Moderatorii va raspund (discutii libere)

Scor reacție
209
Implicit Închiderea lumii 37!

Stimați jucători,

Lumea 37 se apropie de sfârșit. Faza de închidere a lumii se va declanşa în data de 30-10-2014 prin dezactivarea posibilităţii de înregistrare/restart, şi va dura până în 21-01-2015, timp în care jocul se va desfăşura normal.

Din cate stiu eu azi suntem in 29. Am incercat sa dau participare pe 37 sa las cuiva un mesaj dar nu-mi apare lumea.
 

DeletedUser44200

Pripa se cumuleaza cu +25% productie din pp? Deci o sa am 50% productie marita?

Toate bonusurile se raportează la producția de bază. Deci o să ai 20% din producția de bază + 25% din producția de bază. Dacă producția de bază e 1000 o să fie

1000 (prod. bază)
200 (prod. PP/uri)
250 (prod. event)

Total 1450 / oră
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Colectarea si arhivarea datelor in statistica nu te afecteaza doar pe tine.Nu poti sa dispari pur si simplu din clasamente ,tabele,grafice.Chiar daca un jucator nu doreste de exemplu sa ii apara ca a pierdut sate la jucatorul x nu poate aparea in statistica lui x ca le-a luat din Selgross :eek:
 

DeletedUser42461

De ce ma am pe mine la prieteni? :))
Adica, mi se pare foarte interesant sa stiu cand sunt on :))
 

DeletedUser

buna dimineata .
Am stat deoparte de joc o perioada lunga de timp si la revenire observ ca broserul
Opera versiunea 26.0 se misca ca o cizma prin zapada ( greu ) .

Am incercat google crome si mozila firefox ... dar ptr ca sunt fan Opera doresc sa butonez tot pe acest broser .
Problemele apar cand incerc sa deschid mai multe taburi ptr a avea acces mai unor la informatiile din mai multe sate deodata .
Va rog recomandati-mi o versiune mai veche de opera :confused: pe care sa o instalez .
 

DeletedUser

Opera 12.15
Dupa instalare sa ii opresti actualizarile automate altfel te trezesti din nou cu versiunea 26 ;)
 

DeletedUser

Opera 12.15
Dupa instalare sa ii opresti actualizarile automate altfel te trezesti din nou cu versiunea 26 ;)

Multumesc ptr ajutor . aceasta varianta de opera se misca mai ok ca celelalte variantede opera mai noi .
Mentionez ca la net pe laptop de la vodafone cand ninge afara observ ca se pierde semnalul definitiv .:(
 

DeletedUser

Doar atat? Eu ( cand aveam stick vodafone, acum 5 ani ) il scoteam afara pe geam seara ca sa se raceasca :p Se incingea atat de rau incat nu mai aveam net pana nu se racea.

ps: cu placere!
 

DeletedUser46513

Problema e că Opera 12 nu suportă din câte văd câteva facilităţi ale TW. Am încercat şi cu ăsta nou, dar e nasol rău. Dar până la urmă nu văd nimic special la Opera, tot ce faci în Opera poţi face şi în Chrome la nivel de joc..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu are legatura cu inchiderea altor lumi, noi primim serverul atunci cand Inno considera ca este necesar ( nu ma intrebati in ce conditii ca nu este relevant ), dar vom anunta din timp asta, cu cel putin 1 saptamana inainte.
 
Sus