Moderatorii va raspund (discutii libere)

Adenauer

member
Scor reacție
105
Salutare !
Am o intrebare ,
Sunt ... sau este vreo unitate de aparare care scade puterea de demolare a berbecilor ?

Cavaleria grea este unitatea care te ajuta cel mai mult atunci cand ai atacuri cu berbeci. Mai multi cai grei pe sat inseamna mai putine niveluri la zid daramate. In ceea ce priveste lumile cu bonus de aparare la catapulte, te pot ajuta si ele. (mai multi cai grei inseamna de obicei cam peste 9.000 -10.000)
 

DeletedUser38225

Nu stiu daca aici e locul potrivit pt astfel de intrebare, insa ma gasesc in mare dificultate asa ca o sa arunc intrebarea aici: Mai exista script de farm care sa mearga in bara de marcaje/bookmarks bar fara sa ai cont premium? Daca da, mil poate da si mie sau sa il posteze aici..

Repet, nu stiu daca aici e locul potrivit, insa am mare nevoie de un astfel de script.
 

DeletedUser21190

Vreau sa invit pe cineva pe lumea30 si vreau sa pice langa mine, pe la mijlocul hartii. Se poate?
 

DeletedUser39591

Vreau sa invit pe cineva pe lumea30 si vreau sa pice langa mine, pe la mijlocul hartii. Se poate?

Cred ca te referi la pre-inregistrare , e permisa la inceput de lume :) sa fie in raza ... sa-l vezi deodata pe harta fara sa-l cauti :))
Insa poti sa-i zici directia de inceput ... daca esti situat in N-E (Nord-Est) ii zici lui sa-i aleaga la fel si POATE vei avea noroc sa fie in continentul tau :)
 

DeletedUser

am si eu o intrebare cum pot sterge contul dep e triburile complet vreau sa fac alt cont dar sa folosesc adresa de e-mail actuala
 

DeletedUser

o intrebare am si eu cum sterg contul complet ?? vreau sa alt cont cu adresa de e-mail actuala
 

DeletedUser

am incercat si asa dar cand imi trimite e-mailul de activare nu imi apare mailu' trimis de ei nu stiu de ce
 

DeletedUser

O sa mai fie o Lume31 ?
Si cand o sa se deschida ( cu aproximare avand in vederea ca abea sa inchis L11 parca :-/ )
 

DeletedUser

o intrebare am si eu cum sterg contul complet ?? vreau sa alt cont cu adresa de e-mail actuala

Dar de ce te temi sa-ti faci alta adresa? Esti insurat?! Crezi ca te va prinde muierea cu alta adresa de mess ?!! Stai linistit bre ca eu am peste 100 de adrese de ceva timp si nu a aflat inca ca mai cel putin una in plus fata de mail-ul meu original :D Vezi ce buna era optiunea aia cu schimbatul nickname-ului de joc contra unei sume frumusele de PP-uri?!!! De-asta eu sprijin campania asta ...hahaha
PieS: La americani te costa 500 de pp-uri sa iti schimbi nickname-ul . Exagerat zic eu dar sprijin cauza numai sa va satisfaceti capriciile ,lenesilor ...lol
 
Sus