sa vezi cat de partial am fost cu ea?

16. rugayah

rugayah member

pot sa-l mai postez o data daca n-a citit:))) si pot fi si mai intepatoare:D:D:D

17. Jackass20

Jackass20 member

Las, pastraza-le pentru alta data.:p

18. citesc si eu forumul extern dupa foarte mult timp, si vad acelasi lucru ca atunci cand l-am parasit..bazaconiile lui rugayah despre pavone, aceeasi obsesie veche de ani de zile..dar nu ma mai mira nimic (exceptand faptul ca nu e si megara sa ii tina isonul) :))))
    ..
    ..mai intru si mai postez peste cateva luni, sunt sigur ca voi vedea acelasi lucru si atunci

19. rugaya iti cam place sa dai cu matura nu :(?

Ultima editare de un moderator: 6. Mai 2011
  20. rugayah

rugayah member

doar dupa tine:D