New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser

se mai intapla ceva pe aici, ganduri razboinice, hai gangstere mai sari cu niste statistici:))
 

DeletedUser1647

se mai intapla ceva pe aici, ganduri razboinice, hai gangstere mai sari cu niste statistici:))

Ne... eu am terminat razboiul cu Z|mbru si asta ma multumit, cat despre NE... ii dau cuvantul... cui vrea sa vorbeasca despre NE ... ;)
 

DeletedUser523

mda si eu as vrea sa stiu cine mai face parte din NE si daca mai exista;)
 

DeletedUser

si cum se anuntau cu surle si trambite,se pare ca nu au facut nici 1% din cat a facut I.R.C!de fapt nu au reusit nici macar sa se infiinteze cu adevarat.
 

DeletedUser

si cam ce a facut I.R.C asa remarcabil, v-a dat papica free?? au trimis la aliati cate 100 spade,lancii si arcasi? :D jalnic:eek:
 

DeletedUser3643

si cum se anuntau cu surle si trambite,se pare ca nu au facut nici 1% din cat a facut I.R.C!de fapt nu au reusit nici macar sa se infiinteze cu adevarat.

nu vreau sa ma bag pentru ca eu personal nu am treaba cu NE dar am prieteni akolo,daca esti plin de muschi pe tine da-mi un mesaj in joc si rezolvam ,stim toti ca intre 4 pereti toti is smecheri,respect
 

DeletedUser

pai I.R.C a facut minimul de a se infiinta.deocamdata nu a venit nimeni sa lamureasca problema.chiar exista NE?
 

DeletedUser3643

stiu doar ca multe triburi care apar in prima pagina nu fac parte din NE ,un bun exemplu ar fi LOOL
 

DeletedUser

eu inca asteptam un alt anunt oficial care sa lamureasca situatia.cine e si cine nu e in NE!
 

DeletedUser1647

NE a fost un ESEC din cauza comunicarii. AM facut conferinta, am stat o ora si nimeni nu a zis nimic altceva in afara de "Salut". Eu am lasat-o balta cu NE de mult. [M~K] are 2 aliati de baza cu care va merge pana la final, in rest cine e sau nu e in NE... va las pe voi sa decideti.
 

DeletedUser2943

Nu ne trebuie un nume comun ... desi politica de razboi e aceiasi , eu am apreciat initiativa si nu o numesc un esec ... NE exista dar nu este etalat ostentativ
 

DeletedUser1647

Nu ne trebuie un nume comun ... desi politica de razboi e aceiasi , eu am apreciat initiativa si nu o numesc un esec ... NE exista dar nu este etalat ostentativ

Exact. Nu avem nevoie de nume comun sau sa fim in aceeasi familie, pt a lovi acelasi trib sau coalitie. :D
 
Sus