New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1924

ei au inceput atacurile pe la spate normal mi-au spart ff multe sate si sunt cu zidurile joase ... au sanse dar nu prea mari si faza ii ca ei mai mult cu parte de vest din k 34 am treaba unde sunt fostii traci in rest nu ma bag daca ei ataca ok da pe ei nu ii atac

Si dupa ce ramai fara atac, ce faci?
 

DeletedUser29282

esti periculos tu ma, stati ca edita din greseala unu mesajul pe care il posta pe acest topic asa ca din amicitie am sa il ajut sa poata sa isi exprime cum ii doreste inimioara postand ce a postat el


Ai optiunea de a reporta postarea care ti se pare ca incalca regulamentul, foloseste triunghiul rosu din stanga postarii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

esti periculos tu ma, stati ca edita din greseala unu mesajul pe care il posta pe acest topic asa ca din amicitie am sa il ajut sa poata sa isi exprime cum ii doreste inimioara postand ce a postat el
YEAH......answer at the first question please!




si nu te mai certa cu Lb.Romana...ca te bate cu inversiuniile peste ochi!
 

DeletedUser6580

ei au inceput atacurile pe la spate normal mi-au spart ff multe sate si sunt cu zidurile joase ... au sanse dar nu prea mari si faza ii ca ei mai mult cu parte de vest din k 34 am treaba unde sunt fostii traci in rest nu ma bag daca ei ataca ok da pe ei nu ii atac

ma povestea asta e prea veche si demodata,dc am inceput atacurile,nu le-am inceput din senin ci ptr ca tu esti in mislocul nostru si ai cedat sate TU DIN SENIN LA DUSMANII NOSTRI IS IAI BAGAT INTRE NOI! si ai zis ca o sa le recuperezi in 24 de ore au trecut 30 si ceva de ore si nu le-ai recueprat plus de asta din satele cedate de tine au plecat nobili pe sate goale de-ale noastre si chiar au si luat sat! deci ai fost un pervers! si apoi am inceput atacurile pe tine,si fara nobili o vreme ca tot am sperat sa recuperezi satele dar nu le-ai recuperat! nu mai incerca sa te scoti cu nimik ca esti patetic!
ai cedat sate intre noi la dusmanii nostri si cu asta am zis tot! (si cica esti din familie,fosta*,,,sau stiu eu...)
 

DeletedUser30005

Valentinopop propaganda ta e ieftină şi ca orce propagandă e plină de minciuni.

Deci... stiu ca vei comenta...e in firea ta.

Totul a inceput cand ai cedat sate celor din Black.... apoi ai minţit ca defapt faci schimb de sate sa ajungi pe un K.
Ţi sa cerut sa iţi recuperezi satele , tu ai dat-o pe ocolite... ca defapt nu mai continui sa joci... ca ai sitteri ... ca te+a suparta cine stie cine ( cănd de fapt toate au inceput cu jocul tau pervers, imoral si lipsit de etica de a sabota aliati tai si fosti tai colegi de trib)

Şi acuma ce e cu prostia asta? ARM vS Valentinopop.... ai ceva problema la cap... 29886 de sate ARM contra 214 sate ale tale.... ai fost atacat si vei fi atacat de o mana de oameni care si-au pierdut increderea in tina.

Eu am impresia ca te plictiseti de joc, din acest motiv atatea manevre de culise.... din partea mea iţi spun ..
RUŞINE..RUŞINE... RUŞINE
 

DeletedUser6580

Agresor: AngeliQg
Sat: apas fin dau divin (443|345) K34

Număr: 0 0 0 0 100 0 0 200 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: valentinopop
Sat: Freedom (446|345) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/10000
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 27 la -4


asa s-a deschis topicul asta,laudandu-se cu satul asta luat! uite ca 2 ore mai tarziu a fost recuperat!
asa ca nu cred ca are rost vali sa aratam penibili laudandu-ne cu sate luate de la unu la altu! si asta ptr ca nimeni nu e curios !
ar trebui sa cedezi satele astea si sa recuperezi cele cedate la dusmani din mislocul nostru ca sa fie egalitate iar,daca nu esti doar un las !
poti sa demonstrezi ca ai caracter si in al 12-lea ceas,dar stiu ca la cat de NEOM(ca sa nu zic altceva) esti nu se poate !
gura mica !
ps.ti-a placut curatzarea si nobilu la fractiuni de secunda distanta? (laudarosu-le care deschide topicuri noi pe extern cand ia un sat,pe care il pierde iar 2 ore mai tarziu,mi-e sila de tine ...SILA!)
 

DeletedUser13059

Valentinopop propaganda ta e ieftină şi ca orce propagandă e plină de minciuni.

Deci... stiu ca vei comenta...e in firea ta.

Totul a inceput cand ai cedat sate celor din Black.... apoi ai minţit ca defapt faci schimb de sate sa ajungi pe un K.
Ţi sa cerut sa iţi recuperezi satele , tu ai dat-o pe ocolite... ca defapt nu mai continui sa joci... ca ai sitteri ... ca te+a suparta cine stie cine ( cănd de fapt toate au inceput cu jocul tau pervers, imoral si lipsit de etica de a sabota aliati tai si fosti tai colegi de trib)

Şi acuma ce e cu prostia asta? ARM vS Valentinopop.... ai ceva problema la cap... 29886 de sate ARM contra 214 sate ale tale.... ai fost atacat si vei fi atacat de o mana de oameni care si-au pierdut increderea in tina.

