Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser42461

Statue (Nivelul 1)

In dex-ul Lb. Romane nu apare cuvantul "statue", ci doar "statuie", este o greseala de tastare? :D
 

DeletedUser42461

Imi cer scuze; doar intrebam... stiu ca in Lb. Engleza se zice "Statue", dar credeam ca este o greseala de tastare.

SI ma rog, eu n-am fost atat de ironic :))

O seara buna si multumesc pentru raspuns!
 

DeletedUser

Buna ziua,

Sper sa nu iau warn pt asta dar as vrea sa stiu care e perioada de timp intre deschiderea a doua lumi ?...m-ar interesa sa aflu cand se dechide o noua lume.

L30 s-a deschis acum mai mult de o luna...sunt sanse ca L31 sa se deschida in septembrie ?

Multumesc anticipat si imi cer scuze daca aceasta intrebare poate fi considerata una stupida/fara sens/nepermisa.

RESPECT
 

DeletedUser

Buna ziua,

Sper sa nu iau warn pt asta dar as vrea sa stiu care e perioada de timp intre deschiderea a doua lumi ?...m-ar interesa sa aflu cand se dechide o noua lume.

L30 s-a deschis acum mai mult de o luna...sunt sanse ca L31 sa se deschida in septembrie ?

Multumesc anticipat si imi cer scuze daca aceasta intrebare poate fi considerata una stupida/fara sens/nepermisa.

RESPECT


Exista posibilitatea ca 2 lumi sa se deschida in acelasi timp. Am vazut eu In Poarta Stelara. :D
 

DeletedUser

Credeti ca ar fi posibila o revenire in forta a oltencei si a lu cuclici in echipa? Tocmai discutam cu un binecuvantat cioroi despre acest fapt si speram ca pana la 15 septembrie sa ne faceti o surpriza :D
 

DeletedUser

De 15 semptembrie, ca sa ii trimitem si la scoala sa isi mai revizuiasca gramatica :)
 

DeletedUser

pana pe 15 septembrie au timp sa se si impace, pt ca ar fi pacat sa nu o faca
erau cel mai minunat cuplu :(
 

DeletedUser

Tuturor ne este dor de ea. Nici pe skype nu mai apare cu injuraturile ei hoate. Ce-mi plac mie injuraturile intre femei ,doamne!!! Mi se pare normal cand se cearta 2 baieti si isi baga unul altuia stiuleti pe gat . Dar sa vezi 2 femei care se paruie si-si baga reciproc stiuleti !! C'est magnifique ....hahaha

Chiar nu exista nicio posibilitate ca sa pot pune pe ignore topicuri intregi?!!! Sunt unele care n-au nimic interesant prin ele. Gen : Baieti contra fete si etc. Ce este cel mai enervant !!! Topicul ala cu niste unii care numara asa ca sa nu scada sau sa nu creasca suma(nu mai stiu cum ii zice dar porcarie mai mare ca aia n-am vazut). Seamana cu ceva de genul HAI SA NUMARAM INTERN numai ca astia de pe extern nu numara pana la infinit ca dobitocii ailalti de pe forumurile interne .Daca as fi avut eu acces la panoul de comanda ,ala plin de butoane al adminilor, pe multi dintre voi v-as trimite in vacante cel putin pana dupa Boboteaza sau daca nu pana dupa Rusalii la anul. Voi o sa spuneti ca sunt depresiv daca fac asta. Normal ca as fi depresiv deoarece sunt obligat sa citesc absolut toate aberatiile ce se posteaza . Daca asta e depresie eu recunosc. Sunt depresiv!!!hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33272

Paladin??

De ce nu puneti si voi la speed runde cu camera de arme....e distractiv cu armele de paladin
 

DeletedUser

salutari
am si eu o intrebare...se poate face ceva la browser-ul Opera pentru a arata ca in imaginea urmatoare?


adica sa nu mai arate asa


vreau sa zic sa imi dea optiuni in privinta numarului de trupe pe care sa il trimit atunci cand tastez un anumit numar
cu alte cuvinte,sa am auto-completarea on

p.s..prima imagine e cu mozzila,dar vreau sa folosesc Opera pentru ca mi se pare mai rapid
 

DeletedUser

Opera e sigur mai rapid ca browser. Eu zic sa dezinstalezi mozila sau opera si sa le mai instalezi inca o data :D
Spor!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Tine de setarile de la Opera, imi aduc aminte ca dupa ce il instalezi curat si te apuci sa completezi tot felul de casute prin paginile de net, te intreaba daca vrei sa activezi auto-complete, eu deobicei dau "no"...si n-am stat sa vad de unde se activeaza sau daca se poate.
 

DeletedUser

am patit si eu asta o data , daca imi amintesc bine am rezolvat cu o stergere de cookie / istoric
 
Sus