Interviuri

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

albertus e nume masculin, la fel cum si Iulius sau Perpessicius sunt nume masculine. Daca era alberta atunci era feminin. :D Nu imi aminti vremurile cand jucam pe lumea 1 si aveam tot tribul in lista de mess. Eu le-am zis la fete sa ii atace pe adversari si sa le ia satele, nu m-au ascultat, mi-au zis ca le e mila, inamicilor nu le-a fost mila sa le ia satul...

Inca nu am inteles de ce se ascund unele fetele/femei in spatele unui nume masculin... Stiu destule cazuri... Eu sunt genul de om care nu o sa trateze rau o fata/femeie, crede-ma ea o sa fie trata mult mai bine decat tratez un el. :p Nu e un secret ca am o parere foarte proasta despre barbatii din ziua de astazi, daca o sa aiba cineva rabdare sa caute prin blogurile mele (gasiti link la semnatura) o sa vada parerea mea despre barbati (btw sunt un el).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5684

cred ca cel mai interesant la ora actuala ar fi un interviu cu ALIAT
votez ALIAT
 

DeletedUser

Dupa ce am asteptat mai bine de 2 saptamani pentru ca Talibanul sa accepte invitatia noastra pentru un interviu, am hotarat sa trecem mai departe si sa nominalizam urmatorii jucatori pentru un interviu:
-valiusha - 5 intrebari forumisti
-carmi - 15 intrebari forumisti
-albertus - 15 intrebari forumisti
In ordinea expusa, vor aparea interviuri cu persoanele precizate mai sus.
Pentru inceput, astept propuneri de intrebari pentru valiusha in numar de 5, cum am precizat mai sus.

Multumesc si spor la joaca!
 

DeletedUser

Pana acum , valiusha si albertus au acceptat invitatiile si le multumesc pe aceasta cale. In acest moment, eu astept intrebarile voastre pentru acesti doi jucatori experimentati. ;)
 

DeletedUser

Pentru valiusha:

1 si 2: de ce trib s'a simtit cel mai atasat, dupa ~TLD~? De ce?

3: ce parere are despre calitatea propagandei folosite pe forumul extern si nivelul discutiilor aici?

4: ce intelege prin sintagma "trib de elita"?

5: crede ca un actual trib v'a castiga L1 sau unul nou?

:)
 

DeletedUser

Atatia l'au admirat pe valiusha incat nimeni nu vrea sa afle nimic de la el? :)
 

DeletedUser

Personal nu am avut ocazia sa il cunosc(pentru ca nu joc de mult) insa as pune niste intrebari pe care as vrea sa le aflu de la orice jucator mare care are idee despre ce se petrece pe lumea 1
-care este in opinia sa tribul cel mai bine pus la punct
-se va mai destrama vreun trib dintre cele mari , dupa exemplum "mitului" TLD
-care a fost (tot in opinia sa :d) cel mai interesant razboi din "istoria" lumii 1
-care este cel mai bun jucator de pe lumea 1 (sau care este cel mai bun conducator de trib)
 

DeletedUser

sa ma bag si eu putin in seama cu niste intrebari pentru Vali :)

1. Unde ai disparut dupa ce ai destramat TLD-ul?

2. Te gandesti sa revi vreodata pe lumea 1 sub alt nick?

3. Te-a dezamagit TLD-ul ca trib , vreodata?

4. Ai concediat vreodata un jucator doar pentru ca nu avea nimic in cap?

5. E greu sa conduci tribul de pe locul 1 pentru 12 luni consecutiv?
 

DeletedUser706

De la mine pentru Vali 4 intrebari "simple" ....

1.Cand a creat ~TLD~ a sperat macar ca va reusi cu 40 de oameni [ cati erau la inceput ] sa ajunga sa domine clar jocul ?

2.Era in totalitate de acord cu agresivitatea lui hades 1234 , jucator ce a fost mult timp portavocea ~TLD~ pe forum , ca stil de abordarea a discutilor ?

3.Ce jucator din generatia noua de useri , are potentialul de a ajunge acolo unde ai fost tu , Sorin ....si grupul de la inceput .
Vezi printre jucatorii noi un tactician , lider , diplomat care sa iasa in evidenta si care sa stapaneasca jocul si sa se faca respectat cum a ti fost voi ?

4.Tot timpul m am intrebat ...si am vrut sa stiu raspunsul la o intrebare nepusa poate niciodata ..
Nu stiu daca acum va raspunde cineva ...
Cine era spionul care il aveati in GD in timpul razboiului cu ei ...
Era cineva din conducere pentru ca avea acces la forumul ascuns ..
Dupa cate i mi amintesc , saracii nu stiau ce sa mai faca , ca orice atac sau aparare era compromisa ...
Poti sa ne spui cine era ?
Aquilla , ...tu sti ?

Acestea sunt cele 4 intrebari simple ...
 

DeletedUser

Ce as vrea sa dezvaluie Valiusha muritorilor de rand. :)

1. Dream-team pt conducerea unui trib: 5 nume dintre jucatorii alaturi de care sau impotriva carora ai "tribuit" si poate cateva cuvinte care sa justifice alegerea.

2. Care stil ti-a placut mai mult: lumea 1 sau lumea 3 (ma refer la viteza si fake-uri)? Care face jocul mai interesant si mai "challenging"?

3. Care sunt lucrurile pe care le apreciezi cel mai mult la un jucator, in ceea ce priveste stilul de joc si atitudinea?

4. Un trib mare e dificil de controlat si de obicei are standarde mai scazute in ceea ce priveste calitatea jucatorilor. Un trib mic resimte mult mai puternic problemele de inactivitate si poate avea dificultati serioase in fazele tarzii ale lumii. Care ti se pare numarul ideal de membri pentru un trib, tinand seama de experienta ta de pana acum?

5. And one for the ladies. Leather or lace? (if you know what i mean :D)
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare;
-Daca nu se realiza fuziunea CD-RIP,fuziune ce va dus pe locul 2 ,tribul ~TLD~ isi continua drumul pe Lumea1?
 

DeletedUser

Ce de intrebari....:(
Ma asteptam la mult mai multe intrebari. ;)
Later EDIT: Interviul cu valiusha va mai intarzia putin din cauza diferitelor activitati care se petrec si care rezulta in timpi diferiti de intrare pe YM. Ne cerem scuze pentru intarziere, dar viata personala e pe primul loc. ;) :D

Astept propuneri de intrebari pentru ... albertus. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vad ca nimeni nu are intrebari pentru albertus...asa ca o sa incep eu :D
Cum nu stiu mai nimic despre activitatea din joc, o sa las pe altcineva sa puna intrebarile legate de asta.
Eu am una singura, care-mi vine in minte de fiecare data cand vad numele de albertus: Care este reteta faimosului tort de portocale? :D :eek:
 

DeletedUser9858

pai e simplu

de fapt avem vedete putine
aliat care a fost atatat de 3-4 mamuti si abia au putut sal termine
liderul swat:D
 
Sus