Eu am impresia ca te plictiseti de joc, din acest motiv atatea manevre de culise.... din partea mea iţi spun ..
RUŞINE..RUŞINE... RUŞINE

vezi ca o pus zammolxe ochi pe tine :)

ai grija
 

DeletedUser13059

Agresor: AngeliQg
Sat: apas fin dau divin (443|345) K34

Număr: 0 0 0 0 100 0 0 200 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: valentinopop
Sat: Freedom (446|345) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/10000
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 27 la -4


asa s-a deschis topicul asta,laudandu-se cu satul asta luat! uite ca 2 ore mai tarziu a fost recuperat!
asa ca nu cred ca are rost vali sa aratam penibili laudandu-ne cu sate luate de la unu la altu! si asta ptr ca nimeni nu e curios !
ar trebui sa cedezi satele astea si sa recuperezi cele cedate la dusmani din mislocul nostru ca sa fie egalitate iar,daca nu esti doar un las !
poti sa demonstrezi ca ai caracter si in al 12-lea ceas,dar stiu ca la cat de NEOM(ca sa nu zic altceva) esti nu se poate !
gura mica !
ps.ti-a placut curatzarea si nobilu la fractiuni de secunda distanta? (laudarosu-le care deschide topicuri noi pe extern cand ia un sat,pe care il pierde iar 2 ore mai tarziu,mi-e sila de tine ...SILA!)

vrei sa il iau inapoi ? :))
 

DeletedUser6580

singur te adancesti in prostie :X ...
esti patetic! (aici tu ai facut topicu asta asa ca am voie sa zic adevarari despre tine chiar daca sunt dureroase)
 

DeletedUser30005

vezi ca o pus zammolxe ochi pe tine :)

ai grija

Eu iţi arat adevarul si tu raspunzi cu asta....omule esti disperare... adunăte... şi aminteşteti de inceputuri.

P.S. Ptr Zammolxe... respect... îi recunosc valoarea ca jucator...... dar nu înţeleg ce treabă ai tu cu el..... e o diferenţa enorma.
 

DeletedUser13059

Eu iţi arat adevarul si tu raspunzi cu asta....omule esti disperare... adunăte... şi aminteşteti de inceputuri.

P.S. Ptr Zammolxe... respect... îi recunosc valoarea ca jucator...... dar nu înţeleg ce treabă ai tu cu el..... e o diferenţa enorma.

uite lam dus aici pentru tine sa vezi diferenta tu esti cel care ne-ai intors spatele la toti care te-au ajutat sa fi ceea ce esti acum ... faptul ca ai devenit un maniac si un disperat dupa sate ai ajuns ce esti acum un robot al tracilor ;) ai tradat pe ramos , ai tradat ~M~

singur te adancesti in prostie :X ...
esti patetic! (aici tu ai facut topicu asta asa ca am voie sa zic adevarari despre tine chiar daca sunt dureroase)

voi sunteti prea disperati acum si de aia ** asa urat :) in locu tau as pregati lautarii ca doar la fai in satul cu salciile la fiecare sat luat se da cate un chef :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

bah frate u numai propaganda sti sa faci, ce vrei sa il implici si pe ala in jocul tau? sanse nu ai fara suparare, akum nu ai decat sa iti revizuiesti comportamentul si sa vezi ce te-a adus la decadere
 

DeletedUser13059

bah frate u numai propaganda sti sa faci, ce vrei sa il implici si pe ala in jocul tau? sanse nu ai fara suparare, akum nu ai decat sa iti revizuiesti comportamentul si sa vezi ce te-a adus la decadere

man nu ii vorba de sanse am zis eu ca am sanse ? dar trebuie sa mai si animam putin jocul asta plictisitor care pe langa ceruturi si tot felul sa ajung si la jignit dincolo de limite ..


aici aveti sansa sa va amuzati pe rezultatele ce vor aparea :)
 

DeletedUser4833

pentru rusu'

Ai optiunea de a reporta postarea care ti se pare ca incalca regulamentul, foloseste triunghiul rosu din stanga postarii.

nu o sa te mai invat nimic!
 

DeletedUser30005

uite lam dus aici pentru tine sa vezi diferenta tu esti cel care ne-ai intors spatele la toti care te-au ajutat sa fi ceea ce esti acum ... faptul ca ai devenit un maniac si un disperat dupa sate ai ajuns ce esti acum un robot al tracilor ;) ai tradat pe ramos , ai tradat ~M~

Care ~M~? Eu ma am foarte bine cu Beiuga... şi cu Ramos ... nu esti tu in situatia de a ma judeca... credeam că ţi-am explicat pe indelete acu ceva timp in mesaj privat te rog să te opreşti cu minciunile la adresa mea.
Nu te consider dusmanul meu incă.

Dacă vrei sa spui ceva de mine nu mă supar dar sa fie adevarul.
Am memorie bună.
 

DeletedUser13059

nu eu am inceput sa vorbesc de tine tu te-ai bagat in seama aici :)
 

DeletedUser29282

si ca sa mai pun niste paie pe foc un pic :))) aveti grije ca isi preda din sate lexilor
 

DeletedUser1924

valentin, inceteaza.
Ai "creat" o imagine a ta, pe care o strici astazi.
Inceteaza inainte sa fie prea tarziu ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus