Interviuri

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

Va multumesc pentru propuneri. Astept intrebari pentru albertus. ;)
 

DeletedUser574

pentru albertus :

1. cum rezistati sa nu veniti mai des la bucuresti sa vedeti prietenii?


2. Tortul acela faimos de portocale a fost ideea dumneavoastra sau a fost luat dintr-o carte de bucate?

3. Ce v-a facut sa fiti asa de loiala tribului NWO in afara de prietenia dumneavoastra cu cativa dintre membri din conducere?


4. Ne veti spune vreodata de ce Albertus si nu numele d-voastra mic ?


5.La retragerea d-voastra din acest joc doriti tam-tam sau un simplu arivederci ca intre prieteni si cu prieteni?


(la mai multe nu pot sa ma gandesc:) cam atat vreau eu sa stiu despre doamna doctor :) va pupa Teo >:D< (da da stiu ca nu e nickul meu))
 

DeletedUser6

In primul rand as vrea sa imi cer scuze ca nu am putut onora cererea voastra cu interviul din simplu motiv ca nu am fost on in perioada respectiva de curand abia am reinceput sa joc pe l7 cu alt nume... in al doilea rand ma simt flatat sa fiu nominalizat insa sunt multi jucatori multi mai buni si care au lucruri mult mai interesante de spus ca mine spre exemplu: sorin si vali care deja au acordat interviuri, albertus(the best team mate ever) care am inteles ca urmeaza, agrael zeita mea, eek big mouth, b3st speed junky , andurril a tot stiutoarea , rumi printesa razboinica ,dave the one and only si multi multi altii... Insa daca voi fi contactat voi raspunde cu cea mai mare placere la orice intrebare oricat de indiscreta(sa vedem ce aveti) ar fi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In primul rand as vrea sa imi cer scuze ca nu am putut onora cererea voastra cu interviul din simplu motiv ca nu am fost on in perioada respectiva de curand abia am reinceput sa joc pe l7 cu alt nume... in al doilea rand ma simt flatat sa fiu nominalizat insa sunt multi jucatori multi mai buni si care au lucruri mult mai interesante de spus ca mine spre exemplu: sorin si vali care deja au acordat interviuri, albertus(the best team mate ever) care am inteles ca urmeaza, agrael zeita mea, eek big mouth, b3st speed junky , andurril a tot stiutoarea , rumi printesa razboinica ,dave the one and only si multi multi altii... Insa daca voi fi contactat voi raspunde cu cea mai mare placere la orice intrebare oricat de indiscreta(sa vedem ce aveti) ar fi.

Ce numar porti la papuci? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Heeeeey! Talibanule, mai pastreaza raspunsurile. Vrei sa-ti pierzi interesul inainte de a concepe un interviu? :D

Astept intrebari pentru albertus. ;)
 

DeletedUser6

Heeeeey! Talibanule, mai pastreaza raspunsurile. Vrei sa-ti pierzi interesul inainte de a concepe un interviu? :D

Astept intrebari pentru albertus. ;)

i have a milion of them...
Pt albertus

1. Cum poate un jucator sa se descurce cu 10 conturi de peste 500k in sitting pe zi?
2. Cum de ai reusit pe clasica sa urci asa usor in top jucand defensiv( eu sunt mult mai ofensiv si chiar sunt curios ce tactica ai aplicat)
3. Cum te-ai apucat de triburile si cum l-ai cunoscut pe sorin(stiu raspunsul deasta si intreb)
4. Esti de acord cu Valiusha la intrebarea despre leather or lace?
5. Spunene ceva despre sorin si proiectul omerta ce planuri de viitor
6. Pe l7 joci cu un om mai dificil (nu se spune cine) cum ai reusit sa il imblanzesti?
7. Pe cine admiri din acest joc pe .net si .ro atat ca trib cat si ca jucator
8. De ce esti asa milostiva cu cei pe care ii ataci si iti cer indurare(i hate it when she does that)
9. Cand ai de gand sa ii faci si lui talibanu un tort cu portocale?
 
Scor reacție
0
... Ceea ce nu este rău de loc ... @DarkSite, să înţeleg că în propui pe Raul pentru interviu ? El ştie ? Dacă da, să-mi dea un pm, sunt interesat :).
 

DeletedUser5809

Daca vrei tu,il las deschis,dupa aproape un an,mi sa parut aiurea,dar daca vrei sa te implici,bafta.:D
Stiu ca astfel de interviuri se faceau pe fiecare lume in parte,nu stiu exact aici cum mergea treaba.
 
Scor reacție
0
Daca vrei tu,il las deschis,dupa aproape un an,mi sa parut aiurea,dar daca vrei sa te implici,bafta.:D
Stiu ca astfel de interviuri se faceau pe fiecare lume in parte,nu stiu exact aici cum mergea treaba.

Jack ... suntem la sectiunea Linkuri si unelte independente > twstats > Interviuri, vorbim despre Interviuri. Ele nu au ce cauta la fiecare lume in parte pentru ca pur si simplu intereseaza pe toata lumea.

Recunosc, aceste interviuri sunt un factor determinant in decizia mea de a juca triburile ... in fapt, inainte de tuturiale am citit asta, am fost atras si ... am fost atras.

Mi-ar placea sa se actualizeze, sunt multi care merita sa fie acolo.
 

DeletedUser5809

Jack ... suntem la sectiunea Linkuri si unelte independente > twstats > Interviuri, vorbim despre Interviuri. Ele nu au ce cauta la fiecare lume in parte pentru ca pur si simplu intereseaza pe toata lumea.

Recunosc, aceste interviuri sunt un factor determinant in decizia mea de a juca triburile ... in fapt, inainte de tuturiale am citit asta, am fost atras si ... am fost atras.

Mi-ar placea sa se actualizeze, sunt multi care merita sa fie acolo.

Da,dar de exemplu eu daca joc pe l6 nu am de unde sa stiu cine e X de pe l8 unde joaca ala si i sa luat interviul.Stiu s-a facut asta la inceput de tot,cu valiusha parca,din ce imi amintesc eu,dar atunci era o lume,parca de abia aparuse 2 si fiecare stia cine e fiecare,dar nu mai este cazul.Oricum,e proiectul tau,bafta.:D
 
Sus